О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 января 2013 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 февраля 2013 года № 3515. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.05.2014 № 190.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3480, опубликованное в газете «Темір» от 11 января 2013 года № 2-3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 207 458» заменить цифрами «3 150 242», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «531 586» заменить цифрами «474 370»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 207 458» заменить цифрами «3 219 342,5»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-14 955» заменить цифрами «-84 055,5»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «14 955» заменить цифрами «84 055,5»;
2) пункт 9 исключить;
3) в пункте 12:
в части абзаца 2
цифры «10 000» заменить цифрами «15 000»;
абзац 3 исключить;
4) пункт 13 исключить;
5) дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на материально-техническое оснащение аппарата района в сумме 6 200 тысяч тенге. Распределение указанной суммы текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района»;
6) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Г. КАЛИЕВА                         Н. УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 28 января 2013 года № 81
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 декабря 2012 года № 79
Бюджет Темирского района на 2013 год
Категория
Уточненный
бюджет на
2013 год,
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 81 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 ақпанда № 3515 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 28.05.2014 № 190 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9104 және 106 баптарына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 санымен тіркелген, «Темір» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2-3 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«3 207 458» саны «3 150 242» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«531 586» саны «474 370» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 207 458» саны «3 219 342,5» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы
«-14 955» саны «-84 055,5» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«14 955» саны «84 055,5» санымен ауыстырылсын;
2) 9 тармақ алып тасталсын;
3) 12 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде
«10 000» саны «15 000» санымен ауыстырылсын;
3 абзац алып тасталсын;
4) 13 тармақ алып тасталсын;
5) мынадай мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
«13-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан аппаратын материалдық-техникалық жарақтандыруға сомасы 6 200 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін. Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады».
6) көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                     хатшысы
Г. ҚАЛИЕВА                         Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 81 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1 қосымша
Темір ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
2013 жылға
нақтыланған
бюджет, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер