О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 августа 2013 года № 248. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2013 года № 8623. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 403.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8397, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 18 мая 2013 года № 170-171 (27444-27445) следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления»:
по администратору бюджетных программ 120 «Аппарат акима области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима области»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по бюджетной программе 004 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
бюджетную программу 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«001 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 тамыздағы № 248 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 16 тамызда № 8623 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.18 № 403 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8397 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2013 жылғы 14 маусымдағы № 148 (28087), «Егемен Қазақстан» 2013 жылғы 21 маусымдағы № 153 (28092) газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар» функционалдық кіші тобында:
120 «Облыс әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
004 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
001 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
001 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»;
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 274 с бюджетными программами 001, 002, 003, 004, 005, 006, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«274 Управление государственных активов и закупок области
001 Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
004 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
005 Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
006 Приобретение имущества в коммунальную собственность
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 004, 005, 006, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалары бар 274 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«274 Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
005 Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
006 Коммуналдық меншікке мүлік сатып алу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Трансферттер жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
121 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері»;

дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетными программами 009, 010, 020 и 028 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
009 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
010 Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
020 Погашение кредиторской задолженности ликвидированного Управления государственного архитектурно-строительного контроля
028 Приобретение имущества в коммунальную собственность»;
дополнить администратором бюджетных программ 489 с бюджетными программами 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123 и 124 следующего содержания:
«489 Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
004 Проведение оценки имущества в целях налогообложения
005 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
006 Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
007 Приобретение имущества в коммунальную собственность
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;
в функциональной подгруппе 5 «Планирование и статистическая деятельность»:

мынадай мазмұндағы 009, 010, 020 және 028 бюджеттік бағдарламалары бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
009 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
010 Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
020 Таратылған Мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылау басқармасының төлемдері бойынша кредиторлық берешекті өтеу
028 Коммуналдық жеке меншікке мүлік сатып алу»;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалары бар 489 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«489 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
001 Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004 Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
005 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
006 Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
007 Коммуналдық меншікке мүлік сатып алу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу»;
5 «Жоспарлау және статистикалық қызмет» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 061 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
061 Развитие объектов государственных органов»;
дополнить бюджетными программами 080 и 081 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
«080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
081 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 040 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
040 Развитие объектов государственных органов»;
дополнить бюджетной программой 080 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
«080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 02 «Оборона»:
в функциональной подгруппе 1 «Военные нужды»:
дополнить администраторами бюджетных программ 120, 121 с бюджетными программами 010, 011 следующего содержания:
«120 Аппарат акима области
010 Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011 Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
121 Аппарат акима города республиканского значения, столицы
010 Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011 Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы»;
дополнить администратором бюджетных программ 296 с бюджетными программами 003 и 007 следующего содержания:
«296 Управление по мобилизационной подготовке
003 Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
007 Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба»;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
дополнить администратором бюджетных программ 120 с бюджетными программами 012 и 014 следующего содержания:
«120 Аппарат акима области
012 Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
014 Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба»;
дополнить администратором бюджетных программ 121 с бюджетными программами 012 и 014 следующего содержания:
«121 Аппарат акима города республиканского значения, столицы
012 Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
014 Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 061 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
061 Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 080 және 081 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
040 Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 080 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
02 «Қорғаныс» функционалдық тобында:
1 «Әскери мұқтаждар» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 010 және 011 бюджеттік бағдарламалары бар 120, 121 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«120 Облыс әкімінің аппараты
010 Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011 Аумақтық қорғанысты даярлау және облыс ауқымдағы аумақтық қорғаныс
121 Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
010 Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
011 Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы»;
мынадай мазмұндағы 003 және 007 бюджеттік бағдарламалары бар
296 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«296 Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
003 Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
007 Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы»;
2 «Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 012 және 014 бюджеттік бағдарламалары бар
120 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«120 Облыс әкімінің аппараты
012 Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
014 Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою»;
мынадай мазмұндағы 012 және 014 бюджеттік бағдарламалары бар
121 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«121 Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
012 Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
014 Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою»;

дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«015 Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 287 с бюджетной программой 002 следующего содержания:
«287 Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета
002 Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений»;
дополнить бюджетными программами 003, 004 и 007 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
«003 Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
004 Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
007 Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 106 и 107 следующего содержания:
«106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты»;
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 010 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
010 Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций»;
дополнить бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«016 Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 296 с бюджетными программами 001, 002, 005, 009, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«296 Управление по мобилизационной подготовке
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки
002 Создание информационных систем
005 Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
009 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«015 Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасы бар 287 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«287 Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайдар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы
002 Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003, 004 және 007 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«003 Облыс ауқымындағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004 Облыс ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007 Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 106 және 107 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу»;
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
010 Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«016 Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 005, 009, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалары бар 296 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«296 Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
001 Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
005 Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
009 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерв есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Трансферттер жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
121 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттер есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттер есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттер есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері»;

дополнить администратором бюджетных программ 387 с бюджетными программами 003, 004, 005, 106 и 107 следующего содержания:
«387 Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
003 Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
004 Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
005 Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты»;
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность»:
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
005 Развитие объектов органов внутренних дел»;
дополнить бюджетными программами 053 и 067 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«053 Строительство объектов общественного порядка и безопасности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
067 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство объектов общественного порядка и безопасности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 066 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
066 Строительство объектов общественного порядка и безопасности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности»:
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 054 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
054 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 003, 004, 005, 106 және 107 бюджеттік бағдарламалары бар 387 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«387 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
003 Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
004 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
005 Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
005 Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 және 067 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«053 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
067 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 066 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
066 Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 054 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
054 Шығыс Қазақстан облысы аудандарының (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администраторами бюджетных программ 485, 490 и 492 с бюджетной программой 021 следующего содержания:
«485 Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
490 Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
492 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
021 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 1 «Дошкольное воспитание и обучение»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетной программой 021 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
021 Софинансирование концессионного проекта «Строительство и эксплуатация комплекса детских садов в городе Караганде»;
в функциональной подгруппе 2 «Начальное, основное среднее и общее среднее образование»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
дополнить администратором бюджетных программ 376 с бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
«376 Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
004 Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
дополнить администратором бюджетных программ 276 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«276 Управление по защите прав детей области
001 Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем»;

мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 485, 490 және 492 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«485 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021 Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
490 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021 Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
492 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
021 Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
1 «Мектепке дейiн тәрбиелеу және оқыту» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
021 «Қарағанды қаласында балабақшалар кешенін салу және пайдалану» концессиялық жобасын қоса қаржыландыру»;
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасы бар 376 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«376 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
004 Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары мен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 276 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«276 Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
001 Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру»;

дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 037 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
037 Строительство и реконструкция объектов образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
по администратору 253 бюджетных программ «Управление здравоохранения области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетными программами 026, 038 и 083 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
026 Сейсмоусиление объектов здравоохранения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
038 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
083 Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы» бюджетную программу 030 «Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения» изложить в следующей редакции:
«030 Капитальные расходы государственного органа»;
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 1 «Социальное обеспечение»:
дополнить администратором бюджетных программ 276 с бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«276 Управление по защите прав детей области
005 Социальная реабилитация
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
037 Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 026, 038 және 083 бюджеттік бағдарламалары бар 288 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
026 Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038 Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
083 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бағдарламалар әкімшісінің 030 «Мемлекеттік денсаулық сақтаудың органдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«030 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
1 «Әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламасы бар 276 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«276 Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
005 Әлеуметтік оңалту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101, 102, 103 и 104 следующего содержания:
«015 Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Детские дома
101 Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102 Приют для несовершеннолетних детей
103 Детские деревни семейного типа
104 Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям»;
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 039 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
039 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 376 с бюджетной программой 006 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«376 Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
006 Социальная реабилитация
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101, 102, 103 и 104 следующего содержания:
«016 Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Детские дома
101 Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102 Приют для несовершеннолетних детей
103 Детские деревни семейного типа
104 Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям»;
в функциональной подгруппе 2 «Социальная помощь»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
дополнить администратором бюджетных программ 123 с бюджетной программой 026 следующего содержания:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
026 Обеспечение занятости населения на местном уровне»;
по администратору бюджетных программ 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:

мынадай мазмұндағы 011, 100, 101, 102, 103 және 104 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«015 Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Балалар үйлері
101 Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, балаларды отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102 Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103 Отбасы түріндегі балалар ауылдары
104 Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 039 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
039 Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 006 бюджеттік бағдарламасы бар 376 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«376 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
006 Әлеуметтік оңалту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011, 100, 101, 102, 103 және 104 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«016 Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Балалар үйлері
101 Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102 Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103 Отбасы түріндегі балалар ауылдары
104 Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу»;
2 «Әлеуметтiк көмек» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламасы бар 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
026 Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету»;
256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 389 с бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«389 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
022 Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
дополнить администратором бюджетных программ 255 с бюджетными программами 043 и 044 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«255 Управление сельского хозяйства области
043 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 273 с бюджетными программами 015 и 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«273 Управление культуры, архивов и документации области
015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
016 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 285 с бюджетными программами 009 и 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«285 Управление физической культуры и спорта области
009 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 022 бюджеттік бағдарламасы бар 389 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«389 Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
022 Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 043 және 044 бюджеттік бағдарламалары бар 255 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«255 Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
043 Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 және 016 бюджеттік бағдарламалары бар 273 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«273 Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 және 010 бюджеттік бағдарламалары бар 285 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«285 Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

010 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 286 с бюджетными программами 042 и 043 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«286 Управление туризма и внешних связей области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
043 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
009 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 014 и 034 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«014 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
034 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 066 следующего содержания:
«066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья»;
дополнить бюджетными программами 072, 073, 074 и 075 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета

010 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 042 және 043 бюджеттік бағдарламалары бар 286 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«286 Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 014 және 034 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«014 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, жайластыру, дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 072, 073, 074 және 075 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

073 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
074 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
075 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 289 с бюджетными программами 042 и 043 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«289 Управление предпринимательства и туризма области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
043 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 291 с бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«291 Управление охраны окружающей среды области
042 Благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 293 с бюджетными программами 008, 042, 043, 044 и 045 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«293 Управление жилищно-коммунального хозяйства области
008 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета

073 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
075 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 042 және 043 бюджеттік бағдарламалары бар 289 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«289 Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 042 бюджеттік бағдарламасы бар 291 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«291 Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
042 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008, 042, 043, 044 және 045 бюджеттік бағдарламалары бар 293 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«293 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
008 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
043 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
045 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 294 с бюджетными программами 042, 043, 044 и 045 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«294 Управление энергетики области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
043 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
045 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 367 с бюджетной программой 008 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«367 Управление коммунального хозяйства города Астаны
008 Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 042, 043, 044 және 045 бюджеттік бағдарламалары бар 294 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«294 Облыстың энергетика басқармасы
042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламасы бар 367 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«367 Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
008 Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 386 с бюджетной программой 008 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«386 Управление энергетики города Астаны
008 Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 487 с бюджетными программами 001, 002 и 003 следующего содержания:
«487 Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа»;
дополнить бюджетной программой 004, с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«004 Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 005, 006, 007, 008, 010 и 032 следующего содержания:
«005 Организация сохранения государственного жилищного фонда
006 Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
007 Снос аварийного и ветхого жилья
008 Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
010 Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций»;
дополнить бюджетными программами 033, 041 и 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«033 Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
041 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
042 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламасы бар 386 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«386 Астана қаласының Энергетика басқармасы
008 Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 001, 002 және 003 бюджеттік бағдарламалары бар 487 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«487 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
001 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«004 Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 005, 006, 007, 008, 010 және 032 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«005 Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
006 Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
007 Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
008 Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
010 Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 033, 041 және 042 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«033 Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011, 013 и 015 следующего содержания:
«007 Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 008, 011, 012, 017 и 020 следующего содержания:
«008 Организация сохранения государственного жилищного фонда
011 Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012 Снос аварийного и ветхого жилья
017 Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
020 Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов»;
дополнить бюджетными программами 030, 033, 042, 047, 072, 073 и 074 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«030 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
042 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
047 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
072 Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
073 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
074 Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011, 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«007 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
013 Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 008, 011, 012, 017 және 020 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«008 Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
011 Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012 Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
017 Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
020 Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 030, 033, 042, 047, 072, 073 және 074 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«030 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
072 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074 Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 013 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
013 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 028 следующего содержания:
«028 Газификация населенных пунктов»;
дополнить бюджетными программами 030, 033 и 058 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«030 Развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
058 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 293 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«293 Управление жилищно-коммунального хозяйства области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 002, 003 и 004 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем
003 Кредитование для развития коммунального хозяйства
004 Газификация населенных пунктов»;
дополнить бюджетными программами 005, 010, 014, 030 и 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«005 Капитальные расходы государственного органа
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
010 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
014 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
030 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
038 Развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
013 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«028 Елді мекендерді газдандыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 030, 033 және 058 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«030 Коммуналдық шаруашылықты дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 293 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«293 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы
001 Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002, 003 және 004 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін кредит беру
004 Елді мекендерді газдандыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005, 010, 014, 030 және 038 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«005 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038 Коммуналдық шаруашылық дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 487 с бюджетными программами 015, 016, 026 и 027 следующего содержания:
«487 Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
015 Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
016 Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026 Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027 Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)»;
дополнить бюджетными программами 028, 029 и 058 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«028 Развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
029 Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
058 Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 490 с бюджетными программами 012, 026 и 027 следующего содержания:
«490 Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012 Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026 Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027 Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)»;
дополнить бюджетными программами 028, 029 и 058 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«028 Развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
029 Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
058 Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 492 с бюджетными программами 011, 012, 026 и 027 следующего содержания:
«492 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
011 Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
012 Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026 Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027 Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)»;

мынадай мазмұндағы 015, 016, 026 және 027 бюджеттік бағдарламалары бар 487 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«487 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
015 Шағын қалаларды үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз ету
016 Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
027 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газдандыру желілерін пайдалануды ұйымдастыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028, 029 және 058 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«028 Коммуналдық шаруашылықты дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029 Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058 Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 012, 026 және 027 бюджеттік бағдарламалары бар 490 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«490 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012 Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің жұмыс істеуі
026 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
027 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028, 029 және 058 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«028 Коммуналдық шаруашылықты дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029 Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058 Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011, 012, 026 және 027 бюджеттік бағдарламалары бар 492 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«492 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
011 Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
012 Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің жұмыс істеуі
026 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
027 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру»;

дополнить бюджетными программами 017, 025, 030 и 031 следующего содержания:
«017 Обеспечение санитарии населенных пунктов
025 Освещение улиц в населенных пунктах
030 Благоустройство и озеленение населенных пунктов
031 Содержание мест захоронений и захоронение безродных»;
дополнить администратором бюджетных программ 490 с бюджетной программой 014 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«490 Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
014 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 015, 016, 017 и 018 следующего содержания:
«015 Освещение улиц в населенных пунктах
016 Обеспечение санитарии населенных пунктов
017 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018 Благоустройство и озеленение населенных пунктов»;
дополнить администратором бюджетных программ 492 с бюджетной программой 014 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«492 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
014 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 015, 016, 017 и 018 следующего содержания:
«015 Освещение улиц в населенных пунктах
016 Обеспечение санитарии населенных пунктов
017 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018 Благоустройство и озеленение населенных пунктов»;
дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
018 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 025, 028, 029 и 031, следующего содержания:
«025 Освещение улиц в населенных пунктах
028 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
029 Благоустройство и озеленение населенных пунктов
031 Обеспечение санитарии населенных пунктов»;
дополнить администратором бюджетных программ 496 с бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«496 Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
018 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 017, 025, 030 және 031 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«017 Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
025 Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
030 Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
031 Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 014 бюджеттік бағдарламасы бар 490 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«490 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
014 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 015, 016, 017 және 018 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«015 Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
016 Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
017 Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
018 Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 014 бюджеттік бағдарламасы бар 492 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«492 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
014 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 015, 016, 017 және 018 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«015 Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
016 Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
017 Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
018 Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
018 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 025, 028, 029 және 031 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«025 Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
028 Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
029 Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
031 Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламасы бар 496 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«496 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
018 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить бюджетными программами 025, 030, 034 и 035 следующего содержания:
«025 Освещение улиц в населенных пунктах
030 Обеспечение санитарии населенных пунктов
034 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
035 Благоустройство и озеленение населенных пунктов»;
дополнить администратором бюджетных программ 497 с бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«497 Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
018 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 025, 030, 034 и 035 следующего содержания:
«025 Освещение улиц в населенных пунктах
030 Обеспечение санитарии населенных пунктов
034 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
035 Благоустройство и озеленение населенных пунктов»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 1 «Деятельность в области культуры»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
по администратору бюджетных программ 262 «Управление культуры области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по бюджетной программе 011 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 020 следующего содержания:
«020 Реализация социально-значимых мероприятий местного значения в сфере культуры»;
дополнить администратором бюджетных программ 273 с бюджетными программами 005, 006, 007, 008 и 020 следующего содержания:
«273 Управление культуры, архивов и документации области
005 Поддержка культурно-досуговой работы
006 Увековечение памяти деятелей государства
007 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
008 Поддержка театрального и музыкального искусства
020 Реализация социально-значимых мероприятий местного значения в сфере культуры»;

мынадай мазмұндағы 025, 030, 034 және 035 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«025 Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
030 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
034 Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
035 Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламасы бар 497 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«497 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
018 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 025, 030, 034 және 035 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«025 Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
030 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
034 Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
035 Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
262 «Облыстың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікте деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
011 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«020 Мәдениет саласындағы жергілікті маңызы бар әлеуметтік маңызды іс-шараларды іске асыру»;
мынадай мазмұндағы 005, 006, 007, 008 және 020 бюджеттік бағдарламасы бар 273 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«273 Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
005 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
006 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
007 Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
008 Театр және музыка өнерін қолдау
020 Мәдениет саласындағы жергілікті маңызы бар әлеуметтік маңызды іс-шараларды іске асыру»;

дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетными программами 027 и 029 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
027 Развитие объектов культуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
029 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов культуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 036 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036 Развитие объектов культуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Спорт»:
дополнить администратором бюджетных программ 123 с бюджетной программой 028 следующего содержания:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028 Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне»;
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетными программами 024 и 031 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
024 Развитие объектов спорта и туризма
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
031 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 359 «Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны»:
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Обеспечение деятельности спортивных объектов»;
по администратору бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Обеспечение деятельности спортивных объектов»;
дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 021 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021 Развитие объектов спорта и туризма
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 3 «Информационное пространство»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 027 және 029 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
027 Мәдениет объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 036 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036 Мәдениет объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламасы бар 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 024 және 031 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
024 Cпорт және туризм объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
031 Аудандарын (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
359 «Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«016 Спорт объектілерінің жұмысын қамтамасыз ету»;
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«016 Спорт объектілерінің жұмысын қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 021 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021 Cпорт және туризм объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
3 «Ақпараттық кеңiстiк» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетными программами 019, 041, 070 и 071 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
019 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
041 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
070 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
071 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 294 с бюджетными программами 007, 011, 070 и 071 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«294 Управление энергетики области
007 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
011 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
070 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
071 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 386 с бюджетными программами 012 и 029 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«386 Управление энергетики города Астаны
012 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
029 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 487 с бюджетными программами 009 и 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«487 Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
009 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
038 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 019, 041, 070, 071 бюджеттік бағдарламалары бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
019 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007, 011, 070, 071 бюджеттік бағдарламасы бар 294 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«294 Облыстың энергетика басқармасы
007 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071 Газ тасымалдауы жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012 және 029 бюджеттік бағдарламалары бар 386 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«386 Астана қаласының энергетика басқармасы
012 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009, 038 бюджеттік бағдарламасы бар 487 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«487 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлігі
009 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства», 003 «Капитальные расходы государственного органа» и 014 «Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 020 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
020 Развитие объектов сельского хозяйства»;
дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
007 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 099 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 375 «Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства», 007 «Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям» и 014 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 389 с бюджетными программами 008, 009, 011, 012, 014, 021, 023 и 030 следующего содержания:
«389 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
008 Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
009 Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011 Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
014 Организация санитарного убоя больных животных
021 Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
023 Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
030 Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)»;

