Об утверждении графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2014 год
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 20 декабря 2013 года № 317. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2014 года № 9087. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 68
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики РК от 24.04.2015 № 68 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», Планом статистических работ на 2014 год, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1209, а также подпунктом 6) пункта 16 Положения об Агентстве Республики Казахстан по статистике, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый график представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2014 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического развития совместно с Юридическим департаментом Агентства Республики Казахстан по статистике в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направить на официальное опубликование в средства массовой информации настоящий приказ в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) обеспечить обязательную публикацию настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по статистике.
3. Департаменту стратегического развития Агентства Республики Казахстан по статистике довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по статистике для руководства в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               А. Смаилов
Приложение
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по статистике
от 20 декабря 2013 года № 317
График представления респондентами первичных
статистических данных на 2014 год

2014 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 317 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 24 қаңтарда № 9087 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 68 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 24.04.2015 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1209 қаулысымен бекітілген Статистикалық жұмыстардың 2014 жылға арналған жоспарына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi туралы ереженің 16-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2014 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кестесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Стратегиялық даму департаменті Заң департаментімен бірге заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн он күнтiзбелiк күн iшiнде бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауға жіберсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің интернет-ресурсында міндетті жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Стратегиялық даму департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің құрылымдық бөлімшелеріне және аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу үшін жолдасын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                     Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 317 бұйрығына
қосымша
2014 жылға арналған респонденттердің алғашқы статистикалық
деректерді ұсыну кестесі

Раздел 1. Общегосударственные статистические наблюдения,
проводимые Агентством Республики Казахстан по статистике
№ п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Структурная статистика
1
Юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 50 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые компании, пенсионные фонды, общественные фонды, общественные объединения и холдинги.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
2
Юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 50 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые компании, пенсионные фонды, общественные фонды, общественные объединения и холдинги.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
годовая
5 апреля
3
Юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
4
Юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
годовая
10 апреля
5
Юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 50 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые компании, пенсионные фонды, общественные объединения, общественные фонды и холдинги.
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
6
Юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 50 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые компании, пенсионные фонды, общественные объединения, общественные фонды и холдинги.
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
годовая
31 марта
7
Юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью и (или) их структурные подразделения согласно Общего классификатора видов экономической деятельности (коды ОКЭД 01 – 63, 68-82, 90-93) со списочной численностью работников свыше 50 человек; государственные (бюджетные) учреждения, организации здравоохранения и образования (коды ОКЭД 84 – 88); банки, страховые компании, пенсионные, общественные фонды, общественные объединения, религиозные объединения (коды ОКЭД 64-66, 94-96) - независимо от численности работников.
Отчет о состоянии основных фондов
11
годовая
15 апреля
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.4 «Животноводство» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство», а также крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
месячная
2 числа после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.4 «Животноводство» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство», а также крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
годовая
20 января
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, являющиеся участниками зернового рынка.
О наличии и движении зерна
2-сх (зерно)
месячная
2 числа после отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей и хранением семян масличных культур
О наличии и движении семян масличных культур
3-сх (масличные)
квартальная
3 числа после отчетного периода
5

1-бөлім. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі жүргізетін
жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
р/с №
Респонденттер тобы
Статистикалық нысан атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі
Құрылымдық статистика
1
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан асатын шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады Білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, зейнетақы қорлары, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер және холдингтер статистикалық нысанды тапсырмайды.
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ӨҚ
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан.
2
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан асатын шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, зейнетақы қорлары, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер және холдингтер. тапсырмайды.
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ӨҚ
жылдық
5 сәуір
3
Микрокредиттік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар тапсырады
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКҰ
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
4
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар тапсырады
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКҰ
жылдық
10 сәуір
5
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын және (немесе) қызметкерлердің тізімдік саны 50 адамнан аспайтын заңды тұлғалар, сондай-ақ шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады.
Білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, зейнетақы қорлары, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар және холдингтер статистикалық нысанды тапсырмайды.
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-ШК
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
6
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын және қызметкерлердің тізімдік саны 50 адамнан аспайтын заңды тұлғалар, сондай-ақ шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады.
Білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, зейнетақы қорлары, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар және (немесе) холдингтер статистикалық нысанды тапсырмайды.
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-ШК
жылдық
31 наурыз
7
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес (ЭҚЖЖ 01-63, 68-82, 90-93 коды) қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан көп кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері; қызметкерлерінің санына қарамастан мемлекеттік (бюджеттік) мекемелер, денсаулық сақтау және білім беру ұйымдары (ЭҚЖЖ 84-88 кодтары); банктер, сақтандыру компаниялары, зейнетақы, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер, діни бірлестіктер (ЭҚЖЖ 64-66, 94-96 кодтары) барлық заңды тұлғалар ұсынады.
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
11
жылдық
15 сәуір
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚТЖЖ) коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 01.4 «Мал шаруашылығы» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары тапсырады.
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-аш
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚТЖЖ) 01.4 «Мал шаруашылығы» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» коды бойынша қызметтің негізі және қайталама түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары тапсырады.
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-аш
жылдық
20 қаңтар
3
Астық нарығына қатысушы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер тапсырады.
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
2-аш (астық)
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
4
Майлы дақылдар тұқымын өсірумен, өңдеумен, сатумен және сақтаумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер тапсырады
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
3-аш (майлы)
тоқсандық
3 қаңтар
3 сәуір,
3 шілде,
3 қазан
5

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности коду Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) 01.7 «Охота и отлов, включая предоставление услуг в этих областях» и граждане, зарегистрированные в установленном порядке и получившие разрешение на пользование животным миром
Об охоте и отлове
2-охота
годовая
10 января
6
Мелкие крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие скот и птицу.
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-008
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября и
с 11 по 25 декабря
7
Попавшие в выборку крестьянские или фермерские хозяйства
О деятельности крестьянского или фермерского хозяйства
А-001
годовая
14-28 февраля
8
Юридические лица и их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 03 «Рыболовство и аквакультура» и физические лица, имеющие разрешение на пользование животным миром и (или) договор на ведение рыбного хозяйства.
О рыболовстве и аквакультуре
1-рыба
годовая
25 февраля
9
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора по видам экономической деятельности (далее – ОКЭД) 02 - «Лесоводство и лесозаготовки», 01.3 - «Производство продукции питомников» и индивидуальные предприниматели при наличии лесорубочного билета.
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
1-лес
годовая
21 февраля
10
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5; крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 50 человек с основным и вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД: 01.1, 01.2, 01.3, 01.5; крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о деятельности сельхозформирования
1-сх
годовая
10 марта
11
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) 01.6.
Об оказании сельскохозяйственных услуг
8-сх (услуги)
годовая
15 марта
12

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (мұнда және бұдан әрі - ЭҚТЖЖ) «Осы салада қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы аңшылық пен аулау» 01.7 коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және бекітілген тәртіппен тіркелген және жануарлар дүниесін қолдануға рұқсат алған азаматтар тапсырады.
Аңшылық пен аулау туралы
2-аңшылық
жылдық
10 қаңтар
6
Байқауға мал мен құсы бар іріктемеге түскен шағын шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары қатысады.
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
А-008
тоқсандық
1-15 маусым,
1-15 желтоқсан
7
Осы сауалнамалық пікіртерімге іріктемеге іліккен шаруа немесе фермер қожалықтары қатысады
Шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы
А-001
жылдық
14-28 ақпан
8
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі -ЭҚЖЖ) «Балық шаруашылығы және акваөсіру» 03 коды бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар (немесе) және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаты және (немесе) балық шаруашылығын жүргізуге шарты бар жеке тұлғалар тапсырады.
Балық аулау және акваөсіру туралы
1-балық
жылдық
25 ақпан
9
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚТЖЖ) коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 02 - «Орман өсіру және ағаш дайындау», 01.3 - «Көшеттік өнімдерін өндіру» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және ағаш кесу билеті бар болған жағдайда дара кәсіпкерлер ұсынады
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп
1- орман
жылдық
21 ақпан
10
Мыналар тапсырады:Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі -ЭҚТЖЖ) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚТЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен 50 адамнан артық қызметкерлері бар шаруа немесе фермер қожалықтары; мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары тапсырады.
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
1-аш
жылдық
10 наурыз
11
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (мұнда және бұдан әрі - ЭҚТЖС) 01.6 коды бойынша негізгі және қайталама қызмет түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
8-аш (қызмет көрсету)
жылдық
15 наурыз
12

Юридические лица и их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 «Выращивание сезонных культур», 01.2 «Выращивание многолетних культур», 01.3 «Производство продукции питомников» и 01.5 «Смешенное сельское хозяйство»
Отчет об итогах сева под урожай
4-сх
годовая
В течение 5 дней после окончания сева яровых культур
13
Юридические лица и их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 50 человек с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 «Выращивание сезонных культур», 01.2 «Выращивание многолетних культур», 01.3 «Производство продукции питомников» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство».
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
29-сх
годовая
2 ноября
14
Крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие посевные площади, сенокосы и пастбища, многолетние насаждения.
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-005
годовая
в течение 2-х недель после завершения уборки урожая
15
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, имеющие посевную площадь зерновых культур (пшеница, рис)
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
А-1 (урожайность) бланки В-1, В-2
годовая
с 1 июля по 1 ноября
16
«Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5, 01.6.
Наличие построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
49-сх
годовая
20 марта
17
Сервисно-заготовительные центры
О деятельности сервисно-заготовительных центров
1-СЗЦ
квартальная
25 числа после отчетного периода
Статистика промышленного производства
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности ОКЕД 05-33, 35-39 со списочной численностью работающих свыше 50 человек
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
месячная
1 числа после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Промышленность» со списочной численностью работающих до 50 человек и с вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЕД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
квартальная
25 числа после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности «Промышленность» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЕД 05-33, 35-39 независимости от численности работающих
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
годовая
14 марта
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЕД 05-33, 35-39, независимо от численности работающих
Баланс производственных мощностей
БМ
годовая
25 марта
Статистика энергетики
1

