Об установлении размера единых ставок фиксированного налога
Решение 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 февраля 2013 года N 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2013 года N 2223. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 278
Сноска. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17.05.2018 года № 278 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Тіркелген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін тағайындау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 15 ақпандағы N 159 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда N 2223 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 278 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 17.05.2018 № 278 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения, расположенных в городе Сарани и поселке Актас, согласно приложения.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қаласы мен Ақтас кентінде орналасқан салық салынатын объектілер бірлігіне тіркелген салық мөлшерлемесінің көлемі қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. В связи с принятием данного решения, признать утратившим силу решение N 518 "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного налога" от 23 декабря 2010 года (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-7-116 от 30 декабря 2010 года, опубликовано в газете "Саран газеті" 31 декабря 2010 года N 42).
3. В связи с принятием данного решения, признать утратившим силу решение N 677 "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 518 "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного налога" 44 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2011 года (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-7-131 от 20 января 2012 года, опубликовано в газете "Спутник" 8 марта 2012 года N 10).

2. Осы шешім қабылдануына байланысты, 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Белгіленген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 518 шешімінің күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-7-116, 2010 жылы 30 желтоқсанда, 2010 жылы 31 желтоқсандағы N 42 "Саран газеті" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімнің қабылдануына байланысты, Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы 44 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының" Белгіленген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 518 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 677 шешімінің күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестірінің тіркеу нөмірі 8-7-131, 2012 жыл 20 қаңтар, "Спутник" газетінде 2012 жылы 8 наурызда N 10 жарияланған).