О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 ноября 2013 года N 2471. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2014 года N 28-11
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.04.2014 N 28-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2267, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 11 января 2013 года N 2 (4627), в решение Коксуского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 12-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата От 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года N 2321, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 29 марта 2013 года N 13 (4638), в решение Коксуского районного маслихата от 05 июня 2013 года N 15-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата От 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года N 2372, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 21 июня 2013 года N 24 (4649), в решение Коксуского районного маслихата от 04 июля 2013 года N 17-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 июля 2013 года N 2399, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 26 июля 2013 года N 29 (4654), в решение Коксуского районного маслихата от 19 августа 2013 года N 20-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 сентября 2013 года N 2439, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 13 сентября 2013 года N 36 (4661)) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 22-1 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 20 қарашада N 2471 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 28-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 28-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2267 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 11 қаңтардағы N 2 (4627) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-2 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2321 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы N 13 (4638) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-1 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2372 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 21 маусымдағы N 24 (4649) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-1 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2399 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 26 шілдедегі N 29 (4654) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-1 шешіміне (2013 жылғы 03 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2439 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 13 қыркүйектегі N 36 (4661) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "4283727" заменить на цифру "4409624", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4163739" заменить на цифру "4289636", в том числе:
"налоговые поступления" "107579" заменить на цифру "104828";
"неналоговые поступления" "8556" заменить на цифру "10890";
"поступления от продажи основного капитала" "3853" заменить на цифру "4270";
"целевые текущие трансферты" цифру "867544" заменить на цифру "956869";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1516218" заменить на цифру "1552790";
2) "затраты" цифру "4300533" заменить на цифру "4426430";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "82917" заменить на цифру "92785";
"бюджетные кредиты" цифру "90877" заменить на цифру "100745";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-99723" заменить на цифру "-109591";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "99723" заменить на цифру "109591".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           К. Карабасов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Коксуского отдела
экономики и бюджетного
планирования"                              Амирсеитова Асел Базархановна
08 ноября 2013 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 08 ноября 2013 года
N 22-1 "О внесении изменений в
решение Коксуского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года
N 11-1 "О районном бюджете
Коксуского района на
2013-2015 годы"
приложение 1
утвержденное решением
Коксуского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
N 11-1 "О районном бюджете
Коксуского района
на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Коксуского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) "кірістер" "4283727" саны "4409624" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4163739" саны "4289636" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "107579" саны "104828" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "8556" саны "10890" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "3853" саны "4270" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "867544" саны "956869" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1516218" саны "1552790" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4300533" саны "4426430" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "82917" саны "92785" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" "90877" саны "100745" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-99723" саны "-109591" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "99723" саны "109591" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Қарабасов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Әсел Базарханқызы Әмірсейітова
08 қараша 2013 жыл
Көксу ауданы мәслихатының
2013 жылғы 08 қарашадағы
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 22-1 шешіміне
1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 11-1 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Көксу ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I.Кірістер