О внесении изменений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года № 264 "Об утверждении Правил консульской легализации"
Приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 08-1-1-1/613. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2014 года № 9068. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 6 декабря 2017 года № 11-1-2/576 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 06.12.2017 № 11-1-2/576 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года № 264 "Об утверждении Правил консульской легализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 1350, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 года № 2) следующие изменения:
в Правилах консульской легализации, утвержденных указанным приказом:
пункт 6 исключить;
пункт 7-1 изложить в следующей редакции:
"7-1. Легализации не подлежат:
1) документы, удостоверяющие личность, кроме свидетельства о рождении;
2) водительские удостоверения;
3) военные билеты, удостоверения о приписке к призывному участку;
4) иные документы и акты в случаях, предусмотренных международными договорами Республики Казахстан и законодательными актами Республики Казахстан.";
пункт 15 исключить;
приложение 2 к указанным правилам изложить в редакции, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту консульской службы обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. Министра
Р. Жошыбаев
Приложение
к приказу и.о. Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 11 декабря 2013 года № 08-1-1-1/613
Приложение 2 к Правилам
консульской легализации
Образец легализационной надписи
загранучреждений Республики Казахстан
Осы құжат ______________________________________ заңдастырылды.
(Қазақстан Республикасының
шет елдегі мекемесінің атауы)
This document is legalized in ________________________________.
(name of the embassy/ consulate
general /consulate of the
Republic of Kazakhstan)
№ _____________
20____ ж. "___" ______________
Консул/consul ____________________
қолы/signature

"Консулдық заңдастыру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2000 жылғы 21 қарашадағы № 264 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 08-1-1-1/613 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 14 қаңтарда № 9068 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 11-1-2/576 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 06.12.2017 № 11-1-2/576 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
БҰЙЫРАМЫН:
"Консулдық заңдастыру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2000 жылғы 21 қарашадағы № 264 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1350 тіркелген, 2001 жылғы № 2 "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде" жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Консулдық заңдастыру ережелерінде:
6-тармақ алып тасталсын:
7-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7-1. Заңдастыруға жатпайды:
1) туу туралы куәліктен басқа, жеке басты куәландыратын құжаттар; жүргізуші куәліктері;
2) әскери билеттер, шақыру учаскесiне тiркеу туралы куәлiктер;
3) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарында және Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде көзделген жағдайларда, өзге де құжаттар мен актілер";
15-тармақ алып тасталсын:
көрсетілген ережелердің 2-қосымшасы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Консулдық қызмет департаментi осы бұйрықты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуді және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
Р. Жошыбаев
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министірінің
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 08-1-1-1/613 бұйрығының
қосымшасы
Консулдық заңдастыру
ережелеріне 2-Қосымша
Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемелерінің
заңдастыру жазуының үлгісі
Осы құжат __________________________________________ заңдастырылды.
(Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемесінің атауы)
his document is legalized in ______________________________________
(name of the embassy/ consulate general /consulate of
the Republic of Kazakhstan)
№ _____________
20 ____ ж. "__" ______________
Консул/consul ________________
қолы/signature