О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 июля 2013 года № 3622. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11 апреля 2016 года № 11
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11.04.2016 № 11.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Хромтау:
Центральная площадь парка города Хромтау, расположенная по адресу проспект Победы, 8а.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 06.08.2015 № 266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
А. Жубанышев Д. Мулдашев

Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 116 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде № 3622 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 11.04.2016 № 11 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес және бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу мақсатында Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 06.08.2015 № 266 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Хромтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу үшін келесі орындар анықталсын:
Жеңіс даңғылы, 8а үйі мекен-жайы бойынша орналасқан Хромтау қаласы саябағының орталық алаңы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 06.08.2015 № 266 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А. Жұбанышев Д. Молдашев