О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2321. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2014 года N 28-11
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.04.2014 N 28-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2267, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 11 января 2013 года N 2 (4627) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "4578894" заменить на цифру "4200049", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4487906" заменить на цифру "4109061", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1206788" заменить на цифру "812971";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1501141" заменить на цифру "1516113";
2) "затраты" цифру "4578894" заменить на цифру "4216855";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "83888" заменить на цифру "82917";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "6989" заменить на цифру "7960";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-83888" заменить на цифру "-99723";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "83888" заменить на цифру "99723".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Секретарь районного маслихата,
председатель сессии                        А.Досымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Коксуского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Амирсеитова Асел Базархановна

Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 12-2 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2321 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 28-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 28-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 1998 жылдың 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2267 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 11 қаңтардағы N 2 (4627) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "4578894" саны "4200049" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4487906" саны "4109061" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1206788" саны "812971" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1501141" саны "1516113" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4578894" саны "4216855" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "83888" саны "82917" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "6989" саны "7960" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-83888" саны "-99723" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "83888" саны "99723" санына ауыстырылсын.
2 Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудан мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы                            Ә.Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Әсел Базарханқызы Әмірсейітова