О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18 июля 2013 года N 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 августа 2013 года за N 4487. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2013 года N 109 "О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4382, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" от 16 января 2013 года N 4, от 19 января 2013 года N 5, от 23 января 2013 года N 6, от 26 января 2013 года N 7, от 30 января 2013 года N 8) следующие изменения и дополнения:
пункте 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 513 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 026 602 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 031 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 475 249 тысяч тенге;
2) затраты – 5 557 386 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 132 444 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 146 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -130 052 тысяч тенге;
поступление займов - 146 285 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі N 22-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 тамызда N 4487 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі N 109 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4382 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 6 2013 жылғы 26 қаңтардағы N 7, 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12,  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 513 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 026 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8031 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 475 249 мың теңге;
2) шығындар – 5 557 386 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 132 444 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 146 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -130 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 130 052 мың теңге;
қарыздар түсімі - 146 285 мың теңге;

погашение займов - 16 233 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 46 519 тысяч тенге.";
пункте 1-4 изложить в новой редакции:
"1-4. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по по подклассу "Налоги на имущество" на 112 277 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 1-6 и 1-7 следующего содержания:
"1-6. Уменьшить с годового прогноза дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности" на 110 тысяч тенге и перевести указанную сумму в подкласс "Прочие налоги.";
1-7. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2013 год направить на следующие бюджетные программы:
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" 9 952 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 6 614 тысяч тенге;
дополнить пунктами 7-3 и 7-4 следующего содержания:
"7-3. Учесть, что сокращен целевой текущий трансферт предусмотренный на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев в бюджете района на 2013 год за счет средств областного бюджета на 1 371 тысяч тенге.";
"7-4. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на проведение семинар-тренингов для психологов организаций образования 833 тысяч тенге;
дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 3 783 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов 8 994 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1.Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты в следующих размерах:

қарыздарды өтеу - 16 233 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 46 519 мың теңге.";
1-4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы 112 277 мың теңгеге көбейтілсін.
мынадай мазмұндағы 1-6 және 1-7-тармақтармен толықтырылсын:
"1-6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар" ішкі сыныбынан 110 мың теңге азайтылып, аталған сома "Басқа да салықтар" ішкі сыныбына ауыстырылсын;
1-7. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 9 952 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi" деген бюджеттік бағдарламаға 6 614 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7-3 және 7-4-тармақтармен толықтырылсын:
"7-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке берілген ағымдағы нысаналы трансферттерден 1 371 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін;
7-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының психологтарына семинар-тренингін өткізу үшін 833 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 8-3-тармақпен толықтырылсын:
"8-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 3 783 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға 8 994 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:

бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 16 460 тысяч тенге.".
приложение 1579 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Р.Досмагамбетову) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель ХХІІ-сессии
Жалагашского районного
маслихата                                     БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                           СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 16 460 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1579-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Р.Досмагамбетов) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
ХХІІ-сессиясының төрағасы               А. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                    К. СҮЛЕЙМЕНОВ

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
237455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
27875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11700
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Оказание жилищной помощи
13200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19816
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий Республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34902
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
65586
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19444
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29357
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
685
021
Капитальные расходы государственного органа
694
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1606361
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15413
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
208600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
237455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11700
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегі
13200
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19816
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34902
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
65586
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
19444
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29357
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
685
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
694
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1606361
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15413
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
208600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

16233
452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16233
8
Используемые остатки бюджетных средств
46519
1
Свободные остатки бюджетных средств
46519
01
Свободные остатки бюджетных средств
46519
Приложение 2
к решению Жалагашского районного
маслихата от "18" июля 2013 года N 22-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и аульных округов на 2013 год
тыс.тенге
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1
Аппарат акима
поселка Жалагаш

16233
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16233
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
46519
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
46519
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
46519
2013 жылғы "18" шілдедегі N 22-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
2-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
мың теңге
Р/с
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

маслихата от "18" июля 2013 года N 22-2
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год
Наименование Сумма тыс.тенге
Всего
147260
Содержание вновь вводимых санаторных детских садов
39661
Содержание инспекторов по охране прав детей в организациях образования
821
Выплата материальной помощи отдельным категориям граждан

2013 жылғы "18" шілдедегі N 22-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
3-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы Сомасы мың теңге
Барлығы
147260
Жаңадан іске қосылатын санаторлық балабақшаны ұстау
39661
Білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторларды ұстау
821
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына бір жолғы әлеуметтік көмек

12463
Содержание вновь вводимых объектов культуры
4947
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
85449
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
3086
Проведение семинар-тренингов для психологов организаций образования
833
Приложение 4
к решению Жалагашского районного
маслихата от "18" июля 2013 года N 22-2
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2013 год
Наименование Сумма тыс.тенге
Всего

12463
Жаңадан іске қосылатын мәдениет объектілерін ұстау
4947
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізу
85449
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
3086
Білім беру ұйымдарының психологтарына семинар-тренингін өткізу
833
2013 жылғы "18" шілдедегі N 22-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
4-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы мың теңге
Барлығы

371485
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45827
Реализации мер социальной поддержки специалистов
15600
Предоставление специальных социальных услуг
8002
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147731
Реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
55567
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11250
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
35743
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
12576
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
30195
Увеличение штатной численности местных исполнительных органов
8994

371485
Эпизоотияға қарсы шараларды жүргізу
45827
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
15600
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
8002
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
147731
Қазақстан Республикасының білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
55567
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеу
11250
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
35743
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудың өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
12576
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру
30195
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайту
8994