Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования на 2014 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 31 декабря 2013 года № а-9/369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 января 2014 года № 3991
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № а-9/369 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда № 3991 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год, согласно приложению 2.

Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. 2014 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Садуақасұлы
Приложение 1 к постановлению
акимата Енбекшильдерского района
от 31 декабря 2013 года № а-9/369
Спрос и предложения на общественные работы на 2014 год
Наименование организаций
Спрос
Предложения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степняк»
39
39
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа»
3
3
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа»
5
5
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа»
6
6
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа»
4
4
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа»
3
3
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа»
5
5
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа»
3
3
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа»
4
4
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа»
12
12
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа»
5
5
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа»
12
12
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа»
3
3
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Заозерного сельского округа»
4
4
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа»
2
2
Приложение 2 к постановлению
акимата Енбекшильдерского района
от 31 декабря 2013 года № а-9/369
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степняк»
Оказание помощи по благоустройству
174000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
15000 документов
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
3000 документов
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
24000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
36000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
3000 документов
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
24000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
30000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
4500 документов
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Заозерного сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
6000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
1500 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым
Минимальная заработная плата
Бюджет района

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы № а-9/369
қаулысына 1 қосымша
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Степняк қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
39
39
2
«Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
3
«Аңғал батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
4
«Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
5
«Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
6
«Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
7
«Донской ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
8
«Кеңашы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
9
«Краснофлот ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
10
«Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
12
11
«Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
12
«Макин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
12
12
13
«Мамай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
14
«Заозерный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
15
«Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
2
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ а-9/369 қаулысына 2 қосымша
2014 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
«Степняк қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
174000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
15000 құжат
2
«Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
3
«Аңғал батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
3000 құжат
4
«Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
5
«Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
6
«Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
7
«Донской ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
24000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
8
«Кеңашы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
9
«Краснофлот ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
10
«Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
36000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
3000 құжат
11
«Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
24000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
12
«Макин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Көркейту бойынша көмек көрсету
30000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
4500 құжат
13
«Мамай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
14
«Заозерный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
15
«Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
6000 шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті