Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Зеленовского района
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 января 2013 года № 3152
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:

Зеленов ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда № 3152 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Утвердить прилагаемый проект (схему) зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Зеленовского района.
2. Признать утратившим силу решение Зеленовского районного маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 5 марта 2009 года № 11-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-7-85, опубликованное 24 апреля 2009 года в газете "Ауыл тынысы" № 18).

1. Қоса беріліп отырған Зеленов ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Зеленов аудандық мәслихатының "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" 2009 жылғы 5 наурыздағы № 11-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-7-85 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі "Ауыл тынысы" газетінің № 18 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.