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің «Маусымдық дақылдарды өсіру» 01.1, «Көпжылдық дақылдарды өсіру» 01.2, «Питомник өнімдерін өндіру» 01.3 және «Аралас ауыл шаруашылығы» 01.5, кодтары бойынша негізі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп
4-аш
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін 5 күнтізбелік күн ішінде
13
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің «Маусымдық дақылдарды өсіру» 01.1, «Көпжылдық дақылдарды өсіру» 01.2, «Питомник өнімдерін өндіру» 01.3 және «Аралас ауыл шаруашылығы» 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, 50 адамнан артық жұмысшысы бар шаруа немесе фермер қожалықтары тапсырады.
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
29-аш
жылдық
2 қараша
14
Байқауға егістік көлемі, шабындығы және жайылымы, көпжылдық көшеттері бар шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары қатысады
Шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
А-005
жылдық
егін жинауды аяқтағаннан кейін 2 апта ішінде
15
Дәнді дақылдардың (бидайдың, күріштің) егістік алқаптары бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері шаруа (фермер) қожалықтары
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы
А-1 (түсімділік) В-1, В-2 бланкілері
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
16
Сервистік-дайындау орталықтары
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
1-СДО
тоқсандық
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
17
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5, 01.6 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы
49-аш
жылдық
20 наурыз
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес- ЭҚЖЖ - 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-Ө
айлық
1 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
1 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
2
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес- ЭҚЖЖ - 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-Ө
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
3
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес - ЭҚЖЖ - 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-Ө
жылдық
14 наурыз
4
Қызметкерлерінің санына қарамастан қызметтің негізі және қайталама түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын, жұмыс істейтіндердің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Өндірістік қуаттар теңгерімі
ҚТ
жылдық
25 наурыз
Энергетика статистикасы
1

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичными видами деятельности «Распределение газообразного топлива по трубопроводам», «Продажа газообразного топлива по трубопроводам» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - 35.22, 35.23
Отчет о распределении товарного и сжиженного природного газа
1-ГАЗ
годовая
31 января
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и распределение воды», «Канализационная система» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 36, 37
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
1-ВК
годовая
22 февраля
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности «Производство, передача и распределение электроэнергии» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) 35.1, а также все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, потреблявшие электроэнергию в процессе промышленной деятельности - коды ОКЭД 05-33, 35.2-39
О производстве, распределении и потреблении электрической энергии
24-энергетика
годовая
30 апреля
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности «Производство, передача и распределение электроэнергии», «Системы подачи пара и кондиционирования воздуха» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД) 35.1, 35.3.
Отчет о работе электростанций и котельных
6-ТП
годовая
16 марта
5
Юридические лица и их структурные подразделения, а также индивидуальные предприниматели, имеющие в наличии объекты по использованию возобновляемых источников энергии.
Анкета обследования предприятий, имеющих объекты по использованию возобновляемых источников энергии
ВИЭ-001
годовая
25 марта
Статистика окружающей среды
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЕД) - 38.
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
1-отходы
годовая
17 мая
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЕД) - 38.
Отчет о сортировке, и депонировании отходов
2-отходы
годовая
17 мая
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, имеющие стационарные источники загрязнения воздуха
Отчет об охране атмосферного воздуха
2-ТП (воздух)
годовая
25 января
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, использующие природные ресурсы, имеющие стационарные источники выбросов и сбросов загрязняющих веществ, отходы производства.
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
4-ОС
годовая
23 февраля
Статистика инвестиций и строительства
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности работающих
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
месячная
2 числа после отчетного месяца
2
Юридические лица и или их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Строительство" код Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43, а также юридические лица других видов деятельности, осуществляющие строительную деятельность, с численностью работающих более 50 человек.
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
месячная
4 числа после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС (стройка)
месячная
2 числа после отчетного периода
4
Местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также фермерские (крестьянские) хозяйства, физические лица по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИЖС
месячная
2 числа после отчетного периода
5
Государственные органы архитектурно-строительного контроля
Анкета обследования об уведомлениях на начало производства строительно-монтажных работ
F-001
полугодовая
10 числа после отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности работающих
Отчет об инвестиционной деятельности
1-инвест
годовая
15 апреля
7
Местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также фермерские (крестьянские) хозяйства, физические лица по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИЖС
годовая
1 марта
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС (стройка)
годовая
1 марта
9

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеушінің - 35.22, 35.23 кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері «Құбырлар арқылы газ тәрізді отынды бөлу», «Газ тәрізді отынды құбырлар арқылы сату» болып табылатын барлық заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарлық (табиғи) және сұйытылған табиғи газды бөлу туралы есеп
1-ГАЗ
жылдық
31 қаңтар
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің - 36, 37 кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері «Суды жинау, өңдеу және бөлу», «Кәріз жүйесі» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшілері ұсынады.
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы есеп
1-СК
жылдық
22 ақпан
3
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) - 35.1 кодына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері «Электр энергиясын өндіру, беру және бөлу» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Электр энергиясын өндіру, бөлу және тұтыну туралы
24-энергетика
жылдық
30 сәуір
4
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 35.1, 35.3 кодтарына сәйкес негізгі немесе қайталама қызмет түрлері «Электр энергиясын өндіру, беру және бөлу», «Бу беру және ауа баптау жүйелері» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады.
Электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
6-ТК
жылдық
16 наурыз
5
Жаңғыртылмалы энергия көздері қолда бар жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар және олардың құрылымдық бөлімшелері тапсырады
Энергияның жаңғыртылмалы көздерін қолдану объектілері бар кәсіпорындарды зерттеу сауалнамасы
ЖЭК-001
Жылдық
25 наурыз
Қоршаған орта статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) – 38 кодына сәйкес негізі және (немесе) қосалқы қызмет түрлері «Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер; шикізатты алу бойынша қызметтер» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
1-қалдықтар
жылдық
17 мамыр
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) – 38 кодына сәйкес негізі және (немесе) қосалқы қызмет түрлері «Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер; қайталама шикізатты алу бойынша қызметтер» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Қалдықтарды іріктеу, пайдаға асыру және сақтау туралы есеп
2-қалдықтар
жылдық
17 мамыр
3
Ауаны ластайтын тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және олардың (немесе) құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
2-ТП (ауа)
жылдық
25 қаңтар,
4
Табиғи ресурстарды пайдаланатын, ластағыш заттар мен өндірістік қалдықтардың шығарындылары мен төгінділерінің тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
4-ҚО
жылдық
23 ақпан
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қызметкерлер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері табыс етеді.
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
2
Негізгі қызмет түрі «Құрылыс», Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды 41-43 болып табылатын, жұмыс істеушілер саны 50 адамнан асатын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ құрылыс қызметін жүзеге асыратын басқа қызмет түрлерінің заңды тұлғалары
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
1-кқ
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
3
Негізгі қызмет түрі «Құрылыс», Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды 41-43 болып табылатын, жұмыс істеушілер саны 50 адамнан аспайтын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ құрылыс қызметін жүзеге асыратын жеке тұлғалар және басқа қызмет түрлерінің заңды тұлғалары тапсырады.
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
1-кқ (шағын)
тоқсандық
2013 жылғы 4-тоқсанға 10 қаңтар
4
Қызметкерлер санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КҚ (құрылыс)
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
5
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сонымен қатар пайдалануға берілген объектілері бойынша фермерлік (шаруа) қожалықтары, жеке тұлғалар тапсырады.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ЖТҚ
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
6
Мемлекеттік сәулеттік құрылыс бақылау органдары тапсырады.
Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды зерттеу сауалнамасы
F-001
жартыжалдық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
7
Құрылыс салуға рұқсат беруді жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органдар тапсырады.
Құрылысқа берілген рұқсаттар бойынша зерттеу сауалнамасы
F-001
тоқсандық
2013 жылғы 4-тоқсанға 10 қаңтар
8
Қызметкерлер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері табыс етеді.
Инвестициялық қызмет туралы есеп
1-инвест
жылдық
15 сәуір
9
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сонымен қатар пайдалануға берілген объектілері бойынша фермерлік (шаруа) қожалықтары, жеке тұлғалар тапсырады.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ЖТҚ
жылдық
1 наурыз
10
Қызметкерлер санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КҚ (құрылыс)
жылдық
1 наурыз
11

юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Строительство" код Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43, а также физические и юридические лица других видов деятельности, осуществляющие строительную деятельность, независимо от численности работающих.
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС\
годовая
31 марта
10
Юридические лица, представившие уведомление о начале производства строительно-монтажных работ
Анкета обследования хода строительства и ввода в эксплуатацию объектов по уведомлениям
F-004
годовая
15 февраля
11
юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Строительство" код Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43, а также физические и юридические лица других видов деятельности, осуществляющие строительную деятельность, с численностью работающих до 50 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-кс (малые)
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
12
уполномоченные государственные органы, осуществляющие выдачу разрешений на строительство
Анкета обследования выданных на строительство разрешений
F-001
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
Статистика инноваций
1
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным и вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 72, 85.4 и организации, выполняющие научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы (по перечню, установленному Агентством РК по статистике).
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
1-наука
годовая
25 января
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01 - 03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86.
Отчет об инновационной деятельности
1-инновация
годовая
25 февраля
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01-03, 05-09, 10-33, 35.1, 35.2, 35.3, 36, 37, 38, 39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68, 69-74, 77-82, 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.23, 84.25, 84.30, 86, 93.1, 95.11.
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий (ИКТ) на предприятиях
3-информ
годовая
15 марта
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности 85.2, 85.3
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования
1-информ
годовая
1 марта
5
Члены домашних хозяйств
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
Н-020
годовая
30 марта
Статистика услуг
1

Негізгі қызмет түрі «Құрылыс», Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды 41-43 болып табылатын, жұмыс істеушілер санына байланыссыз заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ құрылыс қызметін жүзеге асыратын жеке тұлғалар және басқа қызмет түрлерінің заңды тұлғалары тапсырады.
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
1-кқ
жылдық
31 наурыз
12
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанытуралы хабарламалар ұсынған заңды тұлғалар тапсырады.
Хабарламалар бойынша құрылыс барысын және объектілерді пайдалануға беруді зерттеу сауалдамасы.
F-004
жылдық
15 ақпан
Инновациялар статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 72, 85.4 кодтарына сәйкес қызметтің негізгі түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері тапсырады.
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
1-ғылым
жылдық
25 қаңтар
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01, 05-09,10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53,58-63, 64-66, 71,72,73,85.4,86 кодтарына сәйкес негізгі түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Инновациялық қызмет туралы есеп
1-инновация
жылдық
25 ақпан
3
Негізгі қызмет түрлері экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01-03,05-09,10-33,35.1,35.2,53.3,36,37,38,39,41-43,45-47,49-53,55,58-63,64.19,64.92,65,68,69-74,77-82,84.11,84.12,84.13,84.21,84.23,84.25,84.30,86,93.1,95.11 кодтарына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады.
Кәсіпорындарда ақпараттық–коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалану туралы есеп
3-ақпарат
жылдық
15 наурыз
4
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85.2, 85.3 коды бойынша негізгі және қайталама қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады.
Орта білім беру саласында ақпаратты-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп.
1-ақпарат
жылдық
1 наурыз
5
Үй шаруашылығының мүшелері сұраларды.
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы бойынша зерттеу сауалнамасы
Н-020
жылдық
30 наурыз
Қызмет көрсету статистикасы
1

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие библиотечную деятельность, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности - 91.01.2.
Отчет о деятельности библиотеки
1-библиотека
годовая
10 января
2
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность зоопарков, а также предприятия, имеющие на своем балансе зоопарки (код по Номенклатуре видов экономической деятельности 91.04.1).
Отчет о деятельности зоопарка
1-зоопарк
годовая
10 января
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность, связанную с демонстрацией кинофильмов, согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности (далее – ОКЭД 5-ти значный) 59.14.0 и юридические лица, осуществляющие деятельность, связанную с производством кино-, видеофильмов и телевизионных программ согласно коду ОКЭД 5-ти значного - 59.11.0
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
1-кино
годовая
10 января
4
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность учреждений культуры клубного типа, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности (ОКЭД 5-ти значный) 93.29.9.
Отчет о деятельности учреждения культуры клубного типа
1-клуб
годовая
10 января
5
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие концертную деятельность, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности 90.01.2.
Отчет о концертной деятельности
1-концерт
годовая
10 января
6
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность в сфере музеев, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности 91.02.0.
Отчет о деятельности музея
1-музеи
годовая
10 января
7
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность парков развлечений и отдыха, а также предприятия, имеющие на своем балансе парки, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности (ОКЭД 5-ти значный) 93.21.0.
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
1-парк
годовая
10 января
8
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие театральную и цирковую деятельность, согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности - 90.01.1, 90.01.3, 93.29.3.
Отчет о деятельности театра (цирка)
1-театр (цирк)
годовая
10 января
9
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
квартальная
25 числа после отчетного периода
10
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности и индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
годовая
30 марта
11
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в области лизинга, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 77.11, 77.12, 77.31-77.35, 77.39, 77.40, а также по виду деятельности «финансовый лизинг», согласно кодам ОКЕД - 64.91.0.
Отчет о лизинговой деятельности
1 – лизинг
годовая
30 марта
Статистика торговли
1
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, являющиеся собственниками торговых рынков.
Отчет о рынках
12-торг
годовая
30 марта
2
Юридические лица, созданные в организационно-правовой форме акционерного общества, осуществляющие организационное и техническое обеспечение торгов путем их непосредственного проведения с использованием торговой системы товарной биржи.
Отчет о деятельности товарной биржи
1-биржа
годовая
20 января
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, основной вид экономической деятельности которых относится согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД): 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами, и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
1-ВТ
квартальная
25 числа после
отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, основной вид экономической деятельности которых относится согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД): 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами, и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков.
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
1-ВТ
годовая
31 марта
5

Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша 91.01.2 кодына сәйкес кітапхана қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауландырылған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады.
Кітапхана қызметі туралы есеп
1 – кітапхана
жылдық
10 қаңтар
2
Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша 91.04.1 кодына сәйкес хайуанаттар парктері қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер, сондай-ақ өз теңгерімінде хайуанаттар парктері бар кәсіпорындар тапсырады.
Хайуанаттар паркінің қызметі туралы есеп
1-хайуанаттар паркі
жылдық
10 қаңтар
3
Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы (бұдан әрі – 5-таңбалы ЭҚЖЖ) бойынша 59.14.0 кодына сәйкес кинофильмдерді көрсетумен байланысты қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және 5-таңбалы ЭҚЖЖ-нің 59.11.0 кодына сәйкес кино, бейнефильмдер  және телевизиялық бағдарламаларды шығаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалар тапсырады.
Кино көрсетуді  және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп
1-кино
жылдық
10 қаңтар
4
Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша - 93.29.9 кодына сәйкес клуб типтес мәдениет мекемелері қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер тапсырады.
Клуб типтес мәдениет мекемесінің қызметі туралы есеп
1-клуб
жылдық
10 қаңтар
5
Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша 90.01.2 кодына сәйкес концерт қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер тапсырады.
Концерт қызметі туралы есеп
1-концерт
жылдық
10 қаңтар
6
Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша 91.02.0 кодына сәйкес мұражайлар саласында қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер ұсынады.
Мұражай қызметі туралы есеп
1-мұражай
жылдық
10 қаңтар
7
Экономикалық қызмет түрлерінің Номенклатурасы (бұдан әрі – 5-таңбалы ЭҚЖЖ) бойынша 93.21.0 кодына сәйкес ойын-сауық және демалыс саябағы қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлер, сондай-ақ өз теңгерімінде саябағы бар кәсіпорындар тапсырады.
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
1-саябақ
жылдық
10 қаңтар
8
Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша 90.01.1, 90.01.3, 93.29.3 кодтарына сәйкес театр және цирк қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер тапсырады.
Театр (цирк) қызметі туралы есеп
1-театр (цирк)
жылдық
10 қаңтар
9
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 58-60,62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызметтердің негізгі түрі қызмет көрсету саласы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
тоқсандық
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
10
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызметтердің негізгі түрі қызмет көрсету саласы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері және дара кәсіпкерлер тапсырады.
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
жылдық
30 наурыз
11
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің келесі кодтарына сәйкес 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.34.2,77.35.2, 77.39.2, 77.40.0 лизинг саласында қызметін жүзеге асыратын, сондай-ақ ЭҚЖЖ бойынша 64.91.0 кодына сәйкес «қаржылық лизинг» қызметтің негізгі түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Лизингтік қызмет туралы есеп
1-лизинг
жылдық
30 наурыз
Сауда статистикасы
1
Сауда базарларының меншікті иелері болып табылатын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер тапсырады.
Базарлар туралы есеп
12-сауда
жылдық
30 наурыз
2
Тауарлық биржаның саудалық жүйесін қолдануда тікелей өткізу жолымен саудаласуды ұйымдастырушылық және техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын акционерлік қоғамның ұйымдастырушылық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғалар тапсырады.
Тауар биржасының қызметі
туралы есеп
1-биржа
жылдық
20 қаңтар
3
Экономикалық қызметтің негізгі түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес келетін (бұдан әрі – ЭҚЖЖ): 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді сату, оларға техникалық қызмет көрсету және жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – бөлшек сауда және тұрмыстық бұйымдар мен жеке пайдаланатын заттарды жөндеу; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызмет көрсететін кәсіпорынның есебі
1-ІС
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
4
45 – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер ЭҚЖЖ кодына жататын экономикалық қызметтің негізгі түрлері ЭҚЖЖ (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші) сәйкес, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызмет көрсететін кәсіпорынның есебі
1-ІС
жылдық
31 наурыз
5

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со  списочной численностью работающих более  50 человек, основной вид экономической деятельности которых относится согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД): 46 - оптовая торговля, за исключением автомобилей и мотоциклов; 45.11.1 – оптовая продажа автомобилей и легковых автотранспортных средств; 45.31.0 - оптовая торговля запасными частями и принадлежностями  для автомобилей
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере оптовой торговли
1-ВТ
годовая
31 марта
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от вида экономической деятельности, являющиеся поставщиками и потребителями топлива и энергии
Топливно-энергетический баланс
1-ТЭБ
годовая
25 марта
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с численностью работников свыше 20 человек, основной вид экономической деятельности которых относится согласно ОКЕД (Общий классификатор видов экономической деятельности) к: 45 - оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами, и их ремонт; 46 - оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 - розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 - услуги по предоставлению продуктов питания и напитков
Отчет о реализации товаров, услуг
2-торговля
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
3 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели (ИП), имеющие авто- и газозаправочные станции
Отчет о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
G-003
годовая
31 марта
9
Физические лица, торгующие на рынках
Анкета выборочного обследования торгующих на рынках
1-рынок
квартальная
3 числа после отчетного периода
10
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, а также физические лица, осуществляющие экспорт и (или) импорт с государствами-членами Таможенного союза.
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами таможенного союза
1-ТС
месячная
3 числа после отчетного периода
11
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие реализацию товаров и услуг через сеть Интернет
Отчет об электронной торговле
Э-торговля
годовая
15 апреля
Статистика транспорта
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности – транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49 – 51), а также юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозку пассажиров на речном и городском электрическом транспорте
Отчет о работе транспорта
1-транспорт
__________
месячная
2 числа после
отчетного периода
2

