Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 22 августа 2013 года № 521. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 сентября 2013 года № 3814
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жусупова Б.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Маржикпаев
Утвержден
постановлением акимата
Зерендинского района

2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 тамыздағы № 521 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қыркүйекте № 3814 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 3137 баптарына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Ә. Жүсіповке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Е.Маржықпаев
Зеренді ауданы әкімдігінің

от 22 августа 2013 года
№ 521
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад (государственный/частный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад (государственный/частный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе

2013 жылғы 22 тамыздағы
№ 521 қаулысымен бекітілген
2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық