Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 10 июня 2013 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2013 года № 4467. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 06 мая 2016 года № 244
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 06.05.2016 № 244 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере пяти процентов.
3. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента.
4. Признать утратившим силу постановление акимата района от 20 июня 2011 года N 16 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и лиц, освободившихся из мест лишения свободы в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в департаменте юстиции области 11 июля 2011 года за N 10-5-161, официально опубликованным в газете "Қармақшы таңы" 30 июня 2011 года за N 66).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Кошалакова.
6. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Имандосов М.

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 140 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 маусымда № 4467 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 244 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 06.05.2016 № 244 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына бес проценті мөлшерінде квотасы белгіленсін.
3. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарын бір проценті мөлшерінде квотасы белгіленсін.
4. "Қармақшы ауданында мүгедектер мен бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 20 маусымдағы N 16 аудан әкімдігі қаулысының (облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде N 10-5-161 тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінде 2011 жылы 30 шілдеде N 66 ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қошалақовқа жүктелсін.
6. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Имандосов