О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 17-136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 июня 2013 года N 2381. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2014 № 34-237
Сноска. Утратило силу решением  Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.05.2014 № 34-237.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2259, опубликовано в газете "Атамекен" N 4 (5436) от 19 января 2013 года, в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года  N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2330, опубликовано в газете "Атамекен" N 14 (5641) от 30 марта 2013 года, следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6752649" заменить на цифру "6890826";
"поступления трансфертов" цифру "5824422" заменить на цифру "5962599";
"целевые текущие трансферты" цифру "1399005" заменить на цифру "1598837";
"целевые трансферты на развитие" цифру "764437" заменить на цифру "702782"
2) "Затраты" цифру "6924073" заменить на цифру "7062250"
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства"
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии                        Кайрлыбаев Б.А
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района"                        Келдибекова Ляйля Каракучуковна

Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 17-136 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 13 маусымда N 2381 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29 мамырдағы 2014 № 34-237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.05.2014 № 34-237 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне (2012 жылдың 28 қаңтардағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2259 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 19 қаңтардағы N 4 (5436) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 15-116 шешіміне (2013 жылдың 15 наурыздағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2330 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 30 наурыздағы N 14 (5641) "Атамекен" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "6752649" саны "6890826" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "5824422" саны "5962599" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1399005" саны "1598837" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "764437" саны "702782" санына ауыстырылсын
2) "Шығындар" "6924073" саны "7062250" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін
4. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы                            Қайрлыбаев Б.Ә
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б
КЕЛІСІЛДІ
"Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы