Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 102 в городе Тобыл Костанайского района
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4316. Заголовок - в редакции постановления акимата Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 128. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Костанайской области от 01.04.2020 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 102 в городе Тобыл Костанайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Костанайской области от 01.04.2020 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_____________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан"
_____________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года № 448
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 102 в городе Тобыл Костанайского района

Қостанай ауданының Тобыл қаласындағы № 102 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 448 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4316 болып тіркелді. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 128 қаулысымен. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 01.04.2020 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай ауданының Тобыл қаласындағы № 102 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 01.04.2020 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 448 қаулысына қосымша
Қостанай ауданының Тобыл қаласындағы № 102 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары

Сноска. Заголовок приложения - в редакции постановления акимата Костанайской области от 01.04.2020 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наиме-
нование
источ-
ника
водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина
№ 102
Радиус
- 30 метров
0,283
гектара
Длина 347
– метров
Макси-
мальная
ширина –
33 метра
1
гектар
Длина – 978
метров
Максимальная
ширина – 590
метров
53,6
гектара
Примечание: исключено постановлением акимата Костанайской области от 01.04.2020 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 01.04.2020 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 102 ұңғыма
Радиусі – 30 метр
0,283 гектар
Ұзындығы – 347 метр Барынша ені –
33 метр
1 гектар
Ұзындығы – 978 метр Барынша ені – 590 метр
53,6 гектар
Ескерту: алынып тастады - Қостанай облысы әкімдігінің 01.04.2020 № 128 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).