Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 21 января 2013 года N 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 февраля 2013 года N 4411. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 22 января 2014 года N 10-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 22.01.2014 N 10-қ.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 8 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 4411 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы N 10-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 22.01.2014 N 10-қ қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы на 2013 год согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 20-бабының 5-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.