О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XVI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 14 февраля 2013 года N 16/117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2013 года N 2164. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2066, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 48 (281) от 28 декабря 2012 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "4005703" заменить цифрами "4031891";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 26188";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "26188";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "26188";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының XVI сессиясының 2013 жылғы 14 ақпандағы N 16/117 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2164 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2066 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 48 (281) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"4005703" сандары "4031891" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 26188" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "26188" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "26188" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.