Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Кобдинскому району
Постановление Кобдинского районного акимата Актюбинской области от 13 сентября 2013 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 октября 2013 года № 3654. Утратило силу постановлением акимата Хобдинского района Актюбинской области от 06 января 2015 года № 01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хобдинского района Актюбинской области от 06.01.2015 № 01.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Кобдинскому району согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Елеусинову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким районаА. Джусибалиев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 13 сентября 2013 года
№ 162
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование местности
Количество детей размещаемых в детских дошкольных организациях за счет государственного образовательного заказа (чел.)
1село Кобда
150
Итого
150
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 13 сентября 2013 года
№ 162
Размер подушевого финансирования в месяц
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (в тенге)
Дошкольные организации
детские сады (ясли-сады)
отопление с жидким топливом

Қобда ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі № 162 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 3654 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01 қаулысымен. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 06.01.2015 № 01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Елеусіноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Қобда ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 162 қаулысына
1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Тұрғылықты жердің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны (адам)
1
Қобда ауылы
150
Барлығы
150
Қобда ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 162 қаулысына
2 қосымша
Бір айдағы жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар (бөбекжайлар)
сұйық отынмен жылыту