О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 16 октября 2013 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 октября 2013 года № 4261. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 января 2014 года № 8)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27.01.2014 № 8).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3960, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1537950,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 153673,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 13212,2 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11102,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1359962,9 тысяча тенге;
2) затраты – 1540925,9 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22483,7 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26915,9 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4432,2 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25459,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25459,5 тысяча тенге.";
абзац пятнадцатый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме – 7122,4 тысяча тенге.";
пункт 2-1 указанного решение изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, из них:
на содержание и укрепление материально-технической базы организаций образования – 19500,0 тысяча тенге.";
пункт 4 указанного решение изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы № 168 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қазанда № 4261 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 8 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 27.01.2014 № 8 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1537950,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 153673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13212,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11102,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1359962,9 мың теңге;
2) шығындар – 1540925,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22483,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 26915,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 4432,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25459,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25459,5 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 2-тармағының он бесінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 7122,4 мың теңге сомасында;
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарын ұстау және материалдық–техникалық базасын нығайту үшін – 19500,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын: