О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 11 июля 2013 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июля 2013 года № 4206. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 января 2014 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.01.2014 № 22).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3968, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 5092212,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2188495,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7292,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 29297,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2867128,7 тысяч тенге;
2) затраты - 5127885,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 64891,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 72702,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7810,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -100563,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100563,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 67636,7 тысяч тенге.";
пункты 910 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 18954,0 тысячи тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2566,0 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 120 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 4206 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 22 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.01.2014 № 22 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3968 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 5092212,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2188495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7292,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 29297,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2867128,7 мың теңге;
2) шығындар - 5127885,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64891,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 72702,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7810,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -100563,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100563,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге республикалық бюджеттен 67636,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 910-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 18954,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2566,0 мың теңге сомасында.

10. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 34464,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 23-323-423-5 следующего содержания:
"23-3. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020 в сумме 23471,0 тысяча тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 12331,0 тысяча тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 5672,0 тысячи тенге;
на молодежную практику в сумме 3573,0 тысячи тенге;
на переподготовку и повышение квалификации кадров в сумме 1895,0 тысяч тенге.
23-4. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 16759,0 тысяч тенге.
23-5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2012 году бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 757,8 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии
Костанайского
районного маслихата                        В. Двуреченский
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
__________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата

10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджеттен 34464,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 23-323-423-5-тармақтарымен толықтырылсын:
"23-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға 23471,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 12331,0 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға 5672,0 мың теңге сомасында;
жастар практикасына 3573,0 мың теңге сомасында;
кадрларды қайта дайындау және біліктілігін арттыруға 1895,0 мың теңге сомасында.
23-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға облыстық бюджеттен 16759,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
23-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 757,8 мың теңге сомасында 2012 жылы жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының
төрағасы                                   В. Двуреченский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______ З. Кенжегарина
Мәслихаттың