Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 03 июня 2013 года N 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2377. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 10 октября 2016 года № 504
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 10.10.2016 № 504.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест в Жамбылском районе независимо от форм собственности.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 1 февраля 2012 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" N 47 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 февраля 2012 года N 2-7-129, опубликованное в газете "Атамекен" N 8 (5587) от 18 февраля 2012 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Далабаев

Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 маусымдағы N 400 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2377 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 504 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 10.10.2016 № 504 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданында меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарының жалпы санының бес проценті мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және бір процент мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 7 ақпанында 2-7-129 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 18 ақпанда N 8 (5587) "Атамекен" газетінде жарияланған) N 47 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Далабаев