Об утверждении формы справки о прохождении аттестации для лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 572. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2013 года № 8643. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 14 июля 2015 года № 760
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 14.07.2015 № 760.
В соответствии с пунктом 11 Правил дипломирования и аттестации лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 915 «Об утверждении Положения о квалификационных комиссиях по дипломированию и аттестации лиц командного состава судов и Правил дипломирования и аттестации лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму справки о прохождении аттестации для лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету транспортного контроля (Абсаттаров К.Б.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, официальное опубликование в средствах массовой информации, в том числе на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и размещение его на ИПГО.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
Приложение
к приказу Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 26 июля 2013 года № 572
Форма
СПРАВКА
о прохождении аттестации для лиц командного состава судов,
подлежащих государственной регистрации в Государственном
судовом реестре Республики Казахстан № ____
Дана _______________________________________________________
(Ф.И.О.)
Дата рождения ______________________________________________
Образование ________________________________________________
Диплом (выданный при дипломировании) № _____________________
(когда и кем выдан)
____________________________________________________________
Должность __________________________________________________
№ _____ и дата протокола аттестации ________________________
Срок действия справки ______________________________________
Настоящая справка выдана территориальным органом Комитета
транспортного контроля ____________________________________.
Руководитель территориального органа _______________________
Комитета транспортного контроля            (подпись) Ф.И.О.
М. П.
«________» ______________ 20___ г.
(дата)      (месяц)

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарын аттестаттаудан өткізу туралы анықтаманың нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 572 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 27 тамызда № 8643 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 760 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 14.07.2015 № 760 бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау бойынша біліктілік комиссиялары туралы ережені және Кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 тамыздағы № 915 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау қағидаларының 11-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарын аттестаттаудан өткізу туралы анықтаманың нысаны бекітілсін.
2. Көліктік бақылау комитеті (Қ.Б. Әбсаттаров):
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, бұқаралық ақпарат құралдарында, оның ішінде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын және оны МОИП орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі А.Ғ. Бектұровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрінің
2013 жылғы 26 шілдедегі
№ 572 бұйрығына
қосымша
Нысаны
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде
мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарын аттестаттаудан өткізу туралы
№___ АНЫҚТАМА
____________________________________________________________ берілді
(Т.А.Ә.)
Туған күні _________________________________________________________
Білімі______________________________________________________________
Диплом (дипломдау кезінде берілген) №_______________________________
(кім және қашан берген)
____________________________________________________________________
Лауазымы ___________________________________________________________
Аттестаттау хаттамасының №____ және күні ___________________________
Анықтаманың қолданылу мерзімі ______________________________________
Осы анықтаманы Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органы берді
____________________________________________________________________
Көліктік бақылау комитеті __________________ __________________
аумақтық органының            басшысы         (қолы) Т.А.Ә.
М.О.
20__ жылғы «____» _______________
(күні)     (айы)