О внесении изменений в решение очередной XII сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2013 года N 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2013 года за N 4567. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 января 2014 года N 03-11/15)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.01.2014 N 03-11/15).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 января 2013 года N 4381, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2013 года N4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 4 927 042 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 171 568 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 36 013 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 11 707 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2 707 754 тысяч тенге";
подпунт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты – 5 925 332 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 115 298 тысяч тенге";
бюджетные кредиты – 127 228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 930 тысяч тенге";
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"сальдо от операций с финансовыми активами – 98 713 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 98 713 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (- 1 212 302) тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 212 302 тысяч тенге".

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті XII сессиясының N 96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 189 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда N 4567 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 03-11/15 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 27.01.2014 N 03-11/15 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4381 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4 927 042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 171 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36 013 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 707 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 707 754 мың теңге";
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар –5 925 332 мың теңге";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 115 298 мың теңге";
бюджеттік кредиттер - 127 228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 930 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 98  713 мың теңге,оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 98 713 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
1–тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1 212 302) мың теңге";
1–тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 212 302 мың теңге".

Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель
очередной ХХV сессии
районного маслихата               М.Бисенов
Секретарь
районного маслихата               Б.Маншарипов
приложение – 1
к решению очередной ХХV сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года N 189
приложение – 1
к решению очередной ХІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года N 96
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың
кезекті ХХV сессиясының
төрағасы:                  М.Бисенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:                   Б.Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
кезекті ХХV сессиясының N189 шешіміне
1 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті ХІІ сессиясының N96 шешіміне
1 - қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы