О внесении изменений в постановление акимата Кордайского района от 25 января 2013 года № 3 "Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 26 апреля 2013 года № 404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 мая 2013 года № 1946. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13.01.2014 № 1.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение «Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы» утвержденное постановлением акимата Кордайского района от 25 января 2013 года № 3 «Об организации общественных работ на 2013 год» (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов 19 февраля 2013 года за № 1890, опубликованное в газете «Кордайский маяк» 23 февраля 2013 годы № 29-30) нижеследующие изменения:
в указанном приложении:
в пункте 1 цифры «5» заменить цифрами «10»;
в пункте 2 цифры «12» заменить цифрами «13»;
в пункте 5 цифры «6» заменить цифрами «7»;
в пункте 8 цифры «7» заменить цифрами «8»;
в пункте 17 цифры «5» заменить цифрами «8»;
в пункте 19 цифры «7» заменить цифрами «9»;
в пункте «Всего» цифры «163» заменить цифрами «176».
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата Кордайского района» (Баян Назикеевна Карамолдаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Джамангозова Бейкута Тилебалдиевича.
Аким района                                Б. Байтоле

"2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 404 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 мамырдағы № 1946 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 13.01.2014 № 1 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қордай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 3 қаулысымен бекітілген «Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс» (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 19 ақпанында № 1890 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 ақпандағы № 29-30 «Қордай шамшырағы» газетінде жарияланған) қосымшасына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қосымшаның:
1-ші тармағындағы «5» деген сандар «10» деген сандармен ауыстырылсын;
2-ші тармағындағы «12» деген сандар «13» деген сандармен ауыстырылсын;
5-ші тармағындағы «6» деген сандар «7» деген сандармен ауыстырылсын;
8-ші тармағындағы «7» деген сандар «8» деген сандармен ауыстырылсын;
17-ші тармағындағы «5» деген сандар «8» деген сандармен ауыстырылсын;
19-ші тармағындағы «7» деген сандар «9» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген тармағындағы «163» деген сандар «176» деген сандармен ауыстырылсын.
2. «Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Баян Назикеевна Қарамолдаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейқұт Тілебалдыұлы Жамангозовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Байтөле