Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района на 2013 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 3 января 2013 года № А-1/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2013 года № 3617
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 и  подпунктом 2)статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20.09.2013 № А-9/302 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района, на 2013 год:
1) длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Горохводацкого В.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков

Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/3 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда № 3617 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына және 7-бабының 2)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 20.09.2013 № А-9/302 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтіндер (бір жылдан астам);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары В.Г.Горохводацкийге жүктелсін.
3.Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков