Об организации общественных работ в Ерейментауском районе на 2013 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18 января 2013 года № А-1/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 января 2013 года № 3642. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 07-20/1602)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 07-20/1602).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Ерейментауском районе на 2013 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2013 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Кушкунбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Ерейментауского
района Акмолинской
области»                                   Д.Дильдибаев
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Ерейментауского района»
Управления архивов и
документации Акмолинской
области                                    Е.Алексеева
И.о. начальника государственного
учреждения «Управление юстиции
Ерейментауского района
Департамента юстиции Акмолинской
области Министерство
юстиции Республики
Казахстан»                                 Д.Тулендинова
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Ерейментаускому району
Налогового департамента по
Акмолинской области Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан»                                 Т.Ахметуллин
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      А.Тасыбаев
Начальник отдела старший судебный
исполнитель филиала
«Ерейментауский территориальный
отдел» государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов Акмолинской
области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства
юстиции Республики
Казахстан»                                 Н.Баймурзин
Начальник филиала Государственного
учреждения «Центр обслуживания
населения Акмолинской области»
Ерейментауского района                     Д.Абдилов
Первый заместитель председателя
Ерейментауского районного филиала
Народной демократической партии
«Нур Отан»                                 С.Дюсембаева
Утверждено
Постановлением акимата
Ерейментауского района

2013 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/42 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 3642 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 07-20/1602 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 06.11.2014 № 07-20/1602 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесiнiң 78 тармақтарына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2013 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берiлiп отырған 2013 жылға Ерейментау ауданы бойынша ұйымдардың тiзбесiн, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерлерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                А.Қалжанов
«КЕЛIСIЛДI»
«Ақмола облысы Ерейментау
ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Д.Ділдібаев
Ақмола облысының мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Ерейментау ауданының
мемлекеттiк мұрағаты»
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы                                    Е.Алексеева
«Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi
Ақмола облысының Әдiлет
департаментi Ерейментау
ауданының Әдiлет басқармасы»
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығының м.а.                            Д.Тулендинова
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Салық комитетi
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментiнiң Ерейментау
ауданы бойынша Салық басқармасы»
мемлекеттiк мекемесiнің
бастығы                                    Т.Ахметуллин
«Қазақстан Республикасының
iшкi iстер министрлiгi
Ақмола облысының Iшкi iстер
Департаментiнiң Ерейментау
ауданы iшкi iстер бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы                                    А.Тасыбаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі сот
актілерін орындау жөніндегі
Комитеті «Ақмола облысы
сот актілерін орындау
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің «Ерейментау
аумақтық бөлімі»
филиалы бастығы
аға сот орындаушысы                        Н.Баймурзин
Ақмола облысының «Халыққа
қызмет көрсету орталығы»
мемлекеттік мекемесінің
Ерейментау ауданындағы
филиалының бастығы                         Д.Абдилов
«Нұр Отан» Халықтық
демократиялық партиясының
Ерейментау аудандық
филиалы төрағасының
бірінші орынбасары                         С.Дүйсембаева
Ерейментау ауданы әкiмдiгiнiң

от 18 января 2013 года
№ А-1/42
Перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2013 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы работ
1
Государственное
учреждение «Аппарат
акима города Ерейментау»
Ерейментауского района
Акмолинской области
Оказание помощи при
проведении работ по
благоустройству и
очистки территории
400 000
квадратных
метров
Оказание помощи в технической обработки документации
3 000 документов
2
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Тайбайского
аульного округа»
Ерейментауского района
Акмолинской области
Оказание помощи при
проведении работ по
благоустройству и
очистки территории
60 000
квадратных
метров
Оказание помощи в технической обработки документации
2 630 документов
3
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Койтасского
сельского округа»
Ерейментауского района
Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и
очистки территории
18 000
квадратных
метров
Оказание помощи в технической обработки документации
600 документов
4
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима Еркиншиликского
аульного округа»
Ерейментауского района
Акмолинской области
Оказание помощи при
проведении работ по
благоустройству и
очистки территории
60 000
квадратных
метров
Оказание помощи в технической обработки документации
4 800 документов
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского аульного округа» Ерейментауского района, Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
72 000 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа» Ерейментауского района Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
48 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
1 200 документов
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра» Ерейментауского района Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
60 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
4 274 документов
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа» Ерейментауского района Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
42 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
3 500 документов
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области»
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории

2013 жылғы 18 қаңтардағы
№ А-1/42 қаулысымен бекiтiлген
2013 жылға Ерейментау ауданы бойынша ұйымдардың тiзбесiн, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерлерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыс көлемдері
1
Ақмола облысы Ерейментау
ауданының "Ерейментау
қаласы әкiмінің аппараты»
мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
400 000
шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
3 000 құжат
2
Ақмола облысы Ерейментау
ауданының "Тайбай ауылдық
округi әкiмдiгiнiң
аппараты» мемлекеттiк
мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
60 000
шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
2 630 құжат
3
Ақмола облысы Ерейментау ауданының «Қойтас селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
18 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
600 құжат
4
Ақмола облысы Ерейментау ауданының «Еркiншiлiк ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
60 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
4 800 құжат
5
Ақмола облысы Ерейментау ауданының «Ақсуат ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
72 000 шаршы метр
6
Ақмола облысы Ерейментау ауданының "Күншалған селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
48 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
1 200 құжат
7
Ақмола облысы Ерейментау ауданының «Олжабай батыр атындағы селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
60 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
4 274 құжат
8
Ақмола облысының Ерейментау ауданының "Торғай селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
42 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
3 500 құжат
9
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының Новомарковка селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету

72 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
3 000 документов
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа» Ерейментауского района Акмолинской области»
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
60 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
1 500 документов
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского сельского округа» Ерейментауского района Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
36 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
2 000 документов
12
Государственное учреждение «Аппарат акима села Селетинское Ерейментауского района» Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
30 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
540 документов
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Изобильное Ерейментауского района» Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
30 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
900 документов
14
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района» Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
36 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
1 024 документов
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района» Акмолинской области
Оказание помощи при проведении работ по благоустройству и очистки территории
36 000 квадратных метров
Оказание помощи в технической обработки документации
1 000 документов
16
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области»
Оказание помощи технической обработки документации
3 200 документов
17
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи в технической обработки документации
300 документов
18
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработки документации
3 000 документов
19
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработки документации

72 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
3 000 құжат
10
Ақмола облысы Ерейментау ауданының «Өлеңтi селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
60 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
1 500 құжат
11
Ақмола облысы Ерейментау ауданының «Бестоғай селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
36 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
2 000 құжат
12
Ақмола облысы «Ерейментау ауданының Сiлетi ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
30 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
540 құжат
13
Ақмола облысы «Ерейментау ауданының Изобильный ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
30 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
900 құжат
14
Ақмола облысы «Ерейментау ауданының Бозтал ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
36 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
1 024 құжат
15
Ақмола облысы «Ерейментау ауданының Ақмырза селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету
36 000 шаршы метр
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
1 000 құжат
16
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының Қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
3 200 құжат
17
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
300 құжат
18
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының Әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету
3000 құжат
19
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң
Ақмола облысы Iшкi iстер
департаментiнiң Ерейментау ауданы Ішкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттамаларды техникалық өңдеу жасауға көмек көрсету