О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С 12-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2013 года № С 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 декабря 2013 года № 3929. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2014 года № 01-10/19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2014 № 01-10/19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С 12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3591, опубликовано 18 января 2013 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 443 993,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 439 587,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 815,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 958 232,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 440 822,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 484,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 064,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 218 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 218 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 531 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 531 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района                    Т.К.Едигенов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № С 27-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаметінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 3929 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 01-10/19 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 01-10/19 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12–1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3591 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 443 993,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 439 587,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 815,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 358 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 958 232,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 440 822,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 484,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 064,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18 218 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18 218 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы (профицитті қолдану) – 25 531 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Ж.Салыбекова
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі                      Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32079
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9608,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5558,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5558,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4050
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4050
12
Транспорт и коммуникации
60151,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8076,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8076,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52075,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50075,1
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000
13
Прочие
20437,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9293
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6191
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
455
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4498,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4498,1
14
Обслуживание долга
4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
4
15
Трансферты
61571,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61571,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
10706,4
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
50865,2
III. Чистое бюджетное кредитование

500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32079
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9608,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5558,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5558,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4050
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4050
12
Көлiк және коммуникация
60151,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8076,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8076,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52075,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50075,1
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000
13
Басқалар
20437,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9293
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6646
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6191
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
455
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4498,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4498,1
14
Борышқа қызмет көрсету
4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4
15
Трансферттер
61571,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61571,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
10706,4
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50865,2
III. Таза бюджеттiк кредиттеу

10484,7
Бюджетные кредиты
13064,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13064,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13064,7
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
13064,7
Погашение бюджетных кредитов
2580
5
Погашение бюджетных кредитов
2580
1
Погашение бюджетных кредитов
2580
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
2580
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
18218
Приобретение финансовых активов
18218
13
Прочие
18218
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18218
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
18218
V. Дефицит (профицит) бюджета
-25531
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
25531
Приложение 2 к решению
Аккольского районного маслихата
от 11 декабря 2013 года
№ С 27-1
Приложение 4 к решению
Аккольского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года
№ С 12-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
414 723,0
Целевые текущие трансферты
121 331,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
73 163,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28 423,3
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
13054,9
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
11709,6
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1345,3
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 974,1
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
3 224,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 486,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
455
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
455
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 514
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3 514
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

10484,7
Бюджеттiк кредиттер
13064,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13064,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13064,7
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
13064,7
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
2580
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
2580
1
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
2580
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
2580
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
18218
Қаржы активтерiн сатып алу
18218
13
Басқалар
18218
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18218
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
18218
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-25531
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
25531
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ С 27-1 шешіміне
2 қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
414 723,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
121 331,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73 163,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28 423,3
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
13054,9
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
11709,6
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1345,3
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
11 974,1
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
3 224,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 486,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
455
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 514
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3 514
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

11 104
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9 293
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 811
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 015,5
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 015,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
32 079,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
32 079,0
Целевые трансферты на развитие
280 409
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
280 409
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
153 596
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28 367
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
98 446
Бюджетные кредиты
12 983
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 983
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 983

11 104
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
9 293
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1 015,5
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 015,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
32 079,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
32 079,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
280 409
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
280 409
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
153 596
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
28 367
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
98 446
Бюджеттік несиелер
12 983
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 983
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
12 983