О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 августа 2013 года № 20/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 сентября 2013 года № 2289
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 16 августа 2013 года № 12/172 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2288), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2192 от 10 января 2013 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 18 марта 2013 года за № 11) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 593 982 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 982 648 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 221 802 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 254 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 373 278 тысячи тенге;
2) затраты – 12 908 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 314 704 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314 704 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «45,5» заменить цифрами «48,4»;
в подпункте 4):
цифры «45,5» заменить цифрами «49,0»;
в пункте 5:
подпункты 7) и 8) изложить в новой редакции:
«7) социальную помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы № 20/166 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 қыркүйекте № 2289 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/172 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2288 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтардағы № 2192 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 наурыздағы № 11 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін,оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 12 593 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 982 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 221 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 254 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 373 278 мың теңге;
2) шығындар – 12 908 686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 314 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314 704 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшасындағы:
«45,5» саны «48,4» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
«45,5» саны «49,0» санымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
7) және 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«7) ауылды елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмекке;

8) установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих занимающихся этими видами деятельности в городских условиях;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
Секретарь городского
маслихата                               С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Вр.и.о.руководителя государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
К.Кожимова

8) ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін;»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қалалық Мәслихат
хатшысы                                 С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі басшысының
у.м.а. Қ.Қожимова

2. ЗАТРАТЫ
12 908 686
01
Государственные услуги общего характера
247 399
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17 886
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 600
002
Создание информационных систем
286
122
Аппарат акима района (города областного значения)
90 442
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89 242
002
Создание информационных систем
1 200
Аппарат акима села Тенге
49 021
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
49 021
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 296
022
Капитальные расходы государственного органа
550
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 175
Аппарат акима села Кызылсай
30 342
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
30 342
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
22 855
022
Капитальные расходы государственного органа
732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 755
Аппарат акима поселка Рахат
11 058
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 058
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 416
022
Капитальные расходы государственного органа
1 642
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25 742
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 882
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 350
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
510
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 908
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)

2. ШЫҒЫНДАР
12 908 686
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
247 399
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17 886
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 600
002
Ақпараттық жүйелер құру
286
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
90 442
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89 242
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
Теңге селосы әкімінің аппараты
49 021
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
49 021
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 296
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 175
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
30 342
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
30 342
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 855
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 755
Рахат кенті әкімінің аппараты
11 058
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 058
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 416
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 642
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25 742
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 882
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 350
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
510
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 908
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 642 577
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 642 577
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
616 045
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
576 583
002
Программа занятости
289 667
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 239
005
Государственная адресная социальная помощь
27 004
006
Оказание жилищной помощи
51 555
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
152 869
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 789
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 247
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 196
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 017
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 140
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 922
021
Капитальные расходы государственного органа
1 600
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 096 055
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10 923
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10 923
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
227 493
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
8 804
028
Развитие коммунального хозяйства
135 560
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
83 129
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 446 505
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
47 930
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 642 577
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 642 577
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
616 045
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
576 583
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
289 667
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 239
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 004
006
Тұрғын үй көмегі
51 555
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
152 869
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 789
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 247
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 196
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 017
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 140
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 322
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 922
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 096 055
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 923
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 923
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
227 493
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
8 804
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
135 560
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
83 129
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 446 505
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
47 930
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу