О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С 12-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2013 года № С 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2013 года № 3881. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2014 года № 01-10/19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2014 № 01-10/19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С 12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3591, опубликовано 18 января 2013 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 458 405,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 439 587,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 818,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 972 641,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 455 233,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 484,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 13 064,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 218 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 218 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 531 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 531 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қарашадағы № С 25-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 3881 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 01-10/19 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 01-10/19 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3591 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 458 405,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 439 587,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 818,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 358 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 972 641,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 455 233,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 484,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 064,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18 218 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18 218 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы (профицитті қолдану) – 25 531 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4050
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4050
12
Транспорт и коммуникации
60151,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8076,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8076,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52075,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50075,1
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000
13
Прочие
20491,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9293
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6700
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6191
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
509
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4498,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4498,1
14
Обслуживание долга
7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
7
15
Трансферты
61571,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61571,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
10706,4
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
50865,2
III. Чистое бюджетное кредитование
10484,7
Бюджетные кредиты
13064,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13064,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13064,7
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

4050
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4050
12
Көлiк және коммуникация
60151,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8076,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8076,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52075,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50075,1
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000
13
Басқалар
20491,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9293
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6700
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6191
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
509
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4498,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4498,1
14
Борышқа қызмет көрсету
7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7
15
Трансферттер
61571,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61571,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
10706,4
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50865,2
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
10484,7
Бюджеттiк кредиттер
13064,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13064,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13064,7
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер