О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 февраля 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 2013 года № 1892. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 1871 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 5 января 2013 года за № 1-2, 9 января 2013 года за № 3-4) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 2)
затраты цифры "7 550 580" заменить цифрами "7 577 004";
в подпункте 6)

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 14-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 1892 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1871 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада
шығындар "7 750 580" сандары "7 577 004" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада

используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "26 424".
2. Приложения 1 и 4 вышеназванного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата: Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" сандары "26 424" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы: Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының

700
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 464
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
19 464
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
21 323
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 705
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 618
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
60 225
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 332
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
34 567
006
Капитальные расходы государственного органа
120
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 206
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 743
004
Капитальные расходы государственного органа
280
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
115 965
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4 835
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 835
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 320
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 320
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 550
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
371
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 020
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 977
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 772
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов

700
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 464
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
19 464
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21 323
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 705
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
13 618
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
60 225
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 332
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
34 567
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
11 206
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 023
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 743
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
115 965
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4 835
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 835
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 320
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 320
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26 441
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 550
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
371
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 020
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 977
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 772
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

425
007
Капитальные расходы государственного органа
1 780
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 392
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 392
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
60 937
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
60 937
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
33 837
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25 000
015
Капитальные расходы государственного органа
2 100
12
Транспорт и коммуникации
310 072
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
77 667
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
77 667
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
232 405
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
232 405
13
Прочие
152 148
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
67 135
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
67 135
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14 228
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
14 098
007
Капитальные расходы государственного органа
130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
41 135
013
Капитальные расходы государственного органа
150
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 500
14
Обслуживание долга
5
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5

425
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 780
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 392
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 392
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
60 937
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
60 937
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
33 837
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100
12
Көлiк және коммуникация
310 072
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
77 667
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
77 667
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232 405
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
232 405
13
Басқалар
152 148
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
67 135
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
67 135
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14 228
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 098
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 785
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 135
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
24 500
14
Борышқа қызмет көрсету
5
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5