О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 8 ноября 2013 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2013 года № 3676. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2014 года № 144
Сноска.  Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26.03.2014 № 144.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 «О бюджете района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3481, опубликованное от 16 января 2013 года в газете «Шалкар» за № 2-3 (8265) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «5638725,0» заменить цифрами «5627752,0»;
в том числе:
налоговые поступления цифры «1591165,0» заменить цифрами «1610227,0»;
неналоговые поступления цифры «17720,0» заменить цифрами «5410,0»;
поступления от продажи основного капитала цифры «62000,0» заменить цифрами «55248,0»;
поступления трансфертов
цифры «3967840,0» заменить цифрами «3956867,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «5661034,4» заменить цифрами «5650061,4»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 8:
цифры «12152,0» заменить цифрами «11653,0»;
в части абзаца 12:
цифры «13003,0» заменить цифрами «12653,0»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 3:
цифры «44800,0» заменить цифрами «44045,0»;
4) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «31250,0» заменить цифрами «29666,0»;
в части абзаца 10:
цифры «3642,0» заменить цифрами «1440,0»;
5) в пункте 9:
в части абзаца 8:
цифры «24120,0» заменить цифрами «23479,0»;
в части абзаца 9:
цифры «18942,0» заменить цифрами «14000,0»;
6) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии               Временно исполняющий
районного маслихата               обязанности секретаря
районного маслихата
М. Жиенгазина                    А. Абдигапарова
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 109 от 08 ноября 2013 года
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 48 от 25 декабря 2012 года
Бюджет Шалкарского района на 2013 год
Категория
сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 109 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 3676 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 наурыздағы № 144 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 26.03.2014 № 144 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 санымен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Шалқар» газетінің 2-3 (8265) санында жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «5638725,0» сандары «5627752,0» сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер «1591165,0 » сандары «1610227,0» сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер «17720,0» сандары «5410,0» сандарына ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер «62000,0» сандары «55248,0» сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «3967840,0» сандары «3956867,0» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар «5661034,4» сандары «5650061,4» сандарына ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
8 абзацтың бөлігінде:
«12152,0» сандары «11653,0» сандарына ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:
«13003,0» сандары «12653,0» сандарына ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«44800,0» сандары «44045,0» сандарына ауыстырылсын;
4) 8 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«31250,0» сандары «29666,0» сандарына ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
«3642,0» сандары «1440,0» сандарына ауыстырылсын;
5) 9 тармақта:
8 абзацтың бөлігінде:
«24120,0» сандары «23479,0» сандарына ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
«18942,0» сандары «14000,0» сандарына ауыстырылсын;
6) көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаты
сессия төрағасы                 хатшысының міндетін
уақытша атқарушы
М. Жиенгазина                     Ә. Әбдіғапарова
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 08 қарашадағы
№ 109 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР