Об утверждении тарифа на вывоз твердых бытовых отходов
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2013 года № 17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 июня 2013 года № 4464. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2017 года № 85-13/3
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 22.05.2017 № 85-13/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф на вывоз твердых бытовых отходов благоустроенных жилых домов в размере 120 тенге в месяц с одного человека.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XVII сессии Кызылординского
городского маслихата М. Каримбаев
Исполняющий обязанности
секретаря Кызылординского
городского маслихата М. Баекеев

Тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету тарифін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 мамырдағы № 17/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 20 маусымда № 4464 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 85-13/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.05.2017 № 85-13/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрмыстық қатты қалдықтарды айына әкету тарифі жабдықталған тұрғын үйлерден-бір адамға 120 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс
XVII сессиясының төрағасы М. Кәрімбаев
Қызылорда қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы М. Баекеев