О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 "О городском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 8 октября 2013 года № 19-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 октября 2013 года № 2024
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1860, опубликовано 2 января 2013 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «23 391 372» заменить цифрами «23 604 283»;
цифры «16 972 391» заменить цифрами «17 185 302»;
в подпункте 2) цифры «23 672 793» заменить цифрами «23 885 704».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қазанда № 2024 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1860 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «23 391 372» сандары «23 604 283» сандарымен ауыстырылсын;
«16 972 391» сандары «17 185 302» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «23 672 793» сандары «23 885 704» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Г. Мадимаров                               Б. Нарбаев
Приложение
к решению Таразского городского
маслихата № 19-6 от 8 октября 2013 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 10-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет города Тараз на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Ғ. Мадимаров                               Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 8 қазандағы
№ 19-6 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне
1-қосымша
Тараз қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3