001 «Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 003 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» және 014 «Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау» бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
020 Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасы бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
007 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 099 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
375 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 007 «Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау» және 014 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 008, 009, 011, 012, 014, 021, 023 және 030 бюджеттік бағдарламалары бар 389 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«389 Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриалдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
008 Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
009 Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
011 Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012 Мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
014 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
021 Ауыл шаруашылық жануарларын, сәйкестендіруді жүргізу үшін мақсаттағы ветеринарлық бұйымдарын және атрибуттарды, жануарға арналған ветеринарлық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды тасымалдау (жеткізу)
023 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
030 Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру»;

дополнить бюджетной программой 041 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«041 Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 460 «Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)» и 003 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
бюджетную программу 011 «Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов» изложить в следующей редакции:
«011 Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел»;
по администратору бюджетных программ 462 «Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства» и 006 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 474 «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии» и 003 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 477 «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения) »:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений» и 003 «Капитальные расходы государственного органа»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 041 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«041 Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
460 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер» және 003 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
011 «Аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандар, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«011 Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру»;
462 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
001 «Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 006 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
474 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 003 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
477 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 003 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 010 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
010 Развитие объектов сельского хозяйства»;
в функциональной подгруппе 2 «Водное хозяйство»:
дополнить администратором бюджетных программ 291 с бюджетными программами 005, 006 и 007 следующего содержания:
«291 Управление охраны окружающей среды области
005 Установление водоохранных зон и полос водных объектов
006 Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
007 Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем»;
дополнить администратором бюджетных программ 293 с бюджетной программой 032 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«293 Управление жилищно-коммунального хозяйства области
032 Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 367 с бюджетной программой 035 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«367 Управление коммунального хозяйства города Астаны
035 Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 3 «Лесное хозяйство»:
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 035 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
035 Развитие объектов лесного хозяйства»;
дополнить администратором бюджетных программ 291 с бюджетными программами 008 и 009 следующего содержания:
«291 Управление охраны окружающей среды области
008 Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
009 Охрана животного мира»;
в функциональной подгруппе 5 «Охрана окружающей среды»:
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 022 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
022 Развитие объектов охраны окружающей среды
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
010 Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту»;
2 «Су шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 005, 006 және 007 бюджеттік бағдарламасы бар 291 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«291 Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
005 Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
006 Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
007 Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалар бар 032 бюджеттік бағдарламасы бар 293 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«293 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы
032 Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалар бар 035 бюджеттік бағдарламасы бар 367 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«367 Астана қаласының коммуналдық шаруашылығы басқармасы
035 Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
3 «Орман шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
035 Орман шаруашылығы объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 008 және 009 бюджеттік бағдарламасы бар 291 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«291 Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
008 Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
009 Жануарлар дүниесін қорғау»;
5 «Қоршаған ортаны қорғау» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 022 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
022 Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администраторами бюджетных программ 266, 275, 278, 289 и 299 с бюджетной программой 035 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«266 Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
275 Управление предпринимательства области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
278 Управление предпринимательства и торговли области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
289 Управление предпринимательства и туризма области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
299 Управление экономики и финансов области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 389 с бюджетными программами 016, 035 и 040 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«389 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
016 Проведение противоэпизоотических мероприятий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 2 «Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетными программами 001, 002, 003, 004, 032, 050, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
001 Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
004 Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
050 Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары 035 бюджеттік бағдарламасы бар 266, 275, 278, 289 және 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісілерімен толықтырылсын:
«266 Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
275 Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
278 Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
289 Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары 016, 035 және 040 бюджеттік бағдарламалары бар 389 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«389 Алматы қаланың кәсіпкерлік, индустриалдық инновациялық және ауыл шаруашылығы басқармасы
016 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
11 «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметті» функционалдық тобында:
2 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметті» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 004, 032, 050, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
001 Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004 Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
050 Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Трансферттер жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
121 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері»;

дополнить администратором бюджетных программ 495 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
«495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
005 Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в сфере промышленности, архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»:
дополнить администраторами бюджетных программ 280, 288 и 386 с бюджетной программой 040 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«280 Управление индустриально-инновационного развития области
040 Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
040 Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
386 Управление энергетики города Астаны
040 Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
дополнить администратором бюджетных программ 484 с бюджетной программой 022 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«484 Отдел строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 023 следующего содержания:
«023 Обеспечение функционирования автомобильных дорог»;
дополнить бюджетной программой 045 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«045 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы бар 495 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
005 Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу»;
9 «Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 040 бюджеттік бағдарламалары бар 280, 288 және 386 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«280 Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
040 «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
040 «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
386 Астана қаласының энергетика басқармасы
040 «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 022 бюджеттік бағдарламасы бар 484 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«484 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 023 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«023 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 045 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«045 Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 278 с бюджетной программой 008 следующего содержания:
«278 Управление предпринимательства и торговли области
008 Поддержка предпринимательской деятельности»;
дополнить администратором бюджетных программ 280 с бюджетными программами 007 и 009 следующего содержания:
«280 Управление индустриально-инновационного развития области
007 Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
009 Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения»;
дополнить администратором бюджетных программ 289 с бюджетными программами 007, 008 и 009 следующего содержания:
«289 Управление предпринимательства и туризма области
007 Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
008 Поддержка предпринимательской деятельности
009 Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения»;
дополнить администраторами бюджетных программ 493 и 494 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
«493 Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
006 Поддержка предпринимательской деятельности
494 Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
006 Поддержка предпринимательской деятельности»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
наименование администратора бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» изложить в следующей редакции:
«123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»;
по администратору бюджетных программ 265 «Управление предпринимательства и промышленности области»:
бюджетную программу 007 «Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития» изложить в следующей редакции:
«007 Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности»;
дополнить администратором бюджетных программ 266 с бюджетными программами 001, 002, 003 и 004 следующего содержания:
«266 Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
004 Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности»;

мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасы бар 278 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«278 Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
008 Кәсіпкерлік қызметті қолдау»;
мынадай мазмұндағы 007 және 009 бюджеттік бағдарламалары бар 280 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«280 Облыстың индустриалдық инновациялық даму басқармасы
007 Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ несиелеу
009 Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру»;
мынадай мазмұндағы 007, 008 және 009 бюджеттік бағдарламалары бар 289 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«289 Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
007 Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ несиелеу
008 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
009 Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру»;
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 493 және 494 бюджеттік бағдарламалар әкімшісілерімен толықтырылсын:
«493 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
006 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
494 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
006 Кәсіпкерлік қызметті қолдау»;
9 «Өзгелер» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты»;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісілері бойынша:
007 «Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру»;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 003 және 004 бюджеттік бағдарламалары бар 266 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«266 Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
001 Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004 Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру»;

дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 051 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
051 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
«065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить бюджетными программами 077, 078, 084 и 085 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«077 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
078 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
084 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 289 с бюджетными программами 001, 002 и 003 следующего содержания:
«289 Управление предпринимательства и туризма области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа»;
дополнить бюджетными программами 005, 006, 015, 016 и 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«005 Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
006 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 051 бюджеттік бағдарламасы бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
051 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077, 078, 084 және 085 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«077 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
078 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
084 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
085 Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 001, 002 және 003 бюджеттік бағдарламалары бар 289 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«289 Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
001 Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005, 006, 015, 016 және 019 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«005 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

дополнить администраторами бюджетных программ 291 и 292 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
«291 Управление охраны окружающей среды области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
292 Управление недропользования области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить администратором бюджетных программ 293 с бюджетными программами 024 и 033 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«293 Управление жилищно-коммунального хозяйства области
024 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 034 следующего содержания:
«034 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум»;
дополнить бюджетными программами 031, 036 и 037 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«031 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
036 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
037 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
«065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить бюджетными программами 084 и 085 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«084 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета

мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 291 және 292 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«291 Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
292 Облыстың жерді пайдалану басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары мен 024 және 033 бюджеттік бағдарламалары бар 293 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«293 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
024 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«034 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiн кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 031, 036 және 037 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«031 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін ағымдағы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды даму
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 084 және 085 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«084 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 294 с бюджетной программой 036 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«294 Управление энергетики области
036 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
«065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить бюджетными программами 084 и 085 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«084 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администраторами бюджетных программ 295, 297 и 298 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
«295 Управление по контролю в сфере труда области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
297 Управление труда области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
298 Управление государственной инспекции труда области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
005 Расходы на новые инициативы»;
дополнить бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102 и 103 следующего содержания:
«012 Резерв местного исполнительного органа области
100 Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории области
101 Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
102 Резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов
103 Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности бюджетов районов (городов областного значения)»;

085 Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары мен 036 бюджеттік бағдарламасы бар 294 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«294 Облыстың энергетика басқармасы
036 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 084 және 085 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«084 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
085 Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 295, 297 және 298 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«295 Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
297 Облыстың еңбек басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
298 Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
005 Жаңа бастамаларға арналған шығыстар»;
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102 және 103 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«012 Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100 Облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстың жергілікті атқарушы органның төтенше резерві
101 Шұғыл шығындарға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
102 Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органның резерві
103 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақшаның тапшылығын жабуға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резервi»;

дополнить бюджетными программами 015, 022 и 047 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«015 Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
022 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
047 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 064 и 065 следующего содержания:
«064 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
по администратору бюджетных программ 364 «Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы»:
бюджетную программу 007 «Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития» изложить в следующей редакции:
«007 Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности»;
дополнить администратором бюджетных программ 367 с бюджетными программами 020 и 033 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«367 Управление коммунального хозяйства города Астаны
020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 034 и 065 следующего содержания:
«034 Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить администратором бюджетных программ 369 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«369 Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
«002 Создание информационных систем»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015, 022 және 047 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«015 Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 064 және 065 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«064 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
364 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
007 «Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 020 және 033 бюджеттік бағдарламалары бар 367 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«367 Астана қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
020 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 034 және 065 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«034 Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге бюджет кредитің беру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 001 бюджеттік бағдарламасы бар 369 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«369 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
001 Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру»;

дополнить бюджетной программой 085 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 14 «Обслуживание долга»:
в функциональной подгруппе 1 «Обслуживание долга»:
дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
004 Обслуживание долга местных исполнительных органов
100 Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101 Выплаты комиссионных за размещение займа»;
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета»;
в функциональной группе 15 «Трансферты»:
в функциональной подгруппе 1 «Трансферты»:
дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетными программами 006, 007, 011, 017, 024, 026, 029 и 030 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
006 Бюджетные изъятия
007 Субвенции
011 Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
017 Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
024 Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
026 Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
029 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
030 Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере»;
в функциональной группе 16 «Погашение займов»:
в функциональной подгруппе 1 «Погашение займов»:
дополнить администратором бюджетных программ 299 с бюджетной программой 008 и бюджетной подпрограммой 026 следующего содержания:
«299 Управление экономики и финансов области
008 Погашение долга местного исполнительного органа
026 По договорам займа»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 085 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«085 Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
14 «Борышқа қызмет көрсету» функционалдық тобында:
1 «Борышқа қызмет көрсету» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалары мен 004 бюджеттік бағдарламасы бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
004 Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100 Қарыздар бойынша сыйақылар және өзге де төлемдер төлеу
101 Қарыздарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлем»;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«016 Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету»;
15 «Трансферттер» функционалдық тобында:
1 «Трансферттер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 006, 007, 011, 017, 024, 026, 029 және 030 бюджеттік бағдарламасы бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
006 Бюджеттік алулар
007 Субвенциялар
011 Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
017 Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
024 Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
026 Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030 Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
16 «Қарыздарды өтеу» функционалдық тобында:
1 «Қарыздарды өтеу» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік кіші бағдарламасы мен 008 бюджеттік бағдарламасы бар 299 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«299 Облыстың экономика және қаржы басқармасы
008 Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
026 Қарыз шарттары бойынша»;

дополнить бюджетными программами 018, 027 и 046 следующего содержания:
«018 Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
027 Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
046 Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета».
2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Савельева Т.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                          Е. Досаев

мынадай мазмұндағы 018, 027 және 046 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«018 Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
027 Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
046 Республикалық бюджеттен берілген мақсатқа сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару».
2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Т.М. Савельева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                             Е. Досаев