О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 19 апреля 2013 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 апреля 2013 года № 4106
В соответствии со статьей 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20816210,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14243264,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 42000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1161100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5369846,0 тысяч тенге;
2) затраты 21608037,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 160935,0 тысяч тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
депутат по
избирательному округу № 12                 С. Блок
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
________ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
___________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 135 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 сәуірде № 4106 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20816210,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14243264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 42000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1161100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5369846,0 мың теңге;
2) шығындар – 21608037,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2013 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 160935,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 12 сайлау
округі бойынша депутаты                    С. Блок
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы
әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Н. Дорошок
Мәслихаттың