О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № 5С-13/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 февраля 2013 года № 3663. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2014 года № 01-15/177)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2014 № 01-15/177).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете «Бурабай», 10 января 2013 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 5595885,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2000967,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22148,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72325,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3500445,0 тысяч тенге.
2) затраты – 5635885,0 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – -27647,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15579,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43226,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -12353,0 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 12353,0 тысяч тенге».
приложения 1457 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХІІІ (внеочередной) сессии
районного маслихата                        Н.Туманова
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   Ә.Ғазиз
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата

Бурабай аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 5С-13/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда № 3663 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 01-15/177 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.11.2014 № 01-15/177 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бурабай аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3584 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2013 жылғы 10 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5595885,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2000967,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22148,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 72325,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3500445,0 мың теңге.
2) шығындар – 5635885,0 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – -27647,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15579,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43226,0 мың теңге.
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -12353,0 мың теңге.
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12353,0 мың теңге».
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 1457 қосымшалары осы шешiмнiң 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XІII (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       Н.Туманова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз
Бурабай аудандық мәслихаттың

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15579,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
15579,0
5
Погашение бюджетных кредитов
43226,0
01
Погашение бюджетных кредитов
43226,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
43226,0
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета банкам заемщикам
3226,0
11
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета до 2005 года юридическим лицам
40000,0
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит бюджета
-12353,0
VI. Финансирование дефицита бюджета
12353,0
Приложение 2
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 21 февраля 2013 года
№ 5С-13/1
Приложение 4
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года
№ 5С-12/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
2 151 223,0
Целевые текущие трансферты
522 328,0
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23 012,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
23 012,0
Отдел образования района (города областного значения)
295 225,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
202 686,0
Реализация Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы
14 042,0
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31 816,0
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
35 557,0
Повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11 124,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 749,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
49 749,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 342,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 342,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150 000,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
150 000,0
Целевые трансферты на развитие

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15579,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
15579,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
43226,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
43226,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
43226,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3226,0
11
Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен 2005 жылға дейін берілген бюджеттік несиелерді өтеу
40000,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы
-12353,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
12353,0
Бурабай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 21 ақпандағы
№ 5С-13/1 шешіміне
2 қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
сома, мың теңге
1
2
Барлығы
2 151 223,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
522 328,0
соның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
23 012,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
23 012,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
295 225,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
202 686,0
2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беру дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру
14 042,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу
31 816,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыру
35 557,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
11 124,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 749,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
49 749,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 342,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4 342,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150 000,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150 000,0
Нысаналы даму трансферттерi

1 613 316,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259 960,0
Строительство котельной в поселка Бурабай  Бурабайского района
259 960,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 353 356,0
Реконструкция сетей водоотведения второй очереди, поселка Бурабай Бурабайского района
1 000 000,0
Строительство канализационных очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района

1 613 316,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259 960,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің бу қазандығын салу
259 960,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 353 356,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің су бұру желілерін қайта жаңарту
1 000 000,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің кәріздік тазарту құрылыстарын салу

399 836,0
Целевые текущие трансферты
195 086,0
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
6 505,0
На проведение выборов акимов городов районного значения, сельских округов
6 505,0
Отдел образования района (города областного значения)
22 463,0
Поведение противопожарных мероприятий объектов образования
22463,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 949,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
5 249,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Бурабайского района и многодетных семей сельской  местности Бурабайского района
1 700,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147 998,0
Капитальный ремонт объектов водоснабжения
54 300,0
Ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов
15 200,0
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
78 498,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 171,0
Разработка градостроительной документации
11 171,0
Целевые трансферты на развитие

399 836,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
195 086,0
соның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 505,0
Аудандық маңызы бар қалалардың, селолық әкімдердің сайлауын өткізуге
6 505,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 463,0
Білім беру объектілеріне өртке қарсы iс-шараларды жүргізу
22463,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 949,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
5 249,0
Бурабай ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын және Бурабай ауданының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының студенттеріне оқу ақысын төлеуге
1 700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147 998,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiн күрделі жөндеу
54 300,0
Елді мекендердің көшелерін және автокөлік жолдарын жөндеу
15 200,0
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
78 498,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 171,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
11 171,0
Нысаналы даму трансферттерi