О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 40-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2012 года № 3128. Утратило силу - решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.01.2013 № 8-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (регистрационный № 3114) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 40-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-11-152, опубликованное 6 января, 10 февраля, 17 февраля, 24 февраля, 16 марта, 30 марта 2012 года в районной газете "Екпін" № 1-2, № 7, № 8, № 9, № 12, № 14) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 043 940" заменить цифрой "2 043 004";
цифру "195 909" заменить цифрой "196 403";
цифру "2 475" заменить цифрой "1 981";
цифру "1 845 056" заменить цифрой "1 844 120";
в подпункте 2):
цифру "2 088 034" заменить цифрой "2 087 098";
в подпункте 3):
цифру "40 897" заменить цифрой "51 747";
цифру "43 686" заменить цифрой "56 699";
цифру "2 789" заменить цифрой "4 952";
в подпункте 5):
цифру "-97 542" заменить цифрой "-108 392";
в подпункте 6):
цифру "97 542" заменить цифрой "108 392";
цифру "43 686" заменить цифрой "56 699";
цифру "-2 789" заменить цифрой "-4 952";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифру "450 718" заменить цифрой "462 795";
цифру "4 097" заменить цифрой "4 094";
цифру "4 394" заменить цифрой "4 052";
цифру "773" заменить цифрой "266";
цифру "7 300" заменить цифрой "6 825";
цифру "7276" заменить цифрой "7667";

Тасқала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 7-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3128 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2013.01.25 № 8-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (тіркеу № 3114) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-11-152 тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы, 10 ақпандағы, 17 ақпандағы, 24 ақпандағы, 16 наурыздағы, 30 наурыздағы "Екпін" аудандық газетінде № 1-2, № 7, № 8, № 9, № 12, № 14 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 043 940" деген сан "2 043 004" деген санмен ауыстырылсын;
"195 909" деген сан "196 403" деген санмен ауыстырылсын;
"2 475" деген сан "1 981" деген санмен ауыстырылсын;
"1 845 056" деген сан "1 844 120" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 088 034" деген сан "2 087 098" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"40 897" деген сан "51 747" деген санмен ауыстырылсын;
"43 686" деген сан "56 699" деген санмен ауыстырылсын;
"2 789" деген сан "4 952" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-97 542" деген сан "-108 392" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"97 542" деген сан "108 392" деген санмен ауыстырылсын;
"43 686" деген сан "56 699" деген санмен ауыстырылсын;
"-2 789" деген сан "-4 952" деген санмен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшадағы:
"450 718" деген сан "462 795" деген санмен ауыстырылсын;
"4 097" деген сан "4 094" деген санмен ауыстырылсын;
"4 394" деген сан "4 052" деген санмен ауыстырылсын;
"773" деген сан "266" деген санмен ауыстырылсын;
"7 300" деген сан "6 825" деген санмен ауыстырылсын;
"7 276" деген сан "7 667" деген санмен ауыстырылсын;

266
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общесреднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
15 310
9
Прочие услуги в области образования
30 311
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 032
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 105
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
146
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 052
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 200
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 776
05
Здравоохранение
299
9
Прочие услуги в области здравоохранения
299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
299
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
299
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
123 416
2
Социальная помощь
99 331
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 331
002
Программа занятости
34 837
005
Государственная адресная социальная помощь
8 531
006
Оказание жилищной помощи
1 117
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5 115
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 220
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 371
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13 340
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 330
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 470
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

266
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
15 310
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
30 311
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 311
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 032
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 105
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
146
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 052
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 200
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын көтеруді қамтамасыз ету
1 776
05
Денсаулық сақтау
299
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
299
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
299
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
299
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
123 416
2
Әлеуметтiк көмек
99 331
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 331
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
34 837
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 531
006
Тұрғын үй көмегі
1 117
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5 115
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 220
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20 371
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13 340
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 330
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 470
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер