О внесении дополнений в постановление акимата области от 1 июля 2013 года № 199 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормативов субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление акимата Актюбинской области от 25 ноября 2013 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 декабря 2013 года № 3694. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Актюбинской области от 9 января 2014 года № 14-5/53).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Актюбинской области от 09.01.2014 № 14-5/53).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 1 июля 2013 года № 199 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормативов субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3603, опубликованное 16 июля 2013 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 83) следующие дополнения:
приложение 1 указанного постановления дополнить пунктами 5.4, 5.5 следующего содержания:
"
5.4
Возделываемые масличные культуры, кукурузы на зерно, кукурузы на силос с применением систем капельного орошения промышленного образца и систем спринклерного орошения промышленного образца
5.5
Возделываемые на поливе многолетние травы, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни и многолетних трав, посеянных для залужения и (или) коренного улучшения сенокосных и (или) пастбищных угодий (учитывается распашка только старовозрастных посевов многолетних трав).
";
приложение 2 дополнить пунктами 5.4, 5.5 следующего содержания:
"
5.4
Возделываемые масличные культуры, кукурузы на зерно, кукурузы на силос с применением систем капельного орошения промышленного образца и систем спринклерного орошения промышленного образца
24 500
5.5
Возделываемые на поливе многолетние травы, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни и многолетние травы, посеянных для залужения и (или) коренного улучшения сенокосных и (или) пастбищных угодий (учитывается распашка только старовозрастных посевов многолетних трав).
24 500
".

Облыс әкімдігінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 199 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығымен сапасын арттыруға арналған ауыл шаруашылығы басым дақылдарының тізбесін және субсидиялау нормативтерін белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 362 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 желтоқсанда № 3694 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 14-5/53 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 09.01.2014 № 14-5/53 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының әкімдігінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 199 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған ауыл шаруашылығы басым дақылдарының тізбесін және субсидиялау нормативтерін белгілеу туралы" (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3603 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2013 жылғы 16 шілдеде № 83 жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулының 1-қосымшасы мына мазмұндағы 5.4, 5.5 тармақтармен толықтырылсын:
"
5.4
майлы дақылдар, дәндік жүгері, сүрлемдік жүгері өнеркәсiптiк үлгiдегi тамшылатып суару жүйелерiн және өнеркәсiптiк үлгiдегi спринклерлік суару жүйелерiн қолдана отырып өсiрлінген
5.5
суармалы түрде көп жылдық шөптер, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы көп жылдық бұршақты шөптер және шабындық және (немесе) жайылымдық жерге шөп егiп жаңарту және (немесе) түпкілікті жақсарту үшiн егiлген көп жылдық шөптер (көп жылдық шөптердiң көнежастағы егiстiгiн жырту ескерiледi) өсiрлінген
";
2-қосымша мына мазмұндағы 5.4, 5.5 тармақтармен толықтырылсын:
"
5.4
майлы дақылдар, дәндік жүгері, сүрлемдік жүгері өнеркәсiптiк үлгiдегi тамшылатып суару жүйелерiн және өнеркәсiптiк үлгiдегi спринклерлік суару жүйелерiн қолдана отырып өсiрлінген
24 500
5.5
суармалы түрде көп жылдық шөптер, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы көп жылдық бұршақты шөптер және шабындық және (немесе) жайылымдық жерге шөп егiп жаңарту және (немесе) түпкілікті жақсарту үшiн егiлген көп жылдық шөптер (көп жылдық шөптердiң көнежастағы егiстiгiн жырту ескерiледi) өсiрлінген
24 500
".

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее – Управление) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе Управления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков

2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Басқарманың ғаламтор–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков