О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 июля 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июля 2013 года № 1972
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1870, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2013 года № 6-7) внести изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 026 045» заменить цифрами «6 065 606»;
цифры «5 297 488» заменить цифрами «5 337 049»;
в подпункте 2):

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 18-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 1972 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1870 болып тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтарында № 6-7 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 026 045» деген сандар «6 065 606» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 297 488» деген сандар «5 337 049» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры «6 184 374» заменить цифрами «6 223 935».
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Н. Тыныбеков                               Ж. Айтаков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 18-2 от 15 июля 2013 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 12-3 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

«6 184 374» деген сандар «6 223 935» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Н. Тыныбеков                               Ж. Айтақов
Жуалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 18-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

35 153
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 181
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
166 671
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
217 326
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192 453
002
Программа занятости
30 500
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 776
005
Государственная адресная социальная помощь
13 000
006
Оказание жилищной помощи
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 925
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 114
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 523
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
84 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 607
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 873
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 507
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
764
021
Капитальные расходы государственного органа
602
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
645 011
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 925
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
23 925
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
67 037
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
65 704
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

35 153
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 181
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
166 671
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
217 326
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192 453
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
30 500
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 776
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13 000
006
Тұрғын үй көмегі
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 925
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 114
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 523
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
84 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 607
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 873
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 507
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
764
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
602
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
645 011
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 925
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
23 925
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
67 037
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
65 704
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға

452
Отдел финансов района (города областного значения
5 242
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5 242
08
Используемые остатки бюджетных средств
158 329
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 18-2 от 15 июля 2013 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 12-3 от 20 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа
на 2013 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001. «Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 242
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5 242
7
Қарыздар түсімі
46 737
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
158 329
Жуалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 18-2 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 5 қосымшаа
2013 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік
бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарлама атауы
001. «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

040. «Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
014. «Организация водоснабжения населенных пунктов»
009. «Обеспечение санитарии населенных пунктов»
011. «Благоустройство и озеленение населенных пунктов»
008. «Освещение улиц в населенных пунктах»
022. «Капитальные расходы государственного органа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области»

040. «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру»
014. «Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру»
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011. "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008. «Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру»
022. «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары»
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі