О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 31 мая 2013 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 июня 2013 года № 1958
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 13-2 от 15 мая 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3» «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1940) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866, опубликовано 11,16 января 2013 года в газете «Меркенский вестник» за № 5,6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5982793» заменить на цифры «5986526»;
цифры «1124508» заменить на цифры «1117641»;
цифры «5683» заменить на цифры «9433»;
цифры «12600» заменить на цифры «12850»;
цифры «4840002» заменить на цифры «4846602»;
в подпункте 2):
цифры «6047469» заменить на цифры «6051202»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2013 жылғы 31 мамырдағы № 15-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 маусымда № 1958 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылдың 15 мамырдағы № 13-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1940 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1866 болып тіркелген, 2013 жылғы 11,16 қаңтардағы, № 5,6 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5982793» сандары «5986526» сандарымен ауыстырылсын;
«1124508» сандары «1117641» сандарымен ауыстырылсын;
«5683» сандары «9433» сандарымен ауыстырылсын;
«12600» сандары «12850» сандарымен ауыстырылсын;
«4840002» сандары «4846602» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6047469» сандары «6051202» сандарымен ауыстырылсын;

2. Приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Н. Койшыманова                             И. Ахметжанов

2. Аталған шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және  5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Н. Қойшыманова                             І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
31 мамырдағы 2013 жылғы

7475
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7950
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15877
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12827
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6366
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96928
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
6075
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6075
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7258
003
Капитальные расходы государственного органа
300
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2900
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8540
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8540
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64355
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64355
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36559
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36559
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10059
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, посельков и иных сельских населенных пунктов
26000
015
Капитальные расходы государственного органа
500
12
Транспорт и коммуникации
295721
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7475
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7950
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28704
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15877
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
12827
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
6866
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6366
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96928
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
6075
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6075
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17958
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7258
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2900
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8540
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8540
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64355
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64355
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36559
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36559
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10059
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
26000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
12
Көлік және коммуникация
295721
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
3187
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3187
Используемые остатки бюджетных средств
69676
Приложение 2 к решению № 15-3
маслихата Меркенского района
от 31 мая 2013 года
Приложение № 5 к решению № 10-3
маслихата Меркенского района
от 21 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2013 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов
008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
Актоганский сельский округ

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3187
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3187
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
69676
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 15-3 шешіміне 2 - қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне № 5 - қосымша
2013 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтар
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001.
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005.
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014.
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
008.
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009.
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Ақтоған ауылдық округі