О повышении базовых ставок земельного налога по Ескельдинскому району
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 26-148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2524. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-22
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-22.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года,Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель Ескельдинского района, утвержденного решением Ескельдинского районного маслихата от 30 января 2008 года N 9-55, повысить ставки земельного налога на 40 процентов установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Ескельдинского районого маслихата Алматинской области от 06.01.2016 № 61-344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2.Признать утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 30 марта 2010 года "Об установлении базовых ставок земельного налога по Ескельдинскому району" N 37-226 (зарегистрированного Управлением юстиции Ескельдинского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2-6-106 от 28 апреля 2010 года, опубликованного в газете Ескельдинского района "Жетісу Шұғыласы" за N 22 от 14 мая 2010 года).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Дуйсембинов
Секретарь маслихата К. Тастанбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налогового
управление по Ескельдинскому
району" Муликбеков Асхад Абенович

Ескелді ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 26-148 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда 2524 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-22 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 387-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 9-55 шешімімен бекітілген Ескелді ауданының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде, Салық Кодексінің 379, 381, 383–баптарында белгіленген жер салығының ставкалары автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, Ескелді ауданы бойынша 40 процентке жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 06.01.2016 № 61-344 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 наурыздағы "Ескелді ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын белгілеу туралы" N 37-226 (Ескелді аудандық Әділет басқармасында 2010 жылдың 28 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-9-106 нөмірімен тіркелген, 2010 жылы 22 мамырда Ескелді аудандық "Жетысу Шұғыласы" газетінің 22 нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4 .Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Дүйсембінов
Мәслихат хатшысы Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді аудандық салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Асхад Әбенұлы Мулкибеков