О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 62 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26 апреля 2013 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2013 года № 3578. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 130
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2013 № 130.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 62 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3483, опубликованное № 4 от 15 января, № 5 от 22 января и № 6 от 29 января 2013 года в районной газете «Жулдыз-Звезда») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 804 569» заменить цифрами «3 855 567»;
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «2 744 794» заменить цифрами «2 795 792»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 830 324» заменить цифрами «3 880 822»;
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры «8 120» заменить цифрами «8 620»;
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры «8 120» заменить цифрами «8 620»;
2) в пункте 10:
в части абзаца 3:
цифры «31 250» заменить цифрами «33 785»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на капитальный ремонт административного здания – 43933 тысяч тенге»;
«на выплату единовременной помощи ветеранам Великой Отечественной войны – 453 тысяч тенге».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 82 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 мамырда № 3578 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 130 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес Алға аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3483 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 4, 22 қаңтардағы № 5 және 29 қаңтардағы № 6 аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) 1 тармақшасында:
кірістер
«3 804 569» деген сандар «3 855 567» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 744 794» сандары «2 795 792» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 830 324» сандары «3 880 822» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
«8 120» сандары «8 620» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу бойынша
«8 120» сандары «8 620» сандарымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта 3 азат жолында:
«31 250» сандары «33 785» сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:
«әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге – 43 933 мың теңге»;
«Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне біржолдық материалдық көмек төлеуге – 453 мың теңге».

2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии               Секретарь районного
маслихата                         маслихата
Б. Есембаев                        А. Кайрушев
Приложение № 1
к решению Алгинского районного маслихата
от 26 апреля 2013 года № 82
Приложение № 1
к решению Алгинского районного маслихата

2. Көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалар осы шешімдегі 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        хатшысы
Б. Есембаев                          А. Кайрушев
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 сәуірдегі № 82 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
40022,6
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9090
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
20
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12798
23
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1500
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15834,6
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
172613
2
Социальная помощь
157326
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского) округа
11514
3
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11514
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145812
2
Программа занятости
20100
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8655
5
Государственная адресная социальная помощь
1310
6
Оказание жилищной помощи
19500
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60490
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
31000
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4757
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15287
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15287
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14614
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
673
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
362699
1
Жилищное хозяйство
114150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
750
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
750
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
40022,6
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9090
10
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
20
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12798
23
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1500
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15834,6
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
172613
2
Әлеуметтік көмек
157326
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11514
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11514
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145812
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20100
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8655
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1310
6
Тұрғын үй көмегін көрсету
19500
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60490
16
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31000
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4757
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15287
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15287
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14614
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
673
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
362699
1
Тұрғын үй шаруашылығы
114150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
750
4
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
750
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі