О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 47 "О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 30 июля 2013 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 августа 2013 года № 3634. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 № 127
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения  решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 127.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 47 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3482, опубликованное 17, 24 января 2013 года в газете «Жем-Сағыз» № 3, 4) следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 647 375» заменить цифрами «2 710 441»;
в том числе
налоговые поступления
цифры «2 286 027» заменить цифрами «2 316 027»;
поступление трансфертов
цифры «354 488» заменить цифрами «387 554»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 946 904,4» заменить цифрами «3 009 970,4»;
2) приложения 15 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 "2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі № 77 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 тамызда № 3634 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109 бабына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 санымен тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда № 3, 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«2 647 375» деген сандар «2 710 441» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«2 286 027» деген сандар «2 316 027» деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
«354 488» деген сандар «387 554» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 946 904,4» деген сандар «3 009 970,4» деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалары осы шешімдегі 12 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.