О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 562 "Об утверждении форм первичных учетных документов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 августа 2013 года № 402. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2013 года № 8724
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 562 «Об утверждении форм первичных учетных документов» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2013 года № 8265, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 16.03.2013 г. № 97-98 (27371-27372)) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного приказа изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые формы первичных учетных документов:
1) форму КО-1 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму КО-2 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму КО-3 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму КО-4 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму КО-5 согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму Д-1 согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму Д-2 согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму Т-1 согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму Т-2 согласно приложению 9 к настоящему приказу.
10) форму Т-3 согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму А-1 согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму А-2 согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму А-3 согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму А-4 согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму А-5 согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму ДА-1 согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму ДА-2 согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму ДА-3 согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму ДА-4 согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму БА-1 согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму БА-2 согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму БА-3 согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму ОC-1 согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму ОC-2 согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму З-1 согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) форму З-2 согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) форму З-3 согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) форму З-4 согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) форму З-5 согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) форму З-6 согласно приложению 30 к настоящему приказу;

"Бастапқы есеп құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 19 тамыздағы № 402 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 қыркүйекте № 8724 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бастапқы есеп құжаттарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 8265 тіркелген, 2013 жылғы 16 наурызында «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған № 88 (28027)) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған бастапқы есеп құжаттарының нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес КО-1 нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес КО-2 нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес КО-3 нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес КО-4 нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес КО-5 нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес С-1 нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес С-2 нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес Е-1 нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Е-2 нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес Е-3 нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес А-1 нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес А-2 нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес А-3 нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес А-4 нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес А-5 нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес ҰМА-1 нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес ҰМА-2 нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес ҰМА-3 нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес ҰМА-4 нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес БА-1 нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес БА-2 нысаны;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес БА-3 нысаны;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес НҚ-1 нысаны;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес НҚ-2 нысаны;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес Қ-1 нысаны;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес Қ-2 нысаны;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес Қ-3 нысаны;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес Қ-4 нысаны;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес Қ-5 нысаны;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес Қ-6 нысаны;

31) форму З-7 согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) форму Инв-1 согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) форму Инв-2 согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) форму Инв-3 согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) форму Инв-4 согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) форму Инв-5 согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) форму Инв-6 согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) форму Инв-7 согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) форму Инв-8 согласно приложению 39 к настоящему приказу;
40) форму Инв-9 согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) форму Инв-10 согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) форму Инв-11 согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) форму Инв-12 согласно приложению 43 к настоящему приказу;
44) форму Инв-13 согласно приложению 44 к настоящему приказу;
45) форму Инв-14 согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) форму Инв-15 согласно приложению 46 к настоящему приказу;
47) форму Инв-16 согласно приложению 47 к настоящему приказу;
48) форму Инв-17 согласно приложению 48 к настоящему приказу;
49) форму Инв-18 согласно приложению 49 к настоящему приказу;
50) форму Р-1 согласно приложению 50 к настоящему приказу.».
Приложения 68101618192629, 50 изложить в редакции согласно приложениям 19 к настоящему приказу.
2. Департамент методологии бухгалтерского учета, аудита реального сектора, внутреннего контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Д-1
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
Доверенность действительна по «___» ________________ 20___ года
___________________________________________________________________
наименование получателя, ИИН/БИН и его адрес
____________________________________________________________________
наименование плательщика, ИИН/БИН и его адрес
Счет № _____________________ в _____________________________________
наименование банка
Доверенность №
Дата выдачи «____» _______________________________ 20___ года
Выдана_______________________________________________________________
должность, фамилия, имя, отчество
Удостоверение личности (паспорт) серии______№ ___ от «__» __20__ года
_____________________________________________________________________
кем выдано удостоверение (паспорт) и когда
На получение от _____________________________________________________
наименование поставщика
активов по __________________________________________________________
наименование, номер и дата документа
Номер по порядку
Наименование активов
Единица измерения
Количество (прописью)
1
2
3
4
Итого
Подпись лица, получившего доверенность ____________________
удостоверяем:
М.П. Руководитель организации              Главный бухгалтер
(индивидуальный предприниматель)
_____________/_______________         ____________/_________________
подпись  расшифровка подписи            подпись   расшифровка подписи
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан от
20 декабря 2012 года № 562
Форма Т-1
Расчетная ведомость (книга)
_____________________________________
Организация (индивидуальный
предприниматель)
с _________ по ___________ 20___ года.
месяц
ИИН/БИН
Номер по порядку
Табельный номер
Фамилия, имя, отчество
Категория персонала
Профессия, должность
Условия труда
Тарифный разряд (оклад), в тенге
Часовая (дневная) тарифная ставка
Сальдо на начало
Отработано
Начислено по видам оплат
дней
часов
Повременно
Сдельно
За работу в ночное время
За работу в праздничные дни
За работу в выходные дни
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Оборотная сторона формы Т-1
Начислено по видам оплат
Итого начислено
Удержано и зачтено, суммы в тенге
Всего удержано
Сумма
Примеча-
ние
Доплата за работу в сверхурочное время
Премия
Доходы в натуральной форме
Пособие по времен-
ной нетрудоспособности
Прочие начисле-
ния
Обязательные пенсион-
ные взносы
Подоход-
ный налог
По исполни-
тельным докумен-
там
Прочие
Заработ-
ной платы к выдаче
Выдано
Сальдо на конец
часы
сумма, в тенге
дни
сумма, в тенге
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Т-3
____________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
_____________/____________________
подпись       расшифровка подписи
«___»___________20____года
Номер документа
Дата составления
Отчетный период
с
по
АВАНСОВЫЙ ОТЧЕТ
Фамилия, инициалы подотчетного лица___________________________
Должность (профессия)____________ Табельный номер_____________
Назначение аванса_____________________________________________
Наименование показателя
Сумма, в тенге
Остаток предыдущего аванса
Перерасход
Получен аванс (от кого и дата)
1.
2.
Итого получено
Израсходовано
Остаток
Перерасход
Бухгалтерская
запись
Сумма,
в тенге
Дебет
Кредит
Приложение _____________ документов на ______листах
Отчет проверен. К утверждению ______________________ тенге
прописью
Бухгалтер ____________/_______________________
подпись      расшифровка подписи
Главный бухгалтер ____________/_____________________
подпись    расшифровка подписи
Остаток внесен (перерасход выдан) в сумме _________________ тенге
нужное подчеркнуть                 прописью
По кассовому ордеру №____от «___» _____________20 __ года
Бухгалтер _____________/___________________ «___» _______20 __ года
подпись     расшифровка подписи
Оборотная сторона формы Т-3
Номер по порядку
Дата
Номер документа
Наименование документа
Кому и за что уплачено
Сумма
1
2
3
4
5
6
Итого
Подотчетное лицо ______________/_________________________
подпись       расшифровка подписи
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма ДА-1
Организация (индивидуальный предприниматель) - сдатчик _______________
наименование
Организация (индивидуальный предприниматель) – получатель ____________
наименование
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации – сдатчика
(индивидуальный предприниматель - сдатчик)
(структурное подразделение)
_____________/________/_______
должность подпись расшифровка подписи
М.П. «____»_______ _20 ___ года
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации – получателя
(индивидуальный предприниматель - получатель)
(структурное подразделение)
____________/________/________
должность подпись расшифровка подписи
М.П. «____»_________ 20__ _года
Номер документа
Дата составления
АКТ
ПРИЕМКИ - ПЕРЕДАЧИ ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ*
Основание
Материально–ответственное лицо организации (индивидуального предпринимателя) – сдатчика (Ф.И.О., должность)
Наименование, характеристика
Дата приобретения, выпуска, постройки, регистрации, разработки, переклассификации
Первоначальная стоимость на дату признания, в тенге
Наименование документа
Номер документа
Дата
1
2
3
4
5
6
7

31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес Қ-7 нысаны;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес Түг-1 нысаны;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес Түг-2 нысаны;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес Түг-3 нысаны;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес Түг-4 нысаны;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес Түг-5 нысаны;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес Түг-6 нысаны;
38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес Түг-7 нысаны;
39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес Түг-8 нысаны;
40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес Түг-9 нысаны;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес Түг-10 нысаны;
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес Түг-11 нысаны;
43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес Түг-12 нысаны;
44) осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес Түг-13 нысаны;
45) осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес Түг-14 нысаны;
46) осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес Түг-15 нысаны;
47) осы бұйрыққа 47-қосымшаға сәйкес Түг-16 нысаны;
48) осы бұйрыққа 48-қосымшаға сәйкес Түг-17 нысаны;
49) осы бұйрыққа 49-қосымшаға сәйкес Түг-18 нысаны;
50) осы бұйрыққа 50-қосымшаға сәйкес Ж-1 нысаны бекітілсін.».
Редакцияда 68101618192629, 50-қосымшаларын осы бұйрықтың 1-9-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі бақылау, нақты сектор бухгалтерлік есебі мен аудиті әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде мемлекеттік тiркелуiн және кейіннен оның заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
6-қосымша
С-1 нысаны
ЖСН/БСН
Ұйым (жеке кәсіпкер)________________________
Сенімхат 20 __ жылғы «___» _______________ дейін жарамды
_____________________________________________________________________
алушының атауы, ЖСН/БСН және оның мекенжайы
_____________________________________________________________________
төлеушінің атауы, ЖСН/БСН және оның мекенжайы
________________________________ № ______________________________ шот
банктің атауы
№ ___ СЕНІМХАТ
Берілген күні 20___ жылғы «___» ______________________
Берілді _____________________________________________________________
лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты
20 __ жылғы «____» Сериясы ____№ _____________ жеке куәлік (төлқұжат)
_____________________________________________________________________
жеке куәлікті (төлқұжатты) кім берді және қашан
__________________________________________________ бойынша активтерді
құжаттың атауы, нөмірі және күні
_____________________________________________________________________
_______________________________________________________________ алуға
жеткізушінің атауы
Ретімен нөмірі
Активтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны (жазумен)
1
2
3
4
Жиыны
Сенімхатты алған адамның қолын ______________________________________
растаймыз:
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)          Бас бухгалтер
М.О. ___________/__________________   _________/_____________________
қолы       қолды таратып жазу    қолы       қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
8-қосымша
Е-1 нысаны
ЖСН/БСН
_____________________________
Ұйым (жеке кәсіпкер)
20___ жылғы _________ бастап ____________ қоса алғанда
ай
ЕСЕП АЙЫРЫСУ ВЕДОМОСТІ (КІТАБЫ)
Ретімен нөмірі
Табель нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты
Персоналдың санаты
Мамандығы, лауазымы
Еңбек шарттары
Тарифтік разряды (жалақысы), теңгемен
Сағат бойынша (күндізгі) тарифтік мөлшерлеме
Жылдың басында сальдо
Өтелген
Мынадай төлем түрлері бойынша есептелді
күн
сағат
Уақыт бойынша
Кесімді
Түнгі уақыттағы жұмысына
Мереке күндеріндегі жұмысына
Демалыс күндеріндегі жұмысына
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Е-1 нысанының екінші жағы
Есептелген жиыны
Ұсталды және есептелді, сомасы теңгемен
Ұсталғанның барлығы
Сомасы
Ескерту
Артық жұмсалған уақыттағы жұмысына қосымша ақы
Сыйлықақы
Заттай нысандағы табыстар
Уақытша еңбекке жарамсыздығы жөнінде жәрдемақы
Өзге есептеулер
Міндетті зейнетақы жарналары
Табыс салығы
Атқару құжаттары бойынша
Өзгелер
Жалақы беруге
Берілген
Жылдың аяғында сальдо
сағат
сомасы, теңгемен
күні
сомасы, теңгемен
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
10-қосымша
Е-3 нысаны
____________________________________________________________
Ұйым (жеке кәсіпкер)
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
_____________/___________________
қолы         қолды таратып жазу
20 ___ жылғы «___» ______________
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Есепті кезең
бастап
қоса алғанда
АВАНСТЫҚ ЕСЕП
Есеп беретін адамның тегі, аты-жөні _________________________________
Лауазымы (мамандығы)__________________________ Табель нөмірі ________
Аванс тағайындау ____________________________________________________
Көрсеткіштің атауы
Сомасы, теңгемен
Бухгалтерлік жазба
Сомасы, теңгемен
Дебет
Кредит
Алдыңғы аванстың қалдығы
Артық шығыс
Аванс алынды (кімнен және күні)
1.
2.
Жиыны алынғаны
Жұмсалғаны
Қалдық
Артық шығыс
Қосымша ______________________ құжаттар _____________________ парақта
Есеп тексерілді. Бекітуге _____________________________________ теңге
жазумен
Бухгалтер ______________/_____________ 20 __ жылғы «___» ____________
қолы       қолды таратып жазу
Бас бухгалтер ________________/______________________________________
қолы                 қолды таратып жазу
Қалдық есептелді (артық шығыс берілді) сомасы _________________ теңге
керегінің астын сызып қою              жазумен
20 __ жылғы «___» ____________ № ____ кассалық ордер бойынша
Бухгалтер ________/_________________ 20 __ жылғы «___» ______________
қолы   қолды таратып жазу
Е-3 нысанының екінші жағы
Ретімен нөмірі
Күні
Құжаттың нөмірі
Құжаттың атауы
Кімге, не үшін және қандай құжат бойынша төленді
Сомасы
1
2
3
4
5
6
Жиыны
Есеп беретін тұлға ______________/___________________________________
қолы               қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
16-қосымша
ҰМА-1 нысаны
Тапсырушы ұйым (жеке кәсіпкер)_________________
атауы
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер)______________________
атауы
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Тапсырушы-ұйымның басшысы
(тапсырушы жеке кәсіпкер) (құрылымдық бөлімше)
__________/ ________/______________________
лауазымы     қолы     қолды таратып жазу
М.О. 20 ___ жылғы «_____» ________________
БЕКІТЕМІН
Алушы-ұйымның басшысы
(алушы жеке кәсіпкер) (құрылымдық бөлімше)
__________/ ________/______________________
лауазымы     қолы     қолды таратып жазу
М.О. 20 ___ жылғы «_____» ________________
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ҚАБЫЛДАП АЛУ-БЕРУ АКТІСІ *
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Негіздемесі
Тапсырушы ұйымның
(жеке кәсіпкердің)
материалдық жауапты
тұлғасы (аты-жөні,
лауазымы)
Атауы, cипаттамасы
Сатып алынған, шығарылған, салынған, тіркелген, әзірленген, қайта сыныпталған күн
Мойындаған күндегі бастапқы құны, теңгемен
Құжат атауы
Құжат нөмірі
Күні
1
2
3
4
5
6
7

2-я страница формы ДА-1
Срок полезного  использования
Сумма амортизации, в тенге
Балансовая стоимость, в тенге
Номер
Дебет
Кредит
Номер паспорта
инвентарный
заводской (регистрации)
счет
счет
8
9
10
11
12
13
14
15
Итого
На основании приказа (распоряжения) от «____» ___________ 20____года
№ ______ произведен осмотр _________________________________________
____________________________________________________________________
_____________________________ передаваемых__________________________
наименование
В момент приемки (передачи) активы находятся в _____________________
местонахождение объекта
Основание перемещения ______________________________________________
Краткая характеристика активов _____________________________________
Сведения о наличии драгоценных материалов (металлов,
камней)_____________________________________________________________
Необходимым технико-экономическим и другим показателям (условиям)
соответствуют (не соответствуют)____________________________________
указать, что именно не соответствует
Доработка не требуется (требуется)_________________________________
указать, что именно требуется
Результаты испытания ______________________________________________
Заключение комиссии________________________________________________
Приложение: Перечень документации__________________________________
Председатель комиссии _________/__________________/________________
должность      подпись    расшифровка подписи
Члены комиссии       _________/___________________/________________
должность      подпись     расшифровка подписи
__________/_________________/__________________
должность      подпись     расшифровка подписи
3-я страница формы ДА-1
Долгосрочный актив
Сдал _______/_________/_____
должность подпись расшифровка
подписи
«____»_____________20__года
Отметка бухгалтерии:
записи в инвентарной карточке
(книге) учета
выбытие отмечено
Главный бухгалтер _______/ _____
подпись расшифровка подписи
Принял _______/_________/_________
должность  подпись  расшифровка
подписи
«____»_____________20___года
По доверенности №_ от «__»____20 ___ года
выданной_________________________
принял на ответственное хранение _______/__________/_____________
должность подпись расшифровка
подписи
«____»__________20___года
Отметка бухгалтерии об открытии инвентарной карточки учета или в инвентарной книге № ___ документа, дата составления «__» __ 20 __ года
Главный бухгалтер ________/_______
подпись расшифровка подписи
*Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам; нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма ДА-3
_________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)________________________
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
_________________/ ____________________________
подпись            расшифровка подписи
«____»_______________20___года
Номер документа
Дата составления
АКТ
НА ВЫБЫТИЕ (СПИСАНИЕ) ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ*
Номер по порядку
Наименование, характеристика
Дата выпуска, построй-
ки, регистра-
ции
Дата приобре-
тения (доступа для использо-
вания)
Факти-
ческий срок
эксплуата-
ции
Первоначальная стоимость
Сумма начислен-
ной амортиза-
ции, в тенге
Балансовая стоимость, в тенге
Номер
заводс-
кой
инвен-
тар-
ный
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Приспособления и принадлежности
Содержание драгоценных материалов (металлов, камней)
наименование
количество
наименование драгоценных металлов
номенклатурный номер
единица измерения
количество (масса)
1
2
3
4
5
6
Комиссия, назначенная приказом (распоряжением) ___от «__» ___20__года
№___ на основании ______________________ произвела осмотр
______________________________________________
наименование
и установила его (их) надлежащим списанию.
Количество ремонтов __________ на сумму __________________________
Причина списания _________________________________________________
Состояние актива(ов)______________________________________________
Заключение комиссии ______________________________________________
Приложение: Перечень прилагаемых документов ______________________
Оборотная сторона формы ДА-3
Председатель комиссии ___________/ _____________/ _______________
должность     Ф.И.О.          подпись
Члены комиссии:      _____________/ ____________/ _______________
должность     Ф.И.О.          подпись
_____________/ ___________/ ________________
должность     Ф.И.О.          подпись
Материально-ответственное лицо __________/ _________/ ___________
должность    Ф.И.О.     подпись
Сведения
о наличии затрат, связанных со списанием долгосрочных
активов и о поступлении запасов от списания:
Затраты на списание
Поступило от списания
Вид работ
Номер документа
Статья затрат
Сумма, в тенге
Номер документа
Запасы
Коли-
чество
Сумма, в тенге
наименование
номенклатур-
ный номер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого
Итого
Доход (убыток) от реализации____________________________________
сумма прописью, в тенге
В карточке (книге) учета выбытие отмечено
Главный бухгалтер (бухгалтер) _____/________ «____» _____ 20 ___ года
Ф.И.О. подпись
*Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам (за исключением автотранспортных средств); нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма ДА-4
Организация (индивидуальный предприниматель)___
Отправитель ___________________________________
(наименование структурного подразделения)
Получатель ____________________________________
(наименование структурного подразделения)
Ответственный за поставку______________________
ИИН/БИН
НАКЛАДНАЯ
НА ВНУТРЕННЕЕ ПЕРЕМЕЩЕНИЕ ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ*
Основание (наименование документа)___________________________________
Номер документа ____ Дата документа «_____» _____20 ___ года
Номер по поряд-
ку
Наименование, характеристика
Дата приобретения (выпуска, постройки, разработки, регистрации, переклас-
сификации)
Номер
Единица измере-
ния
Коли-
чество (масса)
Цена за единицу
Стоимость, в тенге
инвентарный
заводской
паспорта (документа о регистра-
ции)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
х
Всего отпущено количество (прописью)__ на сумму (прописью), в тенге__
Оборотная сторона формы ДА-4
Примечание___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сдал: ____________/ __________/_________ «____» _____ 20 ____ года
должность      подпись   расшифровка подписи
Принял: _________/ __________/________ «____» ________ 20 ____ года
должность       подпись   расшифровка подписи
В инвентарной карточке (книге) учета перемещение отмечено
Главный бухгалтер (бухгалтер) ____/ _____ «___»____20 ___ года
подпись расшифровка подписи
*Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам; нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-2
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
Накладная на отпуск запасов на сторону
Организация (индивидуальный предприниматель) - отправитель
Организация (индивидуальный предприниматель)- получатель
Ответственный за поставку (Ф.И.О.)
Транспортная организация
Товарно-транспортная накладная (номер, дата)
Номер по порядку
Наименование, характеристика
Номенкла-
турный номер
Единица измерения
Количество
Цена за единицу, в тенге
Сумма с НДС, в тенге
Сумма НДС, в тенге
подлежит отпуску
отпущено
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого
х
Всего отпущено количество запасов (прописью)___________ на сумму
(прописью), в тенге___________________________
Отпуск разрешил ________/___________/____________
должность подпись расшифровка подписи
Главный бухгалтер________/________
М.П.   подпись расшифровка подписи
Отпустил ___________/_____________
подпись расшифровка подписи
По доверенности №___________ от «____»____________ 20 _____ года
выданной _______________________
________________________________
Запасы получил ______/__________
подпись расшифровка подписи
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-5
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
Накладная на внутреннее перемещение запасов
Номер документа
Дата составления
Структурное подразделение отправитель
Структурное подразделение получатель
Основание
Ответствен-
ный за поставку (Ф.И.О.)
Наименование документа
номер документа
дата
Номер по порядку
Наименование запасов, сорт, марка, размер
Номенклатурный номер
Единица измерения
Количество
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
подлежит отпуску
отпущено
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
х
Всего отпущено количество (прописью)__ на сумму (прописью), в тенге__
Отпуск разрешил__________/ _______/____________
должность подпись расшифровка подписи
Проверил __________/ _____________/___________
должность подпись расшифровка подписи
Отпустил____________/ ____________/____________
должность подпись расшифровка подписи
Получил __________/ ___________/______________
должность подпись расшифровка подписи
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 августа 2013 года № 402
Приложение 50
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Р-1
ИИН/БИН
Заказчик _________________________________
полное наименование, адрес, данные о средствах связи
Исполнитель ______________________________
полное наименование, адрес, данные о средствах связи
Договор (контракт)___№___ «___»__ 20 __ г.
Номер документа
Дата составления
Отчетный период
с
по
АКТ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ (ОКАЗАННЫХ УСЛУГ)*
Номер по порядку
Наименование работ (услуг)
Сведения о наличии отчета о маркетинговых исследованиях, консультационных и прочих услуг (дата, номер, количество страниц)
Единица измерения
Выполнено работ (оказано услуг)
количество
цена за единицу
стоимость
1
2
3
4
5
6
7
Итого
х
Сведения об использовании запасов, полученных от заказчика__________
наименование, количество, стоимость
Приложение: Перечень документации___________________________________
Сдал (Исполнитель)_____/_____/____
должность подпись расшифровка подписи
Принял (Заказчик)____/_____/____
должность подпись расшифровка подписи
М.П.                                           М.П.
*Применяется для приемки-передачи выполненных работ (оказанных услуг), за исключением строительно-монтажных работ.

ҰМА-1 нысанының 2-ші беті
Пайдалы пайдалану мерзімі
Амортизация сомасы, теңгемен
Баланстық құны, теңгемен
Нөмірі
Дебет
Кредит
Паспорт нөмірі
түгендеу
зауыттық (тіркеу)
шоты
шоты
8
9
10
11
12
13
14
15
Жиыны
_____________________ 20___ жылғы «___»________________ № __________
бұйрықтың (өкімнің) негізінде берілген ________________________ атауы
_________________________________________________ тексеру жүргізілді.
Қабылдау (беру) сәтінде активтер ________________________ орналасқан.
активтің орналасқан жері
Ауыстыру негіздемесі ________________________________________________
Активтердің қысқаша сипаттамасы _____________________________________
Қымбат бағалы материалдардың (металдардың, тастардың) болуы туралы
мәліметтер __________________________________________________________
Қажетті техникалық - экономикалық және басқа талаптарға (шарттарға)
сәйкес келеді (сәйкес келмейді)______________________________________
нақты не сәйкес келмейтінін көрсету
Пысықтау талап етілмейді (талап етіледі) ____________________________
нақты не талап етілетінін көрсету
Сынақтан өткізу нәтижелері __________________________________________
Комиссияның қорытындысы _____________________________________________
Қосымша: Құжаттаманың тізбесі _______________________________________
Комиссия төрағасы _______________/___________/_______________________
лауазымы        қолы      қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері:_______________/___________/_______________________
лауазымы        қолы      қолды таратып жазу
_______________/___________/_______________________
лауазымы        қолы      қолды таратып жазу
ҰМА-1 нысанының 3-ші беті
Ұзақ мерзімді актив
Тапсырған_______/_______/_____________
лауазымы  қолы  қолды таратып жазу
20___ жылғы «___» ________________
Қабылдаған _______/_______/__________________
лауазымы   қолы  қолды таратып жазу
20___ жылғы «___» _____________ берген 20___
жылғы «__» ______ № ________ сенімхат бойынша
Жауапты сақтауға қабылдаған
_____________/ ___________/ __________________
лауазымы          қолы      қолды таратып жазу
20___ жылғы «___» ______________
Бухгалтерияның белгісі:
алуды түгендеу карточкасында (кітабында)
істен шығарылғаны белгіленді
Бас бухгалтер _________/____________________
қолы     қолды таратып жазу
Есепке алуды түгендеу карточкасын ашу туралы
бухгалтерияның белгісі немесе есепке алу
түгендеу кітабындағы құжаттың № __________,
жасалған күні
20_____ жылғы «___»______________
Бас бухгалтер ________/_____________________
қолы     қолды таратып жазу
* Негізгі құралдарға; материалдық емес активтерге; инвестициялық мүлікке; сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жататын ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
18-қосымша
ҰМА-3 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ______________________________________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
__________/______________________
қолы       қолды таратып жазу
20 ___ жылғы «___» ______________
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ІСТЕН ШЫҒАРУ
(ЕСЕПТЕН ШЫҒАРУ) АКТІСІ*
Ретімен нөмірі
Атауы, сипаттамасы
Шығару, салу, тіркеу күні
Сатып алу (пайдалануға рұқсат ету) күні
Іс жүзінде пайдалану мерзімі
Бастапқы құны
Есептелген амортизация сомасы, теңгемен
Баланстық құны, теңгемен
Нөмірі
зауыттық
түгендеу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Құралдар мен бұйымдар
Қымбат бағалы материалдардың (металдардың, тастардың) болуы
атауы
саны
қымбат бағалы металдардың атауы
номенклатуралық нөмірі
өлшем бірлігі
саны
(салмағы)
1
2
3
4
5
6
20__ жылғы «___» ______ №___ бұйрықпен (өкіммен) тағайындалған
комиссия ___________ негізінде _______ тексеруді жүргізді және
_______________ негізінде оны есептен шығаруға жатады деп белгіледі.
атауы
________________________ сомаға жөндеулердің саны ___________________
Есептен шығару себебі _______________________________________________
Актив(тердің)тің жағдайы ____________________________________________
Комиссия қорытындысы ________________________________________________
Қосымша: Қоса беріліп отырған құжаттардың тізбесі ___________________
ҰМА-3 нысаның екінші жағы
Комиссия төрағасы ____________/_____________/________________________
лауазымы        аты-жөні            қолы
Комиссия мүшелері: _________/______________/_________________________
лауазымы    аты-жөні               қолы
_________/____________________/___________________
лауазымы    аты-жөні                қолы
Материалдық жауапты тұлға __________/__________/_____________________
лауазымы     аты-жөні          қолы
Ұзақ мерзімді активтерді есептен шығаруға байланысты
шығындар туралы және есептен шығарудан түсетін
қорлардың түсуі туралы
мәліметтер
Есептен шығаруға арналған шығындар
Есептен шығарудан түскені
Жұмыстар түрі
Құжат нөмірі
Шығындар бабы
Сомасы, теңгемен
Құжат нөмірі
Құндылықтар
Саны
Сомасы, теңгемен
атауы
номенклатуралық нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны
Жиыны
Сатудан түскен кіріс (келтірілген залал)____________________________
сомасы жазумен, теңгемен
Есепке алу карточкасында (кітабында) белгіленді
Бас бухгалтер (бухгалтер) _________/_______ 20 ___ жылғы «___» ______
аты-жөні   қолы
*Негізгі құралдарға (автокөлік құралдарын қоспағанда); материалдық емес активтерге; инвестициялық мүлікке; сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жататын ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
19-қосымша
ҰМА-4 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ______________________________________________
ЖСН/БСН
Тапсырушы ___________________________________________________________
(құрылымдық бөлімшенің атауы)
Алушы _______________________________________________________________
(құрылымдық бөлімшенің атауы)
Жеткізуге жауапты ___________________________________________________
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ІШКІ ӨТКІЗУГЕ БЕРІЛЕТІН
ЖҮКҚҰЖАТ
Негіздеме (құжаттың атауы) __________________________________________
Құжаттың нөмірі ________ Құжаттың күні 20 ___ жылғы «___» _____
Ретімен нөмірі
Атауы, сипаттама
Сатып алу (шығару, салу, әзірлеу, қайта сыныптау күні
Нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны (салмағы)
Бірлігінің бағасы
Құны, теңгемен
түгендеу
зауыттық
паспорт (тіркеу туралы құжаттың)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны
х
Барлық берілген қорлардың саны (жазумен)_____________________________
сомаға (жазумен), теңгемен __________________________________________
ҰМА-4 нысанының екінші жағы
Ескерту _____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тапсырған: ____________/___________/_________________
лауазымы   қолы     қолды таратып жазу
Қабылдаған: ____________/___________/_________________
лауазымы   қолы     қолды таратып жазу
Есепке алуды түгендеу карточкасында (кітабында) белгіленді
Бас бухгалтер (бухгалтер) ______________/________________
қолы       қолды таратып жазу
20 ___ жылғы «___» ______
20 ___ жылғы «___» ______
20 ___ жылғы «___» ______
*Негізгі құралдарға, материалдық емес активтерге, инвестициялық мүлікке, сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жатқызылған ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
26-қосымша
Қ-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер)______________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ҚОРЛАРДЫ ШЕТКЕ БЕРУГЕ АРНАЛҒАН ЖҮКҚҰЖАТ
Жөнелтуші ұйым (жеке кәсіпкер)
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер)
Жеткізуге жауапты (аты-жөні)
Көліктік ұйым
Тауарлық-көліктік жүкқұжат (нөмірі, күні)
Ретімен нөмірі
Атауы, мінездемесі
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлігінің бағасы, теңгемен
ҚҚС-пен сомасы, теңгемен
ҚҚС сомасы, теңгемен
беруге жатады
берілгені
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны
х
Барлық берілген қорлардың саны (жазумен)_____________________ сомаға (жазумен),
теңгемен ____________________________________________________________________
Беруге рұқсат еткен
__________/______________/_____________
лауазымы      қолы   қолды таратып жазу
Бас бухгалтер _______/_________________
М.П.           қолы  қолды таратып жазу
Берген _________/______________________
қолы    қолды таратып жазу
____________________________ берген
20 __ жылғы «___» ________ № ___________________ сенімхат бойынша
Қорларды алған
____________/______________________
қолы        қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
29-қосымша
Қ-5 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ______________________________________________
ЖСН/БСН
ҚОРЛАРДЫ ІШКІ АУЫСТЫРУҒА АРНАЛҒАН ЖҮКҚҰЖАТ
Құжаттың нөмірі
Жасалған күні
Жөнелтуші
құрылымдық
бөлімше
Алушы құрылымдық бөлімше
Негіздеме
Жеткізуге жауапты (аты-жөні)
құжаттың атауы
құжаттың нөмірі
күні
Ретімен нөмірі
Қорлардың атауы,
сорты, маркасы,
мөлшері
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлік үшін бағасы,
теңгемен
Сомасы,
теңгемен
талап етілген
іс жүзінде
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
х
Берілген барлығының саны атауы (жазумен)_________________________ сомаға
берілді (жазумен), теңгемен _____________________________________________
Беруге рұқсат еткен
________/_________/____________________
лауазымы    қолы   қолды таратып жазу
Берген
________/_________/____________________
лауазымы    қолы     қолды таратып жазу
Тексерді
_______/_______/__________________
лауазымы  қолы  қолды таратып жазу
Алды
_______/_______/__________________
лауазымы  қолы  қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 19 тамыздағы
№ 402 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
50-қосымша
Ж-1 нысаны
Тапсырыс беруші _________________________________________
толық атауы, мекенжайы, байланыс құралдары туралы деректер
ЖСН/БСН
Орындаушы ________________________________________________
толық атауы, мекенжайы, байланыс құралдары туралы деректер
Шарт (келісімшарт)__________ №________ «____» ______20__ж.
ОРЫНДАЛҒАН ЖҰМЫСТАРДЫҢ (КӨРСЕТІЛГЕН ҚЫЗМЕТТЕРДІҢ) АКТІЛЕРІ *
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Есепті кезең
бастап
қоса алғанда
Ретімен нөмірі
Жұмыстардың (қызметтердің) атауы
Маркетингтік зерттеулер, кеңестік және өзге де қызметтер жайлы есептің болуы туралы мәліметтер (күні, нөмірі, парақтар саны)
Өлшем бірлігі
Жұмыстар орындалды (қызметтер көрсетілді)
саны
бірлік үшін бағасы
сомасы
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
х
Тапсырыс берушіден алынған қорлар туралы мәліметтер _________________
атауы, саны, құны
Қосымша: _______________________________________ құжаттамалар тізбесі
Тапсырған (Орындаушы) _______________/_________/_____________________
лауазымы       қолы    қолды таратып жазу
Қабылдаған (Тапсырыс беруші) ___________/______/____________________
лауазымы    қолы   қолды таратып жазу
М.О.                                           М.П.
* Құрылыс-монтаж жұмыстарын қоспағанда, жұмыстарды (қызмет көрсетулерді) өткізу - қабылдап алу үшін қолданылады.