О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каргалинском районе
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 30 апреля 2013 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2013 года № 3587. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 35
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10.06.2016 № 35.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Определить места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Каргалинского района согласно приложению.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
А. Утегенов Х. Жылкыбеков
Приложение к решению
Каргалинского районного маслихата

Қарғалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3587 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 10.06.2016 № 35 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
А. Утегенов Х. Жылқыбеков

№ 114 от 30 апреля 2013 года
Места для проведения мирных собраний,митингов,шествий,пикетов и демонстраций на территории Каргалинского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.03.2015 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименования
Место проведения мирных собраний,митингов,шествий,пикетов и демонстраций
1.
Бадамшинский сельский округ
Площадь,перед зданием районного дома культуры,расположенного по улице Д.Кунаева в селе Бадамша
2
Алимбетовский сельский округ
3
Ащылысайский сельский округ
4
Велиховский
сельский округ
5
Желтауский
сельский округ
6
Кемпирсайский сельский округ
7
Кос-Истекский сельский округ
8
Степной
сельский округ

2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114
Аудандық мәслихатының шешіміне
қосымша
Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар,митингілер, шерулер,пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 284 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Бейбіт жиналыстар,митингілер,шерулер,
пикеттер мен демонстрациялар өткізу орны
1
Бадамша
селолық округі
Бадамша ауылы, Д.Қонаев көшесінде орналасқан аудандық мәдениет үйінің алдындағы алаң
2
Әлімбет
селолық округі
3
Ащылысай
селолық округі
4
Велихов
селолық округі
5
Желтау
селолық округі
6
Кемпірсай
селолық округі
7
Косестек
селолық округі
8
Степной
селолық округі