О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (V созыв, очередная XI сессия) от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 22 июля 2013 года N 74/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 июля 2013 года N 3584. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата N 165/19 от 28 июня 2013 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов 4 июля 2013 года за N 3563), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2012 года за N 3304, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 12 января 2013 года N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2030551" заменить цифрами "2039906";
цифры "1822054" заменить цифрами "1831409";
в подпункте 2) цифры "2051973" заменить цифрами "2047528";
в пункте 3-1 цифры "2531" заменить цифрами "3943" и дополнить абзацем следующего содержания:
"7943 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, кезекті XI сессиясы) 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 шілдедегі N 74/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде N 3584 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 28 маусымдағы N 165/19 "Облыстық мәслихаттың (V шақырылған, ХІ сессиясы)  2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 шілдедегі N 3563 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3304 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы  N 2 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2030551" деген сандар "2039906" деген сандармен ауыстырылсын;
"1822054" деген сандар "1831409" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2051973" деген сандар "2047528" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағында "2531" деген сандар "3943" деген сандармен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"7943 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.