Об организации в 2013 году общественных работ в организациях Cандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 3 января 2013 года № А-1/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2013 года № 3622
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2013 году общественные работы в организациях Сандыктауского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, источники финансирования, спрос и предложение на общественные работы по Сандыктаускому району на 2013 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Горохводацкого В.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Директор
государственного учреждения
«Государственный архив
Сандыктауского района»
Управления архивов и
документации Акмолинской области           Г.Виноградова
Временно исполняющий
обязанности начальника
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Сандыктауского района
Акмолинской области»                       Е.Оразов
Начальник
Сандыктауского районного
отделения республиканского
казенного предприятия
«Государственный центр
по выплате пенсий»
Акмолинского областного филиала»           Г.Цигура
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции
Сандыктауского района
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Р.Искакова
Утверждено
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 3 января 2013 года
№ А-1/4
Перечень организаций, виды, объемы,
конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников,
источники финансирования, спрос и предложение
на общественные работы по Сандыктаускому району
на 2013 год
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Спрос
(количество
человек)
Предложение
(количество
человек)
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Сандыктауского
района»
Оказание помощи
в обработке
документов
4
4
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Балкашинского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Уборка
территории
Благоустройство
села
11
14
11
14
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Баракпайского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
2
2
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Белгородского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
2
2
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Берликского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Васильевского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Веселовского
сельского округа
Сандыктауского
района»
Благоустройство
села
3
3
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Жамбылского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
9
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Каменского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
10
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Лесного
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
11
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Максимовского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Новоникольского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
13
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Сандыктауского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
4
4
14
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Широковского
сельского
округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
15
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
аула Мадениет»
Сандыктауского
района
Благоустройство
села
3
3
16
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Сандыктауского
района»
Оказание помощи
в обработке
документов
Оказание помощи
в обслуживании
престарелых и
инвалидов на
дому
9
38
9
38
17
Государственное
учреждение
«Государственный
архив
Сандыктауского
района»
управления
архивов и
документации
Акмолинской
области
Оказание помощи
в обработке
документов
4
4
18
Государственное
учреждение
«Школа–сад»
отдела
образования
Сандыктауского
района
Уборка
территории
1
1
19
Государственное
учреждение
«Отдел по делам
обороны
Сандыктауского
района
Акмолинской
области»
Оказание помощи
в обработке
документов
4
4
20
Государственное
учреждение
«Сандыктауское
районное
отделение
республиканского
казенного
предприятия
«Государственный
центр по выплате
пенсий»
Акмолинского
областного
филиала»
Оказание помощи
в обработке
документов
4
4
21
Государственное
учреждение
«Управление
юстиции
Сандыктауского
района
Акмолинской
области
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан»
Оказание помощи
в обработке
документов
4
4
продолжение таблицы:
Объем
общественных
работ
Конкретные условия
Размеры оплаты
труда
Источники
финансирования
6000
документов
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
66000
квадратных
метров
84000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
12000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
12000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
24000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
18000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
13500
документов
47 человек
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
6000
документов
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
6000
квадратных
метров
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
6000
документов
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
6000
документов
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района
6000
документов
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
В размере
минимальной
заработной
платы
Бюджет района

Сандықтау ауданының ұйымдарында 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/4 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қаңтарда № 3622 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының ұйымдарында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Сандықтау ауданы бойынша 2013 жылға арналған қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты шарттары, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлері, қаржыландыру көздері, сұраныс және ұсыныс бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары В.Г.Горохводацкийге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар
басқармасының «Сандықтау
ауданының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Г.Виноградова
«Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндеттерін
уақытша орындаушы                          Е.Оразов
«Мемлекеттік зейнетақы
төлеу орталығы»
республикалық қазыналық
кәсіпорны Ақмола облыстық
филиалының» Сандықтау
аудандық бөлімшесінің бастығы              Г.Цигура
«Қазақстан Республикасы
әділет министрлігі Ақмола
облысы Сандықтау ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Ысқақова
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 3 қаңтардағы
№ А-1/4 қаулысымен
бекітілді
Сандықтау ауданы бойынша 2013 жылға арналған
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі, нақты шарттары, қатысушылардың еңбек төлемдерінің
мөлшерлері қаржыландыру көздері, сұраныс және ұсыныс
Ұйымдар атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Сұраныс
(адам
саны)
Ұсыныс
(адам
саны)
1
«Сандықтау ауданы әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
4
4
2
Сандықтау ауданы «Балкашин
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Аумақты жинау
Селоны көркейту
11
14
11
14
3
Сандықтау ауданы «Барақпай
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
2
2
4
Сандықтау ауданы «Белгород
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
2
2
5
Сандықтау ауданы «Бірлік
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
6
Сандықтау ауданы «Васильев
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
7
Сандықтау ауданы «Веселов
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
8
«Сандықтау ауданы Жамбыл
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
9
Сандықтау ауданы «Каменск
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
10
Сандықтау ауданы «Лесной
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
11
Сандықтау ауданы «Максимов
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
12
Сандықтау ауданы
«Новоникольск селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
13
Сандықтау ауданы «Сандықтау
селолық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны
көркейту
4
4
14
Сандықтау ауданы «Широков
селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
15
Сандықтау ауданы «Мәдениет
ауылы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Селоны
көркейту
3
3
16
«Сандықтау ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
Қартайғандар мен мүгедектерге үйлерінде қызмет көрсетуге көмек көрсету
9
38
9
38
17
Ақмола облысы мұрағаттар мен
құжаттамалар басқармасының
«Сандықтау ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
4
4
18
«Сандықтау ауданының білім
бөлімінің «Мектеп-бақша»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау
1
1
19
«Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
4
4
20
«Мемлекеттік зейнетақы төлеу
орталығы» республикалық
қазыналық кәсіпорнының
Ақмола облыстық филиалының
Сандықтау аудандық
бөлімшесі» мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
4
4
21
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысы Сандықтау ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
4
4
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстар
көлемі
Нақты шарттар
Еңбек ақыны
төлеу
мөлшері
Қаржыландыру
көзі
6000 құжат
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
66000 шаршы метр
84000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
12000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
12000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
24000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
13500 құжат
47 адам
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 құжат
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 шаршы метр
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 құжат
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 құжат
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 құжат
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
Ең төменгі
еңбек ақының
мөлшерінде
Аудан бюджеті