О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 05 июля 2013 года N 21-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июля 2013 года N 2397. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 33-7
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.08.2014 № 33-7.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2276, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 19 января 2013 года N 3-4),в решение Карасайского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 16-3 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 марта 2013 года N 2323, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 20 апреля 2013 года N 17), в решение Карасайского районного маслихата от 5 июня 2013 года N 19-3 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 июня 2013 года N 2389, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 5 июля 2013 года N 28), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "13548266" заменить на цифру "13903342",
в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "6169201" заменить на цифру "6524277", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3577445" заменить на цифру "3609672";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2591756" заменить на цифру "2914605";
2) "Затраты" цифру "14637184" заменить на цифру "14992260"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, рыночной структуры экономики и предпринимательства"

Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 шілдедегі N 21-3 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 шілдеде N 2397 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 33-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 33-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешімі(2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2276 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 19 қаңтарындағы "Заман жаршысы" газетінің N 3-4 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы N 16-3 шешімі (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2323 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 20 сәуірдегі "Заман жаршысы" газетінің N 17 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы N 19-3 шешімі (2013 жылғы 18 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2389 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 5 шілдедегі "Заман жаршысы" газетінің N 28 жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "13548266" саны "13903342" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6169201" саны "6524277" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3577445" саны "3609672" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "2591756" саны "2914605" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "14637184" саны "14992260" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін

3374
5
Налог на игорный бизнес
27266
08
Обязательные платежи,взимаемые за
совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу документов
уполномоченными на то государственными
органами или должностными лицами
173871
1
Государственная пошлина
173871
02
Государственная пошлина, взимаемая с
подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового
производства, заявлений (жалоб) по
делам особого производства, заявлений
о вынесении судебного приказа,
заявлений о выдаче дубликата
исполнительного листа, заявлений о
выдаче исполнительных листов на
принудительное исполнение решении
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов,заявлений о
повторной выдаче копий судебных актов,
исполнительных листов и иных
документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых в
суд исковых заявлений к
государственным учреждениям
150000
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского
состояния, а так же за выдачу
гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств
в связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов
гражданского состояния
9306
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов на право выезда
за границу на постоянное место
жительства и приглашение в Республику
Казахстан лиц из других государств, а
так же за внесение изменений в эти
документы
1768
06
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территорий РК визы к
паспортам иностранцев и лиц без
гражданства или заменяющим их
документам на право выезда из
Республики Казахстан и въезда в
Республику Казахстан
496
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов о приобретений
гражданство Республики, восстановление
гражданства Республики Казахстан и
прекращении гражданства Республики
Казахстан
3000
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
8600
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского служебного оружия
физических и юридических лиц (за
исключением холодного
охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного,
механических распылителей, аэрозольных
и других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими
веществами, пневматического оружия с

3374
5
Ойын бизнесіне салық
27266
08
Заңдық мәндi iс-әрекеттердi жасағаны және
(немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды адамдар
құжаттар бергені үшін алатын мiндеттi
төлемдер
173871
1
Мемлекеттiк баж
173871
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн
талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк
бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа
берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап
ету iстерi арыздарынан, ерекше
жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан
(шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы
өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын
беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк)
соттардың және шетелдiк соттардың
шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару
парағын беру туралы шағымдардың, сот
актiлерiнiң атқару парағының және өзге
де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру
туралы шағымдардан алынады
150000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және
азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан
бергенi үшiн мемлекеттiк баж
9306
05
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретiн
құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн
алынатын мемлекеттiк баж
1768
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе
оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн алынатын мемлекеттiк баж
496
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын
алу,Қазақстан Республикасының азаматтығын
қалпына келтіру және Қазақстан
Республикасының азаматтығын тоқтау туралы
құжаттарды ресiмдегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
3000
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
8600
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды,
белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс
қаруын, механикалық шашыратқыштарды,
көзден жас ағызатын немесе
тiтiркендiретiн заттар толтырылған
аэрозольдi және басқа құрылғыларды,