О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2013 года № 3619. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 160
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24.02.2014 № 160.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3487, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 17 января 2013 года № 4-7) следующее изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 835 824» заменить цифрами «3 840 946»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 383 132» заменить цифрами «1 388 254»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «3 936 887,9» заменить цифрами «3 942 009,9»;
в подпункте 5);
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-137420,9» заменить цифрами «-124438,9»;
в подпункте 6);
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
цифры «137420,9» заменить цифрами «124438,9»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «174566,0» заменить цифрами «179238,0»;
в части абзаца 3:
цифры «39013,0» заменить цифрами «31813,0»;
в части абзаца 4:
цифры «9057,0» заменить цифрами «9757,0»;
в части абзаца 6:
цифры «6085,0» заменить цифрами «5696,0»;
в части абзаца 7:
цифры «28561,0» заменить цифрами «15579,0»;
дополнить абзацем 26 следующего содержания:
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по программе «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» - 7 196,3 тысячи тенге и на программу «Капитальные расходы государственного органа» - 142,7 тысячи тенге:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 "Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 111 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3619 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 160 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 160 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3, 4 тармақтарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 «Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2013 жылдың 17 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«3 835 824» деген цифрлар «3 840 946» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 383 132» деген цифрлар «1 388 254» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«3 936 887,9» деген цифрлар «3 942 009,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында;
бюджет тапшылығы (профицит)
«-137420,9» деген цифрлар «-124438,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында;
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
«137420,9» деген цифрлар «124438,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
2 абзац бөлігінде:
«174566,0» деген цифрлар «179238,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзац бөлігінде:
«39013,0» деген цифрлар «31813,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзац бөлігінде:
«9057,0» деген цифрлар «9757,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзац бөлігінде:
«6085,0» деген цифрлар «5696,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзац бөлігінде:
«28561,0» деген цифрлар «15579,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 26 абзацпен толықтырылсын:
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға байланысты «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бағдарламасына – 7196,3 мың теңге және «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» бағдарламасына - 142,7 мың теңге:

3) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                Секретарь
районного маслихата           районного маслихата
А. Жубанышев                  Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 10 июля 2013 года
№ 111
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 77
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

3) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
А. Жұбанышев                       Д. Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2013 жылдың 10 шілдедегі
№ 111 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылдың 21 желтоқсандағы
№ 77 шешіміне № 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
санаты
Сомасы
(мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Кірістер

3 840 946
1
Налоговые поступления
2 231 431
01
Подоходный налог
286 530
2
Индивидуальный подоходный налог
286 530
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
228 330
Индивидуальный подоходный налог с доходов не облагаемых у источника выплаты
28 200
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплат
30 000
03
Социальный налог
196 434
1
Социальный налог
196 434
Социальный налог
196 434
04
Налог на собственность
1 715 932
1
Налог на имущество
1 632 000
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1 627 500
Налог на имущество физических лиц
4 500
3
Земельный налог
22 432
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
80
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 450
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
7 900
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
2
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
13 000
4
Налог на транспортные средства
57 000
Налог на транспортные средства с юридических лиц
13 000
Налог на транспортные средства с физических лиц
44 000
5
Единый земельный налог
4 500
Единый земельный налог
4 500
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
25 535
2
Акцизы
4 550
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
2 800
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу а также используемое на собственные производственные нужды
1 750
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
8 200
Плата за пользование земельными участками
8 200
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
12 265
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
700
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1 400
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
150
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
380
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
735
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7 100
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов

3 840 946
1
Салықтық түсiмдер
2 231 431
01
Табыс салығы
286 530
2
Жеке табыс салығы
286 530
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
228 330
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
28 200
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
30 000
03
Әлеуметтік салық
196 434
1
Әлеуметтік салық
196 434
Әлеуметтік салық
196 434
04
Меншікке салынатын салықтар
1 715 932
1
Мүлікке салынатын салықтар
1 632 000
Заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
1 627 500
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
4 500
3
Жер салығы
22 432
Ауылшаруашылық маңызы бар жерлерге жеке тұлғаларға салынатын жер салығы
80
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 450
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
7 900
Ауыл шаруашылығы маңыздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
2
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
13 000
4
Көлік құралдарына салынатын салық
57 000
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
13 000
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
44 000
5
Бірыңғай жер салығы
4 500
Бірыңғай жер салығы
4 500
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
25 535
2
Акциздер
4 550
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
2 800
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1 750
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
8 200
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
8 200
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүзеге асырғаны үшін алынатын алымдар
12 265
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
700
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1 400
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені,  сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
150
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
380
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
735
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
7 100
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшiн төлемақы

1 800
5
Фиксированный налог
520
08
1
Государственная пошлина
7 000
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 200
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 450
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
200
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
15
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
850
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
140
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
65
2
Неналоговые поступления
206 261
01
Доходы от государственной собственности
1 550
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1 550
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности области

1 800
5
Тіркелген салық
520
08
1
Мемлекеттік баж
7 000
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 200
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 450
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
200
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
15
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды рәсімдегені үшін мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
850
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
140
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
2
Салықтық емес түсiмдер
206 261
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1 550
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1 550
Облыстың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер

7 172
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 200
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
46 599
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46 599
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 599
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 613
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 613
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 613
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6 947
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
36 466
015
Капитальные расходы государственного органа
200
12
Транспорт и коммуникации
707 548
01
Автомобильный транспорт
707 548
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
707 548
022
Развитие транспортной инфраструктуры
419 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 020
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
274 528
13
Прочие
52 330
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
700
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
700
005
Поддержка предпринимательской деятельности
700
09
Прочие
51 630
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 073
040
Реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
15 073
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 616
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5 153
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

7 172
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 200
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
46 599
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46 599
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 599
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 613
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 613
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 613
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 947
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
36 466
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
12
Көлiк және коммуникация
707 548
01
Автомобиль көлiгi
707 548
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
707 548
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
419 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 020
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
274 528
13
Басқалар
52 330
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
700
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
700
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
700
09
Басқалар
51 630
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 073
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 073
452
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 616
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 153
044
Моноқалаларды дамытудың 2012 -  2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру