Об организации общественных работ по городу Кызылорда на 2013 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 06 марта 2013 года N 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 марта 2013 года за N 4423. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорды Кызылординской области от 17 января 2014 года N 1513
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорды Кызылординской области от 17.01.2014 N 1513.
В соответствии со статьей 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определит спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р. Рустемову.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 26 декабря 2008 года N 848 "Об активных формах содействия занятости населения города Кызылорды" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-107).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды                         Н. Налибаев
Приложение
к постановлению
акимата города Кызылорда

2013 жылға Қызылорда қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 06 наурыздағы N 22 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 26 наурызда N 4423 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкiмдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 1513 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қалалық әкiмдігінің 17.01.2014 N 1513 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.
3. "Қызылорда қаласы халқын белсендi жұмыспен қамтудың түрлерi туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 848 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-1-107 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 6-7(600-601) "Ақмешiт ақшамы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Р. Рүстемовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі                  Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің

от "06" марта 2013 года N 22
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы
N Наименование организации Виды работы Объемы и конкретные условия общественных работ Размер заработной платы на одного человека Источник финансирования Спрос на общественные работы Предложение на общественные работы
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кызылорды"
обработка, размножение и рассылка документов

2013 жылғы "06" наурыздағы N 22
қаулысына қосымша
2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N Мекемелердің атауы Жұмыс түрлері Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары Бір адамға төленетін еңбекақы мөлшері Қаржыландыру көзі Қоғамдық жұмыстарға сұраныс Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс
1
"Қызылорда қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

1500-2000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
30
30
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Тасбогет"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
6
6
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 800-1000 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
94
94
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Белкуль"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
65
65
4
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Кызылжарма"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
70
70
5
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Акжарма"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
45
45
6
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа "Косшынырау"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
75
75
7
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Кызылозек"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
80
80
8
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Аксуат"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
70
70
9
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Талсуат"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 450-500 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
30
30
10
Государственное учреждение "Аппарат акимат аульного округа Карауылтобе"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 450-500 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
45
45
11
Кызылординский областной филиал Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
обработка, размножение и рассылка документов

1500-2000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
2
"Тасбөгет кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
6
6
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
800-1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
94
94
3
"Белкөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
65
65
4
"Қызылжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 мың дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
70
70
5
"Ақжарма" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500-2000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
45
45
6
"Қосшыңырау" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
75
75
7
"Қызылөзек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
80
80
8
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
70
70
9
"Талсуат" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
айналаны көркейту және көгалдандыру
450-500 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
10
"Қарауылтөбе ауылдық окургі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
450-500 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
45
45
11
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

1500-2000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
25
25
12
Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защите населения Республики Казахстан по Кызылординский области"
обработка, размножение и рассылка документов
1500-1800 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
13
Государственное учреждение "Городской отдел занятости и социальных программ"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
30
30
14
Государственное учреждение "Центр занятости города Кызылорда"
обработка, размножение и рассылка документов
800-1000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
15
Республиканское государственное учреждение "Управление по делам обороны города Кызылорда" Министерства обороны Республики Казахстан
обработка, размножение и рассылка документов
Рассылка 1200-1500 штук повесток.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
90
90
16
Государственное учреждение "Республика Казахстан Министерства внутренних дел департамент внутренних дел Кызылординской области "Управление внутренних дел города Кызылорда"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
90
90
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
25
25
17
Государственное учреждение "Аппарат городского маслихата"
обработка, размножение и рассылка документов
800-1000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
18
Государственное учреждение "Кызылординский городской отдел экономики и бюджетного планирования"
работы по озеленению и санитарной очистке

1500-2000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
12
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500-1800 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
13
"Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
14
"Қызылорда қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттiк мекемесi
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
800-1000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
15
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Қызылорда қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1200-1500 шақыру қағазын тарату.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
90
90
16
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті "Қызылорда қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
90
90
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
17
"Қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
800-1000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
18
"Қызылорда қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары

посадка, побелка 450-500 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
12
12
19
Государственное учреждение "Территориальный центр по обслуживания пенсионеров и инвалидов"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
20
Государственное учреждение "Управления по чрезвычайным ситуациям города Кызылорды Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординский области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
21
Государственное учреждение "Городской отдел земельных отношений"
обработка, размножение и рассылка документов
1500-1600 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
18
18
22
Государственное учреждение "Городской отдел образования"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
20
20
23
Государственное учреждение "Кызылординская областная специализированная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан управления культуры Кызылординской области"
содействие в работе библиотек, переплет книг, документации, реставрация книг
600-800 штук книг.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
24
Государственное учреждение "Кызылординский городской отдел внутренней политики"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
25
Государственное учреждение "Городской отдел сельского хозяйства"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
20
20
26
Государственное казенное предприятия "Городской Дом культуры, клубов и народных коллективов"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
25
25
27
Государственное учреждение "Кызылординский городской отдел ветеринарии"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
6
6
28
Государственное учреждение "Городской отдел финансов"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
29
Государственное учреждение "Центр социальной адаптации детей и подростков с проблемами в развитии N 2 в городе Кызылорде"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
30
Государственное учреждение "Городской отдел жилищной инспекции"
обработка, размножение и рассылка документов

450-500 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
12
12
19
"Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
20
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаментінің Қызылорда қаласы Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
21
"Қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500-1600 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
18
18
22
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
20
20
23
"Қызылорда облысының мәдениет басқармасының Қызылорда облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнаулы кітапхана" мемлекеттік мекемесі
кітапханаларға көмектесу кітаптарды, құжаттаманы түптеу, кітаптарды қайта қалпына келтіру
600-800 дана кітап түптеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
24
"Қызылорда қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
25
"Қалалық ауылшаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
20
20
26
"Қалалық мәдениет Үйі, клубтары және халықтық ұжымдар" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
27
"Қызылорда қалалық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
6
6
28
"Қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
29
"Қызылорда қаласындағы "N 2 дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді сауықтыру мен әлеуметтік бейімдеу орталығы" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
30
"Қалалық тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

1200-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
25
25
31
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
обработка, размножение и рассылка документов
1500-2000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
30
30
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1800-2500 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
310
310
32
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника N 6" Управление здравоохранение Кызылординской области"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-650 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
20
20
33
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "городская поликлиника N 1" Управление здравоохранение Кызылординской области"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-650 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
34
Государственное учреждение "Городская централизованная библиотечная система"
содействие в работе библиотек, переплет книг, документации, реставрация книг
1000-1200 штук книг.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
35
Государственное учреждение "Центр информационных технологий" аппарата акима Кызылординской области"
обработка, размножение и рассылка документов
1500-1600 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
36
Государственное учреждение "Городской отдел архитектуры и градостроительства"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
40
40
37
Государственное учреждение "Управление архивов и документации Кызылординской области"
содействие в работе архивных учреждений, переплет документов, реставрация книг

1200-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
31
"Қалалық тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500-2000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1800-2500 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
310
310
32
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "N 6 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-650 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
20
20
33
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "N 1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-650 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
34
"Қалалық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі
кітапханаларға көмектесу кітаптарды, құжаттаманы түптеу, кітаптарды қайта қалпына келтіру
1000-1200 дана кітап түптеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
35
"Қызылорда облысы әкімі аппаратының "Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500-1600 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
36
"Қалалық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
40
40
37
"Қызылорда облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

2000-2500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
38
Государственное учреждение "Детский психоневрологический дом-интернат Управления координации занятости и социальных программ Кызылординской области"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
39
Государственное учреждение "Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
40
Государственное учреждение "Главная транспортная прокуратура" "Кызылординская транспортная прокуратура"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
6
6
41
Государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики Кызылординской области"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
42
Государственное учреждение "Инспекция финансового контроля по Кызылординской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
43
Государственное учреждение "Управление юстиции города Кызылорды Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов
1800-2000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
25
25
44
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Кызылорда" налогового Департамента по Кызылординский области налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
обработка, размножение и рассылка документов

2000-2500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
38
"Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Балаларға арналған психоневрологиялық интернат үйі" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
39
"Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар Министрлігінің Оңтүстік өңірлік аэромобильдік жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
40
"Бас көлік прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі "Қызылорда көлік прокуратурасы"
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
6
6
41
"Қызылорда облыстық жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекеме
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
42
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
43
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Қызылорда облысы әділет Департаментінің Қызылорда қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1800-2000 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
44
Қазақстан Республикасы қаржы министрлігі салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша салық Департаментінің "Қызылорда қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

1000-1200 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
45
Государственное учреждение "Казахская средняя школа N 187 имени Мустафа Шокая"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
4
4
46
Государственное учреждение "N 217 средняя школа имени Шалгимбаева"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
6
6
47
Государственное учреждение "N 197 казахская средняя школа"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
4
4
48
Государственное учреждение "N 257 средняя школа
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
49
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр по развитию народного творчества и культурно-продюсерской деятельности управление культуры Кызылординский области"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600-800 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
50
Государственное учреждение "Канцелярия Кызылординского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)"
обработка, размножение и рассылка документов
2500-3000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
78
78
51
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Кызылорда Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области
обработка, размножение и рассылка документов
1200-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
52
Государственное учреждение "Городской отдел культуры и развития языков"
обработка, размножение и рассылка документов
800-1000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
8
8
53
Государственное учреждение "Городской отдел предпринимательства"
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
14
14
54
Государственное коммунальное казенное предприятие детский оздоровительный лагерь "Сырдария"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 800-1000 штук деревьев, уборка территорий. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
55
Государственное учреждение "Реабилитационный центр для инвалидов" Управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 800-1000 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
56
Государственное казенное предприятие "Городской парк культуры и отдыха"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 800-1000 штук деревьев, уборка территорий. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
57
Государственное учреждение "Специальная коррекционная школа-интернат N 7"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
4
4
58
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Қызылордатеплоэлектроцентр"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500-600 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
55
55
59
Филиал Государственного учреждения "Центр судебной экспертизы" Министерства Юстиции Республики Казахстан" институт судебной экспертизы по Кызылординской области (г. Кызылорда)
обработка, размножение и рассылка документов
1000-1500 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
60
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Кызылординской области
обработка, размножение и рассылка документов

1000-1200 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
45
"N 187 Мұстафа Шоқай атындағы қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
46
"N 217 Шалғынбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
6
6
47
"N 197 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекеме
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
48
"N 257 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
49
Қызылорда облысының мәдениет басқармасының Қызылорда облыстық халық шығармашылығын дамыту және мәдени-продюсерлік орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600-800 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
50
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы соттарының қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппаратының) Қызылорда облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
2500-3000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
78
78
51
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Қызылорда қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1200-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
52
"Қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
800-1000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
8
8
53
"Қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
14
14
54
"Сырдария" балаларды сауықтыру лагері мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
800-1000 дана ағаш егу, әктеу, айналаны тазалау.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
55
Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
800-1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
56
"Қалалық мәдени-демалыс паркі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
800-1000 дана ағаш егу, әктеу, айналаны тазалау.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
57
"N 7 арнаулы түзету мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
58
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылордажылуэлектрорталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500-600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
55
55
59
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Сот сараптамасы орталығы" мемлекеттік мекемесінің филиалы Қызылорда облысы бойынша сот сараптама Институты (Қызылорда қ.)
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1500 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
60
Қызылорда облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық Мемлекеттік кәсіпорынның филиалы
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату