О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2013 года № 3723. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 247
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.12.2017 № 247 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях", пунктами 2 и 3 постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" от 30 декабря 2009 года № 2314, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 сентября 2010 года за № 3 - 1 - 140, опубликовано в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 21 сентября 2010 года № 115) следующие изменения:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе, утвержденных указанным решением:
в подпункте 1) пункта 1 последний абзац исключить;
в пункте 2:
во втором абзаце слова ", стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток" исключить;
в третьем абзаце слова ", стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток" исключить;
в пункте 3 слова "и оплаты стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток" исключить;
в пункте 9 слова ", стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток" исключить;

"Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылдың 28 шілдедегі № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 190 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 3723 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 247 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.12.2017 № 247 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Заңының 97 бабының 2 тармағына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысының 2 және 3 тармақтарына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 7 қыркүйекте № 3-1-140 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 қыркүйекте № 115 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесіндегі:
1 тармақтың 1) тармақшасының соңғы азат жолы алынып тасталсын;
2 тармақтағы:
екінші азат жолында ", тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1 - ден төмен емес электр знергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнының" сөздері алынып тасталсын;
үшінші азат жолында ", тәулiк уақыты бойынша электр қуатының шығынын саралап есептейтін және бақылайтын, дәлдiк класы 1 - ден төмен емес электр қуатын бiр фазалық есептегіштiң құнына" сөздері алынып тасталсын;
3 тармақтағы ", тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1 - ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнына" сөздері алынып тасталсын;
9 тармақтағы ", тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1 - ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнына" сөздері алынып тасталсын;

в пункте 13 слова ", стоимостью однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток" исключить;
в абзаце втором пункта 18 слова "и стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток" исключить.
2. Настоящее решение подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихатагорода Актобе
А. Тасимов С. Шинтасова

13 тармақтағы ", тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1 - ден төмен емес электр энергиясының бiр фазалық есептегішінің құны" сөздері алынып тасталсын;
18 тармақтың екінші азат жолында "және тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1 - ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептегіштің құнының" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жариялауға жатады және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
Ә. Тасимов С. Шынтасова