Экономикалық қызметтің негізгі түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес (бұдан әрі – ЭҚЖЖ): 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме саудамен; 45.11.1 – автомобильдерді және жеңіл автокөлік құралдарын көтерме саудада сатумен; 45.31.0 – автомобильдерге арналған қосалқы бөлшектер мен құрал-саймандарды көтерме саудада сатумен болып табылатын заңды тұлғалар және жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан асатын (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Көтерме сауда саласында қызметтер көрсететін кәсіпорынның есебі
1-ІС (Қосымша)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурыз
6
Экономиқалық қызметтің негізгі түрлері ЭҚЖЖ (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуші) 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер, жалпы қызметкерлер саны 20-дан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың бағынысындағы құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Тауарларды, қызмет көрсетулерді өткізу туралы есеп
2-сауда
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
7
Автожанармай және газ құятын станциялары бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және жеке кәсіпкерлер (ЖК) тапсырады.
Автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы есеп
G-003
жылдық
31 наурыз
8
Базарда сауда жасайтын тұлғалар сұралады.
Базарда сауда жасайтындарды іріктемелі зерттеу сауалнамасы
1-базар
тоқсандық
3 қаңтар,
3 сәуір,
3 шілде,
3 қазан
9
Кеден одағына мүше-мемлекеттермен экспорт және (немесе) импортты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жеке тұлғалар тапсырады.
Кеден одағына мүше-мемлекеттермен тауарлармен өзара саудасы туралы есеп
1-КО
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
10
Интернет желісі арқылы тауарлар мен қызметтерді өткізуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер ұсынады.
Электрондық сауда туралы есеп
Э-сауда
жылдық
15 сәуір
Көлік статистикасы
1
Қызметінің негізгі түрі - көлік (Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы бойынша кодтары 49-51) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша негізгі емес қызмет түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен мен қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады.
Көлік жұмысы туралы есеп
1-көлік
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
2

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности «Грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по вывозу отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49.4 (далее - ОКЭД), с основным и вторичным видом деятельности «Прочий пассажирский сухопутный транспорт» согласно коду ОКЭД 49.3, а также физические лица, осуществляющие деятельность на городском электрическом транспорте.
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
1-ТР (авто, электро)
годовая
20 января
3
Юридические лица и (или) структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров маршрутными автобусами
Отчет о перевозке пассажиров маршрутными автобусами
1-ТР (маршрут)
годовая
15 марта
4
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД) код 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЕД 49.2)
Отчет о работе железнодорожного транспорта
3-ЖД
годовая
15 апреля
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, оказывающие услуги по предоставлению эксплуатационной длины железнодорожных линий.
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
1-ЖД
годовая
15 апреля
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) код ОКЭД 49.1), грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также предприятия других видов деятельности, имеющие на балансе подвижной состав железнодорожного транспорта.
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта
2-ЖД
годовая
15 апреля
7
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЕД) 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код 49.2).
Отчет об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
2-ТР (жд)
годовая
10 апреля
8
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – воздушный пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД) 51.1) и воздушный грузовой транспорт и транспортная космическая система (код ОКЕД 51.2) и прочая деятельность, относящаяся к пассажирским и грузовым перевозкам (код ОКЕД 52.23.9).
Отчет о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
2-ТР (авиа)
годовая
10 апреля
9

Қызметкерлерінің санына қарамастан, экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ), 49.4-кодына сәйкес, қызметінің негізі түрі «Автомобиль көлігімен жүк тапсымалдау және қалдықтарды шығару бойынша қызметтер», негізі және қосалқы қызмет түрі ЭҚЖЖ-нің 49.3-кодына сәйкес «Құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ қалалық электр көлігі қызметтерін жүзеге асыратын жеке тұлғалар тапсырады.
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп
1-К (авто, электр)
жылдық
20 қаңтар
3
Қызметкерлерінің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тапсырады.
Жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдау туралы есеп
1-К (бағыт)
жылдық
15 наурыз
4
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі түрі – қалааралық жолаушылар теміржол көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды 49.1) және жүк теміржол көлігі (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды 49.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп
3-ТЖ
жылдық
15 сәуір
5
Қызметкерлерінің санына қарамастан, темір жол желісінің пайдаланымдылық ұзындығын ұсыну бойынша қызметтерін көрсететін заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Темір жол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы туралы есеп
1-ТЖ
жылдық
15 сәуір
6
Қызметінің негізгі түрі - жолаушылар темір жол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) коды 49.1), жүк темір жол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2), сондай-ақ темір жол көлігінің жылжымалы құрамы бар басқа қызмет түрлерінің кәсіпорындары болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
2-ТЖ
жылдық
15 сәуір
7
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі - жолаушылар әуе көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды 51.1) және жүк әуе көлігі мен ғарыш көлік жүйесі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды 51.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Қатынас түрлері бойынша әуе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы есеп
2-К (әуе)
жылдық
10 сәуір
8
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.1) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері тапсырады.
Қатынас түрлері бойынша темір жол көлігінің қызметтері туралы есеп
2-К (тж)
жылдық
10 сәуір.
9

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – транспортирование по трубопроводу (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД) 49.5).
Отчет об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
2-ТР (трубопровод)
годовая
10 апреля
10
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД) 50.3), речной грузовой транспорт (код ОКЕД 50.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки на речном транспорте
Отчет об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
2-ТР (внутренние воды)
годовая
10 апреля
11
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – морской и прибрежный пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД 50.1) и морской и прибрежный грузовой транспорт (код ОКЕД 50.2).
Отчет о подвижном составе и услугах морского и прибрежного транспорта по видам сообщений
2-ТР (море)
годовая
10 апреля
12
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным и вторичным видом деятельности – прочий пассажирский сухопутный транспорт согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 49.3, грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по вывозу отходов (код ОКЭД 49.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров на городском электрическом транспорте.
Отчет об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
2-ТР (авто, электро)
годовая
10 апреля
13
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – складирование и хранение груза (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЕД) 52.1) и вспомогательные виды деятельности при транспортировке (код ОКЕД 52.2).
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
10 апреля
14
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным и (или) вторичным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 50.3 и речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров на речном транспорте.
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
1-ТР (внутренние воды)
годовая
1 марта
15

Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі түрі – құбыр бойынша тасымалдау (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодына 49.5) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы есеп
2-К (құбыр)
жылдық
10 сәуір
10
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі - жолаушылар өзен көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды сәйкес 50.3) жүк өзен көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ өзен көлігінде тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тапсырады.
Қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы есеп
2-К (ішкі су)
жылдық
10 сәуір
11
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі - теңіз және жағалау жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеушінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) кодына 50.1) және теңіз және жағалау көлігі (бұдан әрі – ЭҚЖЖ коды 50.2) болып табылатын заңды тұлғалар және(немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Жылжымалы құрам және қатынас түрлері бойынша теңіз және жағалаудағы көліктің қызметтері туралы есеп
2-К (теңіз)
жылдық
10 сәуір
12
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және негізгі емес түрі – құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) кодына сәікес 49.3 автомобиль көлігімен жүк тасымалдау мен қалдықтарды шығару бойынша қызметтері (ЭҚЖЖ коды 49.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тапсырады.
Қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы есеп
2-К (авто, электро)
жылдық
10 сәуір
13
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жүкті қоймалау және сақтау (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 52.1-кодына сәікес) және тасымалдау кезінде қосалқы қызмет түрлері (ЭҚЖЖ коды 52.2-коды) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері тапсырады.
Қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы есеп
2-К (қосалқы қызмет)
жылдық
10 сәуір
14
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және (немесе) негізгі емес түрі - өзен жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды 50.3 және өзен жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4), болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ өзен көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады.
Ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы есеп
1-К (ішкі су)
жылдық
1 наурыз
15

Индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности 49.41.0, 49.42.0
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок грузов индивидуальными предпринимателями
ТР-001
Один раз в год
15 августа
16
Индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности 49.31.1, 49.31.9, 49.32.0
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок пассажиров индивидуальными предпринимателями
ТР-002
Один раз в год
15 октября
Статистика связи
1
Юридическими лицами и (или) их структурными подразделениями, независимо от численности, имеющими основной вид деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 53 – почтовая и курьерская деятельность.
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
1-связь
годовая
25 марта
2
Юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями и индивидуальными предпринимателями, имеющими основной или вторичный виды деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 61 – связь.
Отчет об услугах связи
2-связь
годовая
31 марта
3
Юридические лица со списочной численностью работающих свыше 50 человек и (или) их структурные и обособленные подразделения (независимо от численности), осуществляющие деятельность в области связи согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 61.
Отчет о технических средствах и качестве услуг связи
4-связь
годовая
1 марта
4
Юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями независимо от численности, индивидуальными предпринимателями, имеющими основной и вторичный виды деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 53 – почтовая и курьерская деятельность, 61 – связь.
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
3-связь
месячная
2 числа после
отчетного периода
Статистика туризма
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие услуги по организации проживания согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности - 55.
Отчет о деятельности мест размещения
2-туризм
квартальная
25 числа после отчетного периода
2
Члены домашних хозяйств в возрасте
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
Н-050
годовая
30 марта
3
Посетители в аэропортах, на железнодорожных вокзалах, на автостанциях, в театрах, парках отдыха, ресторанах (в кафе, бары).
Анкета обследования посетителей
Н-060
2 раза в год
13 января,
5 июля
Статистика цен
1

Қызметін Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының бойынша 49.41.0, 49.42.0 кодтарына сәйкес жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тапсырады.
Дара кәсіпкерлердің жүкті автомобильдермен тасымалдауын іріктеме зерттеу сауалнамасы
К-001
Жылына бір рет
15 тамыз,
16
Қызметін Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасының 49.31.1, 49.31.9, 49.32.0 кодтарына сәікес жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тапсырады.
Дара кәсіпкерлердің жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауын іріктеме зерттеу сауалнамасы
К-002
Жылына бір рет
15 қазан
Байланыс статистикасы
1
Қызметкерлерінің санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 53 - почта және курьерлік қызмет кодына сәйкес қызметтің негізгі түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері тапсырады.
Почта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
1-байланыс
жылдық
25 наурыз
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 61 - байланыс кодына сәйкес негізгі немесе қайталама қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық немесе оқшауланған бөлімшелері және жара кәсіпкерлер тапсырады.
Байланыс қызметтері туралы есеп
2-байланыс
жылдық
31 наурыз
3
Қызметкерлерінің саны 50 адамнан жоғары Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 61 кодына сәйкес байланыс саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлердің санына қарамастан) тапсырады.
Байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы есеп
4-байланыс
жылдық
1 наурыз
4
Қызметкерлерінің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің 53 – почта және курьерлік қызметтер, 61 - байланыс кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қайталама қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер тапсырады.
Почталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
3-байланыс
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
Туризм статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің - 55 кодына сәйкес тұратын олардың ұйымдастыру бойынша қызметер көрсетуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсiпкерлер тапсырады.
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
2- туризм
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
2
Үй шаруашылығының мүшелерінен сұралады.
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
Н-050
жылдық
30 наурыз
3
Әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда және автомобильді өткізу бекеттерінде келушілерден (резидент еместерден) пікіртерім алынады.
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
Н-060
Жылына екі рет
13 қаңтар,
5 шілде
Баға статистикасы
1

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и неосновным видом экономической деятельности с кодом Общего классификатора видов экономической деятельности – 41-43.
Отчет о ценах на строительные материалы, детали и конструкции
3-ЦКС
месячная
20 числа отчетного периода
14
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с основным видом экономической деятельности «Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях» (код Общего классификатора видов экономической деятельности – 01).
Отчет о ценах на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
1-ЦСХ
месячная
16 числа отчетного периода
15
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом экономической деятельности «Рыболовство и аквакультура» и физические лица при наличии разрешения на пользование животным миром и ведение рыбного хозяйства (код Общего классификатора видов экономической деятельности – 03).
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
1-ЦП (рыба)
месячная
18 числа отчетного периода
16
Социально-предпринимательские корпорации и (или) аффилированные им лица (по списку)
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
1-СФ
месячная
3 числа после отчетного периода
17
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работающих, с основным видом деятельности «Связь» (код Общего классификатора видов экономической деятельности - 61)
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
1-тариф (связь)
месячная
21 числа отчетного периода
Статистика труда и занятости населения
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работников свыше 50 человек.
Отчет по труду
1-Т
Месячная
10 числа после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», индекс 2-МП.
Отчет по труду
1-Т
Годовая
12 февраля
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия» 2-МП
Отчет о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
2-Т (ПРОФ)
один раз в год
20 октября
4
Члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Анкета выборочного обследования занятости населения
Т-001
месячная
20 января,
17 февраля,
17 марта,
25 апреля,
19 мая,
16 июня,
21 июля,
18 августа,
22 сентября,
20 октября,
17 ноября,
22 декабря
один раз в квартал
26 февраля,
28 мая,
27 августа,
26 ноября
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности в сфере сельского, лесного и рыбного хозяйства, промышленности, строительства, транспорта и складирования, услуг по проживанию и питанию, информации и связи, профессиональной, научной и технической деятельности, здравоохранения и социальных услуг, за исключением отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
1-Т (условия труда)
годовая
31 января
6
Члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Достойный труд
Т-004
Годовая
28 ноября
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работников свыше 50 человек, осуществляющие все виды экономической деятельности, кроме: финансовой и страховой деятельности; государственного управления и обороны; обязательного социального обеспечения; деятельности по предоставлению прочих видов услуг; деятельности экстерриториальных организаций и органов.
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
1-Т (вакансия)
один раз в год
20 января
Статистика уровня жизни и обследований домашних хозяйств
1
Домашние хозяйства
Дневник учета ежедневных расходов
D 003
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
2
Домашние хозяйства
Качество жизни населения
D 002
единовременная
10 марта
3
Домашние хозяйства
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
D 004
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
4
Домашние хозяйства
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
D 005
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
5
Домашние хозяйства
Контрольная карточка состава домохозяйств
D 008
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
6
Домашние хозяйства
Вопросник для основного интервью
D 006
годовая
30 декабря
7
Домашние хозяйства
Контрольная карточка состава домохозяйств
D 008
годовая
3 февраля
Социальная статистика
1
Высшие учебные заведения и научные организации, осуществляющие подготовку специалистов в области послевузовского образования.
Отчет о послевузовском образовании
1-НК
годовая
за 2013 год 5 января, за 2014 год 5 октября
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие подготовку специалистов в области технического и профессионального образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет о техническом и профессиональном образовании
2-НК
годовая
10 октября
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, а также самостоятельные филиалы, осуществляющие подготовку бакалавров и специалистов в области высшего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет высшего учебного заведения
3-НК
годовая
5 октября
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, деятельность которых направлена на оказание социальных услуг с обеспечением проживания (код 87 Общего классификатора видов экономической деятельности), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет по представлению социальных услуг с обеспечением жилья
3-собес
годовая
16 апреля
5
Юридические лица, на которых был зарегистрирован несчастный случай в соответствии с правилами расследования и учета несчастных случаев и иных повреждений здоровья работников, связанных с трудовой деятельностью
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
7-ТПЗ
годовая
25 февраля
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами деятельности: «Деятельность в области здравоохранения» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) – 86, «Предоставление социальных услуг с обеспечением проживания» ОКЭД – 87, «Предоставление социальных услуг без обеспечения проживания» ОКЭД – 88, независимо от формы собственности и численности
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
СОЦФИН (здрав)
годовая
1 апреля
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Образование» (согласно 85 коду Общего классификатора видов экономической деятельности) независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
СОЦФИН (образование)
годовая
1 апреля
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Здравоохранение и социальные услуги» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 86, 87, 88) независимо от численности работающих.
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
Услуги (здрав)
квартальная
10 числа после отчетного периода
9
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Образование» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 85 независимо от численности работающих.
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
Услуги образования
квартальная
10 числа после отчетного периода
10
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами деятельности: «Деятельность в области здравоохранения»
Отчет о сети, кадрах и деятельности в организациях здравоохранения
1-здрав
годовая
10 января
11
Опрашиваются лица, имеющие инвалидность, в возрасте 18 лет и старше
Качество жизни лиц в возрасте 18 лет и старше, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики
ИВ
единовременная
12 июня
12
Опрашиваются родители, опекуны или другие взрослые лица, занимающиеся уходом и воспитанием ребенка, имеющего инвалидность
Качество жизни детей в возрасте до 18 лет, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики
ИД
единовременная
12 июня
13

Негiзгi және негізгі емес экономикалық қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды – 41-43) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
3- ҚКБ
айлық
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
14
Негiзгi экономикалық қызмет түрі «Өсімдік және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер ұсыну» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары тапсырады (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды – 01).
Өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына арналған қызметтердің бағасы туралы есеп
1-АШБ
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
16 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
16 желтоқсан
15
Негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрі «Балық аулау және акваөсіру» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және жануарлар дүниесін пайдалануға және балық шаруашылығын жүргізуге рұқсаты бар жеке тұлғалар тапсырады (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды - 03).
Балық аулау және акваөсіру өнімі бағасы туралы есеп
1-ӨБ (балық)
айлық
18 қаңтар,
18 ақпан,
18 наурыз,
18 сәуір,
18 мамыр,
18 маусым,
18 шілде,
18 тамыз,
18 қыркүйек,
18 қазан,
18 қараша,
18 желтоқсан
16
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар тапсырады (тізім бойынша)
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
1-ТҚ
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
17
Жұмыс істейтін қызметкерлерінің санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес қызметінің негізгі түрі 53.2 – Өзге де почталық және курьерлік қызмет болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері тапсырады.
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (курьер)
айлық
21 қаңтар,
21 ақпан,
21 наурыз,
21 сәуір,
21 мамыр,
21 маусым
21 шілде,
21 тамыз,
21 қыркүйек,
21 қазан,
21 қараша,
21 желтоқсан
Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
1
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын барлық заңды тұлғалар және олардың оқшауланған бөлімшелері (филиалдар, өкілдіктер) тапсырады.
Еңбек бойынша есеп
1-Е
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
2
Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Еңбек бойынша есеп
1-Е
жылдық
12 ақпан
3
2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есепті есеп беретіндерден басқа заңды тұлғалар және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы есеп
2-Е (КӘСІП)
жылына бір рет
20 қазан
4
15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері сұралады.
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу сауалдамасы
Т-001
тоқсандық
26 ақпан,
28 мамыр,
27 тамыз,
28 қараша.
5
2-ШК «Шағын кәсіпорын қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа, ауыл, орман және балық шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, көлік және қоймалау, тұру және тамақтану бойынша қызметтер, ақпарат және байланыс, кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет, денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер саласындағы негізгі қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп
1-Е (еңбек жағдайы)
жылдық
31 қаңтар
6
15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелерінен сұралады
Лайықты еңбек
Т-004
жылдық
28 қараша
7
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын қаржы және сақтандыру қызметінен; мемлекеттік басқару және қорғаныстан; міндетті әлеуметтік қамтамасыз етуден; өзге де қызмет түрлерін ұсынатын қызметінен; аумақтан тыс ұйымдардың және органдардың қызметінен басқа барлық экономикалық қызмет түрлерімен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны оларға қажеттілік туралы есеп
1-Е (бос жұмыс орны)
жылына бір рет
20 қаңтар
Тұрмыс деңгейі және үй шаруашылықтарын зерттеу статистикасы
1
Үй шаруашылықтары
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
D 003
тоқсандық
13 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
2
Үй шаруашылықтары
Халықтың тұрмыс сапасы
D-002
жылына бір рет
10 наурыз
3
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
D 004
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
20 шілде,
22 қазан
4
Үй шаруашылықтары
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы
D 005
тоқсандық
20 қаңтар
21 сәуір
21 шілде
22 қазан
5
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы.
D 008
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
22 қазан
6
Үй шаруашылықтары
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
D 006
жылдық
30 желтоқсан
7
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
D 008
жылдық
3 ақпан
Әлеуметтік статистика
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мамандарды әзірлеуді орындайтын жоғарғы оқу орындары мен ғылыми ұйымдар тапсырады.
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп
1-НК
жылдық
2013 жылға 5 қаңтарда
2014 жылға 5 қазанда
2
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан техникалық және кәсіптік білім беру саласында мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы есеп
2-НК
жылдық
10 қазан
3
Меншік нысанына және ведомстволық қатыстылығына қарамастан жоғары білім беру саласында бакалаврлар мен мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жеке филиалдар тапсырады.
Жоғары оқу орнының есебі
3-НК
жылдық
5 қазан
4
Тұруды қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсетуге (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 87 коды), бағытталған қызметті жүзеге асыратын, меншік нысаны мен ведомстволық тиістілігіне қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады.
Тұруды қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсетуді ұсыну есебі
3-әлеуметтік қамсыздандыру
жылдық
16 сәуір
5
Еңбек қызметімен байланысты жазатайым оқиғалар мен қызметкерлер денсаулығының өзге де зақымдануларын тексеру және есепке алу ережесіне сәйкес атына жазатайым оқиға тіркелген заңды тұлғалар тапсырады.
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік сырқаттар туралы есеп
7-ЖКС
жылдық
25 ақпан
6
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Денсаулық сақтау саласындағы қызмет» (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) – 86 Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды, «Тұратын орынмен қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсету» ЭҚЖЖ– 87, «Тұруды қамтамасыз етпейтін әлеуметтік қызметтер көрсету» ЭҚЖЖ – 88, болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
жылдық
1 сәуір
7
Меншік нысанына және ведомстволық тиістімгіне қарамастан қызметінің негізгі түрі “Білім беру” (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85 коды) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері толтырады және тапсырады.
Білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
жылдық
1 сәуір
8
Қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі «Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтер» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес (ЭКЖС)– 86, 87, 88) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
Қызметтер
(денсаулық)
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
9
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85-кодына сәйкес қызметкерлерінің санына қарамастан қызметінің негізгі түрі «Білім беру» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері толтырады және тапсырады.
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтер көлемі туралы есебі
Білім беру қызметтері
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
10
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Денсаулық сақтау саласындағы қызмет» (ЭҚЖЖ) – 86 Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің коды, «Тұратын орынмен қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсету» ЭҚЖЖ– 87, «Тұруды қамтамасыз етпейтін әлеуметтік қызметтер көрсету» ЭҚЖЖ – 88 болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Денсаулық сақтау ұйымдарының желілері, кадрлары және қызметі туралы есеп
1-денсаулық
жылдық
25 қаңтар
11

дошкольные организации, осуществляющие дошкольное воспитание и обучение детей (согласно коду 85.10 Общего классификатора видов экономической деятельности), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет дошкольной организации
85-К
годовая
25 января
Конъюнктурные обследования
1
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 05-36.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
КП-001
месячная
25 числа отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 01.1-01.64.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственного предприятия
КС-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 41-43.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительной организации
КС-002
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 53, 61.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
КСВ-1
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
КТ-001
месячная
30 числа отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 49 – 51.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
КТР-1
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
7

Меншік нысаны мен ведомстволық тиістілігіне қарамастан (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85.10 кодына сәйкес) мектепке дейінгі тәрбие мен балаларды оқытуды жүзеге асыратын мектепке дейінгі ұйымдар тапсырады.
Мектепке дейінгі ұйымның есебі
85-К
жылдық
25 қаңтар
12
18 жас және одан жоғары жастағы мүгедектігі бар тұлғалардан пікіртерім алынады
Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар 18 және одан жоғары жастағы тұлғалардың өмір сапасы (сұрақнама)
ЕМ
біржолғы
12 маусым
13
Мүгедектігі бар баланың ата-аналары, қамқоршылары немесе күтімі мен тәрбиесімен айналысатын басқа да ересек тұлғалардан пікіртерім алынады.
Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар 18 дейінгі жастағы балалардың өмір сапасы (сұрақнама)
БМ
біржолғы
12 маусым
Конъюнктуралық зерттеулер
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 05-36 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
ӨК-001
айлық
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1-01.64 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады.
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
АШК-001
тоқсандық
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
3
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 41-43 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады.
Құрылыс ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КҚ-002
тоқсандық
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
4
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53, 61 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады.
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
БК-1
тоқсандық
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
5
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады.
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
СК-001
айлық
31 қаңтар,
28 ақпан,
30 наурыз,
30 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
30 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
6
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49 - 51 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады.
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
ККК-1
тоқсандық
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
7

Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 79.11-79.12.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
КТУ-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
Обследования для ведения регистров
1
Юридические лица – кооперативы собственников квартир, ТОО – оказывающие услуги по обслуживанию жилых домов и кооперативы самостоятельного управления, по каждому жилому дому отдельно
Обследование жилых домов в городских населенных пунктах
1-ЖФ
годовая
4 апреля
2
Вновь созданные юридические лица, структурные и обособленные подразделения в областной, городской, районный органы статистики, по месту нахождения,
Опрос новых предприятий
W-004
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
3
Юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью с численностью работников не более 50 человек, за исключением отчитывающихся по статистической форме «Отчет о деятельности малого предприятия» 2-МП вновь зарегистрированных в отчетном периоде и государственных учреждений.
Отчет о видах экономической деятельности
1-СР
один раз в год
30 октября
4
Акиматы поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-р (фермер)
годовая
15 января,
15 июля
5
Акиматы поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
7-р (население)
годовая
15 июля
6
Акиматы поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-ж (фермер)
полугодовая
15 января,
15 июля
7
Акиматы поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
7-ж (население)
полугодовая
15 января,
15 июля
Обследования респондентов и пользователей
1
Юридические и физические лица, представляющие статистические формы
Опрос респондентов
Q-001
один раз в год
10 сентября
2
Юридические и физические лица, представляющие статистические формы
Опрос пользователей
Q-002
один раз в год
10 сентября

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 79.11-79.12 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады.
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
ТКК-001
тоқсандық
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
Тіркелімдер жүргізуге арналған зерттеулер
1
Заңды тұлғалар - пәтер иелерінің кооперативтері, ЖШС – тұрғын үйлерге қызмет көрсететін және дербес басқарудағы кооперативтер - әрбір тұрғын үй бойынша жеке тапсырады.
Қалалық елді-мекендерде орналасқан тұрғын үйлерді зерттеу
1-ТЖ
жылдық
4 сәуір
2
Ақпаратты облыстық, қалалық, аудандық статистика органдарына жаңадан құрылған заңды тұлғалар, құрылымдық және оқшауланған бөлімшелер әділет органдарда мемлекеттік тіркелген
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
W-004
біржолғы
Кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде
3
Мемлекеттік мекемелер және есептік кезеңде жаңадан тіркелген, 2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерді қоспағанда, қызметкерлерінің саны 50 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар тапсырады.
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
1-СТ
жылына бір рет
30 қазан
4
Кентттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша тапсырады.
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы жердің және егістік алқабының нақты бары туралы мәліметтер
6-ө (фермер)
жылдық
15 шілде
5
Кентттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша тапсырады.
Үй шаруашылықтарындағы жердің нақты бары туралы мәліметтер
7-ө (халық)
жылдық
15 шілде
6
Кентттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша тапсырады.
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
6-м (фермер)
жартыжылдық
15 қаңтар,
15 шілде
7
Кентттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша тапсырады.
Үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
7-м (халық)
жартыжылдық
15 қаңтар,
15 шілде
Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу
1
Статистикалық нысандарды ұсынатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады.
Респонденттердің пікіртерімі
Q-001
жылына бір рет
10 қыркүйек
2
Статистикалық ақпаратты пайдаланатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады.
Пайдаланушылардың пікіртерімі
Q-002
жылына бір рет
10 қыркүйек

Раздел 2. Ведомственные статистические наблюдения,
проводимые государственными органами
№ п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1
Управления миграционной полиции Департаментов внутренних дел гг. Астаны, Алматы и областей, Комитет миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Отчет о беженцах
8-М
полугодовая
20 января,
20 июля
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Водопользователями, использующие воду для нужд сельского хозяйства, и другим водопользователям
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
2-ТП (водхоз)
годовая
10 января
2
Частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
1
годовая
25 марта
3
Государственные лесовладельцы, в ведении которых находится покрытые лесом угодья площадью больше 1 гектара
Распределение площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
2
один раз в 5 лет
25 марта
4
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному скотоводству молочного и молочно-мясного направления
11-1
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
5
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному скотоводству мясного направления
11-2
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
6
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному овцеводству кроме каракулеводства
11-3
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
7
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному свиноводству
11-4
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
8
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному коневодству
11-5
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
9
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному верблюдоводству
11-6
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
10
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному птицеводству
11-7
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
11
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному козоводству

2-бөлім. Мемлекеттік органдар жүргізетін ведомстволық
статистикалық байқаулар бойынша
р/с №
Респонденттер тобы
Статистикалық нысан атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну күні
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1
Астана, Алматы қалалары мен облыстық Ішкі істер департаменттерінің Көші-қон полициясы басқармалары Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы комитетіне
Босқындар туралы есеп
8-КҚ
жартыжылдық
20 қаңтар,
20 шілде
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
1
Ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін пайдаланған суды пайдаланушылар және басқа суды пайдаланушылар
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
2-ТП (сушар)
жылдық
10 қаңтар
2
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жекеше және мемлекеттік орман иеленушілер
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
1
жылдық
25 наурыз
3
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлері бар жекеше және мемлекеттік орман иеленушілер
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
2
5 жылда бір рет
25 наурыз
4
Ірі қара мал тұқымдары бойынша республикалық палаталарының мүшелері
Сүтті және сүтті-етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара
мал бойынша жедел есептілік
11-1
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
5
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара мал бойынша жедел есептілік
11-2
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
6
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды қой шаруашылығы
бойынша жедел есептік, қаракөл қойларынан басқа
11-3
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
7
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды шошқа шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-4
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
8
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды жылқы шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-5
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
9
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды түйе шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-6
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
10
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды құс шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-7
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
11
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды ешкі шаруашылығы бойынша жедел есептілік

11-8
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
12
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному пчеловодству
11-9
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
13
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному рыбоводству
11-10
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
14
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному каракулеводству
11-11
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
15
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному мараловодству и оленеводству
11-12
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
16
Аттестованные субъекты в области племенного животноводства
Оперативная отчетность по племенному скотоводству молочного, молочно-мясного и мясного направления (быки-производители)
11-13
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
17
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
3 (годовая)
годовая
10 января
18
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
4-лх
годовая
10 июня
19
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства, Республиканское государственное казенное предприятие «Казахское лесоустроительное предприятие»
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
8-лх
годовая
10 ноября
20
Учреждения по охране лесов и животного мира, государственные природные заповедники, государственные национальные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного и охотничьего хозяйства
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
13 ЛХ (лесное хозяйство)
один раз в год
5 октября
21
Зональные лесосеменные станции; Казахское республиканское лесосеменное учреждение, управления лесных отделов акиматов областей
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
17-лх (лесное хозяйство)
годовая
10 января
22
Лесовладельцы; областные территориальные инспекции лесного и охотничьего хозяйства
О лесных пожарах
1 пожар (лес)
декадная

11-8
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
12
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды ара шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-9
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
13
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды балық шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-10
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
14
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды қаракөл қойлары бойынша жедел есептілік
11-11
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
15
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Асыл тұқымды марал және теңбіл бұғылар шаруашылығы бойынша жедел есептілік
11-12
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
16
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында аттестацияланған субъектілер
Сүтті, сүтті-етті және етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара мал мал шаруашылығы бойынша жедел есептілік (аталық-бұқалар)
11-13
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
17
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық аумақтық орман шаруашылығы инспекциялары
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
3 (жылдық)
жылдық
10 қаңтар
18
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық аумақтық орман шаруашылығы инспекциялары
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
4-ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
10 маусым
19
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман шаруашылығы аумақтық инспекциялары, «Қазақ орман орналастыру кәсіпорны» Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорын
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
8-ОШ
жылдық
10 қараша
20
Ормандарды және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекемелер, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық аумақтық орман және аңшылық шаруашылығы инспекциялары
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
13-ОШ (орман шаруашылығы)
жылына бір рет
5 қазан
21
Аймақтық орман тұқымы станциялары, Қазақ республикалық орман тұқымы мекемесі, облыстар әкімдіктерінің орман бөлімдері басқармалары
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
17-ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
10 қаңтар
22
Орман иеленушілер, облыстық аумақтық орман және аңшылық шаруашылығы инспекциялары
Орман өрттері туралы есеп
1-өрт (орман)
онкүндік

9, 19, 29 числа месяца
23
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
О нарушениях лесного законодательства
5-лесхоз
квартальная
1 января,
1 апреля,
1 июля,
1 октября
24
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступления лесного дохода
ЛД
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о назначении и выплате материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2-материальное обеспечение
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
2
Районные (городские) уполномоченные органы социальной защиты населения, областные, городов Астаны и Алматы уполномоченные органы социальной защиты населения; Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
3-жилищная помощь
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
3
Районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
2-Т (рынок труда)
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
4
Районные (городские) уполномоченные органы, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
1-Т (трудоустройство)
месячная
2 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
5
Государственный центр по выплате пенсий, территориальные департаменты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий
1-Собес
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
6
Государственный центр по выплате пенсий, территориальные департаменты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий
3-Соц
полугодовая
30 января, 30 июля
7
Частные агентства занятости, районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством в частные агентства занятости
3-т (трудоустройство)
месячная
1 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
1 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
1 ноября,
1 декабря
8
Организация (юридические лица), их структурные и (или) обособленные подразделения по месту своего нахождения, районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
3-ТН (скрытая безработица)
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
3 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Банки второго уровня, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, представителями держателей инфраструктурных облигаций
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
1-ОПЗ
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
1
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о выполнении организационно-технических мероприятий по нефтедобывающей отрасли
ОТМ
месячная
10
января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
2
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о выполнении организационно-технических мероприятий по подготовке к зиме
ЗИМ
сезонная
5 октября
3
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о состоянии условий труда на предприятиях
УТП
годовая
25 января
4
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о ликвидации скважин
ЛК
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
5
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о ремонте скважин
РС
квартальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
6
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о добыче жидкости и нефти
ДЖ
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
7
Нефтегазодобывающие предприятия
Отчет о состоянии фонда скважин
ФС
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Предприятия, осуществляющие внешнеэкономические операции, в том числе совместные и иностранные предприятия, филиалы и представительства иностранных компаний, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
1-ПБ
квартальная
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
2
Предприятия, осуществляющие перевозки и транспортно-экспедиционные услуги авиационным, морским (речным), автомобильным, трубопроводным транспортом и передачу электроэнергии
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
2-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
3
РГП «Қазақстан темір жолы», предприятия организации, компании, экспедиции и агентства железнодорожного транспорта
Отчет об услугах железнодорожного транспорта полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
3-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
4
Транспортные агентства и экспедиции, представители транспортных предприятий-нерезидентов всех видов транспорта, кроме железнодорожного
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
4-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
5
Предприятия, занимающиеся вспомогательной и дополнительной транспортной деятельностью
Отчет об услугах предоставленных транспортным предприятиям нерезидентам
5-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
6
Акционерное общество «Казахтелеком», акционерное общество «Казпочта», а также другие предприятия связи, независимо от форм собственности, не входящие в вышеназванные структуры
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
6-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
7
Органы государственного управления Республики Казахстан
Отчет об услугах и субсидиях, полученных от нерезидентов (представленных нерезидентам)
7-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
8
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
9-ПБ
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
9
Совместные, иностранные предприятия, осуществляющие внешнеэкономические операции
Отчет о международных операциях с нерезидентами
10-ПБ
квартальная
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
10
Страховые организации
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков нерезидентов по отрасли «Общее страхование»
11-ПБ-ОС
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
11
Национальный Банк Республики Казахстан (НБ РК), Министерство финансов Республики Казахстан (МФ РК)
Отчет об официальных зарубежных займах Республики Казахстан
14-ПБ
квартальная
НБ РК в Минфин РК:
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября.
МФ РК в НБ РК:
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
12
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»; брокеры и (или) дилеры; компании по управлению инвестиционным портфелем; номинальными держателями и регистраторами ценных бумаг; организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами; накопительными пенсионными фондами, самостоятельно осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
15-ПБ
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
13
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана» и Национальный оператор почты
Отчет о движении наличной иностранной валюты
16-ПБ
месячная
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
14
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
17-ПБ
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
15
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
11-ОБ
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
16
Банки второго уровня
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
1-СБ
месячная
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
17
Банки второго уровня
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
2-СБ
месячная
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
18
Банки второго уровня
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
3-СБ
месячная
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
19
Банки второго уровня
Отчет о представленных займах
4-СБ
месячная
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
20
Банки второго уровня
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
5-СБ
месячная
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
21
Банки, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций и их филиалы
Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами
6-СБ
месячная
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
22
Банки второго уровня
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
7-СБ
месячная
9 января,
9 февраля,
9 марта,
9 апреля,
9 мая,
9 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
9 ноября,
9 декабря
23
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о межбанковских займах и вкладах банка
8-СБ
еженедельная
2 числа после отчетного периода
24
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о внебиржевых операциях банков
9-СБ
ежедневная

әр айдың 9, 19, 29 күндері
23
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық аумақтық орман шаруашылығы инспекциялары
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
5 орманшар
тоқсандық
1 қаңтар,
1 сәуір,
1 шілде,
1 қазан
24
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман шаруашылығы аумақтық инспекциялары
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
ОТ
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) уәкілетті органдар, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі облыстық уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу туралы есеп
2-материалдық қамсыздандыру
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір
15 шілде,
15 қазан
2
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі аудандық (қалалық) уәкілетті органдар, халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі облыстардың, Астана, Алматы қалаларының уәкілетті органдары;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
3-тұрғын
үй көмегі
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
3
Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) уәкілетті органдар, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі облыстық уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы есеп
2-Е
(еңбек нарығы)
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір
10 шілде,
10 қазан
4
Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) уәкілетті органдар, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі облыстық уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
1-Е
(жұмысқа орналастыру)
айлық
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
5
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің аумақтық департаменттері, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп
1-Собес
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
6
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің аумақтық департаменттері, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы есеп
3-Соц
жартыжылдық
30 қаңтар,
30 шілде
7
Жеке меншік жұмыспен қамту агенттіктері, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) уәкілетті органдар, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі облыстық уәкілетті органдар,
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Жеке меншік жұмыспен қамту агенттіктеріне еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
3-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық
1 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
1 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
8
Мекемелердің (заңды тұлғалардың), олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары, жұмыспен қамту жөніндегі аудандық (қалалық) уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Екінші деңгейлі банктер, банктік операциялардың жекелеген түрлерін орындайтын ұйымдар, инфроқұрылымдық облигацияларды ұстайтын өкілдер
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
1-ОПЗ
айлық
5 қаңтар
5 ақпан
5 наурыз
5 сәуір
5 мамыр
5 маусым
5 шілде
5 тамыз
5 қыркүйек
5 қазан
5 қараша
5 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
1
Мұнай-газ өндіруші кәсіпорындар
Мұнай өндіру саласы бойынша ұйымдастырушылық-техникалық іс-шараларды орындау туралы есеп
ҰТШ
айлық
10 қаңтар
10 ақпан
10 наурыз
10 сәуір
10 мамыр
10 маусым
10 шілде
10 тамыз
10 қыркүйек
10 қазан
10 қараша
10 желтоқсан
2
Мұнай-газ өндіруші кәсіпорындар
Қысқа дайындық бойынша ұйымдастырушылық-техникалық іс-шараларды орындау туралы есеп
ҚЫС
маусымдық
5 қазан
3
Мұнай-газ өндіруші кәсіпорындар
Кәсіпорындардағы еңбек жағдайларының жай-күйі туралы есеп
КЕЖ
жылдық
25 қаңтар
4
Мұнай-газ өндіруші кәсіпорындар
Ұңғымаларды жою туралы есеп
ҰЖО
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
5
Мұнай-газ өндіруші кәсіпорындар
Ұңғымаларды жөндеу туралы есеп
ҰЖӨ
тоқсандық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
6
Мұнай-газ өндіруші кәсіпорындар
Сұйықтық және мұнай өндіру туралы есеп
СӨ
айлық
5 қаңтар
5 ақпан
5 наурыз
5 сәуір
5 мамыр
5 маусым
5 шілде
5 тамыз
5 қыркүйек
5 қазан
5 қараша
5 желтоқсан
7
Мұнай-газ өндiрушi кәсiпорындар
Ұңғымалар қорының жай-күйі туралы есеп
ҰҚ
айлық
5 қаңтар
5 ақпан
5 наурыз
5 сәуір
5 мамыр
5 маусым
5 шілде
5 тамыз
5 қыркүйек
5 қазан
5 қараша
5 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
1
Сыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын кәсiпорындар, оның iшiнде өз қызметін Қазақстан Республикасында жүзеге асыратын бiрлескен және шетелдiк кәсiпорындар, шетелдiк компаниялардың филиалдары және өкiлдiктерi
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
1-ТБ
тоқсандық
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
2
Тасымалдау және көлік – экспедициялық қызметтерін авиациялық, теңіз (өзен), автомобиль, құбыр арқылы жүргізу және электроэнергияны тасымалдау кәсіпорындары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
2-ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
3
"Қазақстан темір жолы" РМК, темiр жол көлiгiнiң кәсiпорындары, ұйымдары, компаниялары, экспедициялары және агенттiктері
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп
3- ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
4
Темір жолдан басқа көліктің барлық түрлерінің көлік агенттіктері және экспедициялары, резидент емес көлік кәсіпорындарының өкілдері
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
4- ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
5
Қосалқы және қосымша көлік қызметімен айналысатын кәсіпорындар
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
5- ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
6
«Қазақтелеком» акционерлік қоғамы, «Қазпочта» акционерлік қоғамы, сондай-ақ меншік нысанына қарамастан, жоғарыда көрсетілген құрылымға кірмейтін басқа да байланыс кәсіпорындары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп
6- ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
7
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) қызметтер мен субсидиялар туралы есеп
7- ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
8
Екiншi деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
9- ТБ
тоқсандық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
9
Сыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын бiрлескен, шетелдiк кәсiпорындар
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
10- ТБ
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
10
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп»
11-ТБ-ЖС
тоқсандық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
11
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi (ҚР ҰБ), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі (ҚР ҚМ)
Қазақстан Республикасының ресми шетелдік заемдары туралы есеп
14-ТБ
тоқсандық
ҚР ҰБ ҚР ҚМ-не:
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
ҚР ҚМ ҚР ҰБ-не:
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
12
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы; брокерлер және (немесе) дилерлер; инвестициялық портфельді басқаратын компаниялар; бағалы қағаздардың номиналды ұстаушылары және тіркеушілері; зейнетақы активтерін инвстициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар; зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды дербес жүзеге асыратын жинақтаушы зейнетақы қорлары
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
15- ТБ
тоқсандық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
13
Екiншi деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы және Ұлттық почта операторы
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
16- ТБ
айлық
15 қаңтар
15 ақпан
15 наурыз
15 сәуір
15 мамыр
15 маусым
15 шілде
15 тамыз
15 қыркүйек
15 қазан
15 қараша
15 желтоқсан
14
Екiншi деңгейдегi банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
17- ТБ
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
15
Екiншi деңгейдегi банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерден тартылған қаржылық заемдар және коммерциялық кредиттер туралы есеп
11- ОБ
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
16
Екiншi деңгейдегi банктер
Салымдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
1- СБ
айлық
8 қаңтар
8 ақпан
8 наурыз
8 сәуір
8 мамыр
8 маусым
8 шілде
8 тамыз
8 қыркүйек
8 қазан
8 қараша
8 желтоқсан
17
Екiншi деңгейдегi банктер
Заемдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
2- СБ
айлық
8 қаңтар
8 ақпан
8 наурыз
8 сәуір
8 мамыр
8 маусым
8 шілде
8 тамыз
8 қыркүйек
8 қазан
8 қараша
8 желтоқсан
18
Екiншi деңгейдегi банктер
Заемдар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
3- СБ
айлық
8 қаңтар
8 ақпан
8 наурыз
8 сәуір
8 мамыр
8 маусым
8 шілде
8 тамыз
8 қыркүйек
8 қазан
8 қараша
8 желтоқсан
19
Екiншi деңгейдегi банктер
Берілген заемдар туралы есеп
4- СБ
айлық
8 қаңтар
8 ақпан
8 наурыз
8 сәуір
8 мамыр
8 маусым
8 шілде
8 тамыз
8 қыркүйек
8 қазан
8 қараша
8 желтоқсан
20
Екiншi деңгейдегi банктер
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
5- СБ
айлық
7 қаңтар
7 ақпан
7 наурыз
7 сәуір
7 мамыр
7 маусым
7 шілде
7 тамыз
7 қыркүйек
7 қазан
7 қараша
7 желтоқсан
21
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын банктер, ұйымдар және олардың филиалдары
Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы есеп
6-СБ
айлық
7 қаңтар
7 ақпан
7 наурыз
7 сәуір
7 мамыр
7 маусым
7 шілде
7 тамыз
7 қыркүйек
7 қазан
7 қараша
7 желтоқсан
22
Екiншi деңгейдегi банктер
Шаруа (фермер) қожалықтарына заемдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
7-СБ
айлық
9 қаңтар
9 ақпан
9 наурыз
9 сәуір
9 мамыр
9 маусым
9 шілде
9 тамыз
9 қыркүйек
9 қазан
9 қараша
9 желтоқсан
23
Екiншi деңгейдегi банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің банкаралық заемдары мен салымдары жөніндегі есеп
8-СБ
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі
2-күн
24
Екiншi деңгейдегi банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есеп
9-СБ
күн сайын

на следующий день после отчетного до 17:00 часов
25
Банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
10-СБ
месячная
на 5 рабочий день после отчетного периода
26
Банки второго уровня и акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
11-СБ
годовая
31 марта
27
Страховые (перестраховочные) организации
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
СО
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
28
Предприятия
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
ОПБ-1
единовременная
в течение года по мере выявления респондентов
29
Банки второго уровня.
Отчет по межбанковским активам и обязательствам
1-ФС
квартальная
на 10 рабочий день после отчетного периода
30
Предприятия, осуществляющие экспорт и импорт товаров
Анкета обследования предприятий о расходах на транспортировку и страхование при экспорте и импорте товаров
анкета
годовая
1 июля
31
Представляют страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли «страхование жизни»
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
11-ПБ-СЖ
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
1
Районные (городские) земельные комитеты, Областные земельные комитеты
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _________ года
22
годовая
с 1 ноября по 1 декабря отчетного года
2
Районные (городские) земельные комитеты, Областные земельные комитеты
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
22-А
годовая
с 1 ноября по 1 декабря отчетного года
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
1
Управления туризма, физической культуры и спорта областей, гг. Астаны, Алматы
Отчет об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
2-ФК
годовая
5 января
2
Районные (городские) органы управления физической культуры и спорта, местные исполнительные органы в области физической культуры и спорта
Отчет о спортивных школах
5-ФК
годовая
5 января
3
Республиканские колледжи спорта, республиканские, областные городские школы-интернаты для одаренных в спорте детей, местные исполнительные органы в области физической культуры и спорта
Отчет о специализированных учебно-спортивных заведениях
7-ФК
годовая
5 января
4
Республиканские школы высшего спортивного мастерства, республиканские центры олимпийской подготовки, городские, областные школы высшего спортивного мастерства, центры подготовки олимпийского резерва, местные исполнительные органы в области физической культуры и спорта
Отчет о специализированных спортивных заведениях
8-ФК
годовая
5 января

Есепті күннен кейінгі келесі күні сағат 17:00-ге дейiн
25
Екiншi деңгейдегi банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің филиалдары
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
10-СБ
айлық
Есепті кезеңнен кейінгі 5 жұмыс күнi
26
Банктер
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есебі
11-СБ
жылдық
31 наурыз
27
Сақтандыру (қайта сақтандыру ) ұйымдары
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
СО
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
28
Кәсiпорындар
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ТБЗ-1
бiржолғы
респонденттерді анықтау бойынша бір жыл ішінде
29
Тауарларды тасымалдау мен сақтандыруды экспорттауды және импорттауды жүзеге асыратын кәсіпорындар
Тауарлар экспорты және импорты кезінде тасымалдауға және сақтандыруға арналған шығыстар туралы кәсіпорындарды зерттеу сауалнамасы
сауалнама
жылдық
1 шілде
30
Екiншi деңгейдегi банктер
Банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша есеп
1-ФС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі оныншы жұмыс күні
31
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп»
11-ТБ-ӨС
тоқсандық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
1
Аудандық (қалалық) жер комитеттері, облыстық жер комитеттері
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп
22
жылдық
есепті жылдың 1 қарашасымен
1 желтоқсан аралығында
2
Аудандық (қалалық) жер комитеттері, облыстық жер комитеттері
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп
22-А
жылдық
есепті жылдың 1 қарашасымен
1 желтоқсан аралығында
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
1
Астана, Алматы қалаларының, облыстардың Туризм, дене шынықтыру және спорт басқармалары
Дене шынықтыру және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы есеп
2-ДШ
жылдық
5 қаңтар
2
Аудандық (қалалық) дене шынықтыру және спорт органдары, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар
Спорт мектептері туралы есеп
5-ДШ
жылдық
5 қаңтар
3
Республикалық спорт колледждері, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттар, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар
Мамандырылған оқу-спорттық мекемелері туралы есеп
7-ДШ
жылдық
5 қаңтар
4
Республикалық жоғары спорт шеберлігі мектептері, республикалық олимпиадалық даярлау орталықтар, облыстық, қалалық жоғары спорт шеберлігі мектептері, олимпиадалық резервті даярлау орталықтар, дене шынықтыру және спорт жөніндегі жергілікті атқарушы органдар
Мамандандырылған спорт мекемелері туралы есеп
8-ДШ
жылдық
5 қаңтар